survivor cumali

fakirlik edebiyatı yaparak adada kaldığı bilinen zat. dün gece elenmiş baya mutlu olanlar olmuş.

evet o mutlu olanlardan biri de benim. şükürler olsun adadan siktir olup gitti amkun davarı. kendi yaptıklarını hiç söylemeyen ama anıl'ın başarılarına rağmen adamı kötülemekten geri kalmayan, hakan'ın koruması altında onun sözleriyle hareket eden, kendine ait düşüncesi olmayan, kendine biçilen kaderi boynu bükükleri oynayarak kabul ettiğini söyleyen çomarın teki işte. hani ekşi tarafından çomar diye adlandırılan insanlar var ya hah işte onlardan biri bu. bunun gibi milyonlarcası yüzünden ben kendi ülkemde ötekileştirilip, hayatın bana sunduğu güzelliklerden faydalanamıyorum. bunların verdiği düşüncesiz, fikirsiz, ahlaksız oylar nedeniyle ülkemin başındaki zatlar seçiliyor ve ülkeyi toptan yaşanmaz hale getiriyorlar. tez elden hepsinin yok olmasını temenni ediyorum. hepsine de lanet ediyorum. evet ettim şimdi dağılabiliriz.
cumali adaya renk katti bana gore fakat hakanla ittifaki takim kaybetmeye basladikca bozuldu bu gorulebilir zamanla... spor kontrolunden gecmemis biri cumali bu acunda soyledi cumali nerde kaybetti gonulluler takimi karar aldi biz cumaliyi unluler takimina gondermek istiyoruz dediler cumalide olur bisey diyemem dedi hakan kankasinin sesi cikmadi madem bunlar birbirine baglilar diyebilirdi ulan ben karsiya gecmiyorum siz kimsiniz yada acun bey bunlar beni istemiyor ben hic istemiyorum diyebilirdi...geri vites yapti
bildiğin şark kurnazı idi. insanların arkasından demediği kalmadı. özellikle anılı kıskandığı bariz belliydi. anılla ayrı dünyaların insanlarısınız onu biliyoruz ama sen gücü eline aldığın an zalimleşen tiplerdensin. 8 kişi birden anılı yazdınız. neymiş matarayı fırlatıyomuş. bahanenizin amına koyayım dedim izlerken. kendini acındırması da yetmedi ve siktir olup gitti. hadi yürüye yürüye ığdıra.