threesome

ayrıca yer sorunu yaşayan çiftlerin, yeri olan üçüncüyü idare ederek yaptıkları şey.

ikimiz sevişirken o da kenarda oynasın işte, mantığı hakimdir.*
3.ye bok yemek düşer sözünden yola çıkarsak pekte iyi duran bir iliski değil ayrıca biri yer biri bakar kıyamet ondan kopar...*
sekse iki kişi yetmez deyip fantezi dünyasını çeşitlendirmek isteyen kişilerin aralarına üçüncü bir kişiyi alıp fış fış kayıkçı yapması. ben hiç yapmadım.
hem canlı bir performans ( porno ) izleyip hem de buna dahil olmak. üç kişinin sinerjisiyle ciddi enerji patlamaları yasamak mümkün.

not: threesome’a övgü kitabımdan alıntıdır.
biri yer biri bakar durumunun yşanabileceği sevişme çeşidi.
sevgi paylaşınca çoğalır felsefesini şiar edinmiştir.
eğer böyle bir şey yaşarsam o iki ibne beni bırakır da kendi işlerini görmeye başlarsa oradan ağlayarak çıkarım diye hiç yanaşmadığım, yanaşmak istemediğim, aynı anda bir çok bölgenizin uyarılmasına olanak sağlayabilecek seks çeşidi.

sevmiyorum ben böyle şeyleri. hadi 3'ü tamam da işi seks partisine bağlayıp bir oda dolusu takılan insanlar var. en sinir bozucu olanı da bir pasif ve birçok aktiften oluşan grubal faaliyet. kuyruk beklerken seks mi olur amq.
üçüncü kişi diğer ikisinin gizliliği için kapıyı kontrol etmektedir.
benim hiç sevmediğim hatta iğrendiğim bir tür sex. yani genel olarak grup sex sevmiyorum.
tarafımdan en sevilen seks türüdür.
ama tabii kadınla birlikte değil, erkek erkeğe olanı makbuldur. iki aktfle tadından yenmez. inşallah şu olaylar bitince daha fazlasını yapacağım.
sevgililere üçüncü olmak güzel oluyor. yıllardır birbirlerinden sıkılmış oldukları için ikisi de sana yumuluyor. popstar gibi hissedersiniz tavsiye ederim.
bir defa yapmıştım iki ayıyla ve tadı damağımda kalmıştı. olsa da yesek
izmir'de yapmak isteyen arkadaslara ucuncu eleman olarak el kaldirdigim aktivite.
  • /
  • 2