threesome

ayrıca yer sorunu yaşayan çiftlerin, yeri olan üçüncüyü idare ederek yaptıkları şey.

ikimiz sevişirken o da kenarda oynasın işte, mantığı hakimdir.*
3.ye bok yemek düşer sözünden yola çıkarsak pekte iyi duran bir iliski değil ayrıca biri yer biri bakar kıyamet ondan kopar...*
sekse iki kişi yetmez deyip fantezi dünyasını çeşitlendirmek isteyen kişilerin aralarına üçüncü bir kişiyi alıp fış fış kayıkçı yapması. ben hiç yapmadım.
hem canlı bir performans ( porno ) izleyip hem de buna dahil olmak. üç kişinin sinerjisiyle ciddi enerji patlamaları yasamak mümkün.

not: threesome’a övgü kitabımdan alıntıdır.
biri yer biri bakar durumunun yşanabileceği sevişme çeşidi.
sevgi paylaşınca çoğalır felsefesini şiar edinmiştir.
üçüncü kişi diğer ikisinin gizliliği için kapıyı kontrol etmektedir.
benim hiç sevmediğim hatta iğrendiğim bir tür sex. yani genel olarak grup sex sevmiyorum.
tarafımdan en sevilen seks türüdür.
ama tabii kadınla birlikte değil, erkek erkeğe olanı makbuldur. iki aktfle tadından yenmez. inşallah şu olaylar bitince daha fazlasını yapacağım.
sevgililere üçüncü olmak güzel oluyor. yıllardır birbirlerinden sıkılmış oldukları için ikisi de sana yumuluyor. popstar gibi hissedersiniz tavsiye ederim.
bir defa yapmıştım iki ayıyla ve tadı damağımda kalmıştı. olsa da yesek
izmir'de yapmak isteyen arkadaslara ucuncu eleman olarak el kaldirdigim aktivite.
seviştiğim çok insanı unutmuşumdur ama yaptığım üçlülerin hepsini hatırlarım (topu topu on defa filan olmasının da etkisi var tabi) ama akılda kalandır, yıllar sonra hatırlayıp yüze bir tebessüm getirendir. :)
2 kere denedim sadece. belki daha fazla denesem severim ama şu anlık bayılmadım. aynı anda iki kişinin de sizle ilgilenmesi evet güzel geliyor başta falan amaaa yok ya benlik değil. sanki ikisinin de dokunuşları, öpüşleri yarım yarım. toplasan bir kişiyle sevişmişsin hissini vermiyor.
iki aktifin eline düşmüş bir pasifin aldığı zevki tarif edebilecek bir kelime benim lugatımda yoktur. onun için bir en iyi threesome 2 aktifle yapılandır (bence)
ilk defa bir hafta önce denediğim ve garip bir social awkward'lık içinde hissettiğim sekstir.
partnerlerimin ingiliz olması buna yol açtı galiba, hiç kendimi ait hissedemedim ortama. tek bildiğim bir şekilde ortaya düşmek istemediğimdi. partnerimin birine aşırı odaklıydım bu da havayı biraz bozdu bence. gene de istediğimi aldım diyebilirim.
tekrar dener miyim, büyük konuşmayayım ama iki erkekle asla gibi geliyor. belki evli bir çiftle olabilir ama, ona hayır demem. diğer türlü bana hiç uymadı ya, sevenlerinden özür dilerim ama ı ıh.
  • /
  • 2