threesome

en kolay gerçekleşen grup seks çeşidi. sikilen sevgilinizin ağzına vermek, tanımadığız kişilerce yalanmak, bar tuvaletinde tshirtleri çıkartıp sevişmek gibi çeşitleri bulunur. genelde bu olaylara giren insanlarin çivileri zaten çıkmış olduğundan kıskançlık ya da diğer duygusal hallere girilmez. threesome yapan kişiden bukkake dahil her türlü şey beklenir. böyle edepsiz, böyle genişlerdir bu terbiyesizler. *
sitede bundan yapılacak kişi çok var ama olmuyor işte. *
"ölmeden önce yapmanız gereken üç şey".
hem de kısa bir süre için üçü bir arada.
güncel tutulmasından keyif aldığım başlık.

kıymeti bilinmeyen seks fantezisidir.
tecrübe etmek isterimm tabikisi
en güzeli de, sevgili bi çiftle yapılandır. yani iki insan var bunlar sevgili sen araya giriyosun. ilk cümleyi okudum da ben bile tam anlamadım. o yüzden açıklama gereği duydum.
ayrıca yer sorunu yaşayan çiftlerin, yeri olan üçüncüyü idare ederek yaptıkları şey.

ikimiz sevişirken o da kenarda oynasın işte, mantığı hakimdir.*
3.ye bok yemek düşer sözünden yola çıkarsak pekte iyi duran bir iliski değil ayrıca biri yer biri bakar kıyamet ondan kopar...*
sekse iki kişi yetmez deyip fantezi dünyasını çeşitlendirmek isteyen kişilerin aralarına üçüncü bir kişiyi alıp fış fış kayıkçı yapması. ben hiç yapmadım.
hem canlı bir performans ( porno ) izleyip hem de buna dahil olmak. üç kişinin sinerjisiyle ciddi enerji patlamaları yasamak mümkün.

not: threesome’a övgü kitabımdan alıntıdır.
biri yer biri bakar durumunun yşanabileceği sevişme çeşidi.
sevgi paylaşınca çoğalır felsefesini şiar edinmiştir.
eğer böyle bir şey yaşarsam o iki ibne beni bırakır da kendi işlerini görmeye başlarsa oradan ağlayarak çıkarım diye hiç yanaşmadığım, yanaşmak istemediğim, aynı anda bir çok bölgenizin uyarılmasına olanak sağlayabilecek seks çeşidi.

sevmiyorum ben böyle şeyleri. hadi 3'ü tamam da işi seks partisine bağlayıp bir oda dolusu takılan insanlar var. en sinir bozucu olanı da bir pasif ve birçok aktiften oluşan grubal faaliyet. kuyruk beklerken seks mi olur amq.
  • /
  • 2