threesome

gurup seks çeşitlerinden sadece üç kişi ile yapılan hali.
akla nedense üç silahşörleri getiren sex türü. (bkz: birimiz hepimiz hepimiz birimiz için)
en az kişiyle yapılan grup seks çeşitini de tanımlar. genellikle ilişkisinin sonu görünen kimselerde, süreci biraz yavaşlatmak veya kankileşmiş eski fuckerların aralarına çeşni niyetine kattıkları 3. kişi ile sürdürülen değişik fantazi. 3 ü de ayı olursa herkes çok zorlanır.şıpır şıpır terler.
iki aktif bir pasiften oluşan 3some, bir pasif için cennetin kapısıdır. muhtelif bütün delikleri o bayıldığı organdan nasiplenir. aynı zamanda geyşa ruhlu gay ise mutlu edilecek iki erkek vardır ve bu da bir pasif için mutluluk sebebidir. ikisine aynı anda hizmet etmek maharet ister. bir iki kere denedim ve hoşuma gitti.
ortadaki genelde zenginden alır fakire verir
aslında eğlenceli olan ama biri ile ilgilenirken diğerinin naptığını merak ediyorsanız ya da boşta kaldı diye üzülüyorsanız size göre değildir *
sosyalleşmek adına yapılan bir tür aktivite.
biriyle sevişirken, aynı anda ötekiyle de sevişeceğim için iki kişinin de yalnız kalmayacağını garanti ettiğim cinsel ilişki türü. tabi iki kişinin de erkek olması koşuluyla.
amerikalı talk show programcısı jimmy kimmel'ın üzerine gittiği konu. ilginç bir video olmuş. eğlenceli.

şahsımın zamanında yaptığı gibi bodoslama girilmemesi gereken olay. üç tarafın da birbirini ayrı ayrı tanıdığında daha lezzetli meyveler verebilecek bir münasebet olduğunu düşünüyorum. nedense şu ana kadar kim hadi üçlü yapalım demişse amerikan çıktı. bilhassa onlara özgü sanırım.
azılı kıskanç ve muhafazakar bünyemin bile gizli kaçamağıdır dattebayo.
en kolay gerçekleşen grup seks çeşidi. sikilen sevgilinizin ağzına vermek, tanımadığız kişilerce yalanmak, bar tuvaletinde tshirtleri çıkartıp sevişmek gibi çeşitleri bulunur. genelde bu olaylara giren insanlarin çivileri zaten çıkmış olduğundan kıskançlık ya da diğer duygusal hallere girilmez. threesome yapan kişiden bukkake dahil her türlü şey beklenir. böyle edepsiz, böyle genişlerdir bu terbiyesizler. *
sitede bundan yapılacak kişi çok var ama olmuyor işte. *
"ölmeden önce yapmanız gereken üç şey".
hem de kısa bir süre için üçü bir arada.
güncel tutulmasından keyif aldığım başlık.

kıymeti bilinmeyen seks fantezisidir.
tecrübe etmek isterimm tabikisi
en güzeli de, sevgili bi çiftle yapılandır. yani iki insan var bunlar sevgili sen araya giriyosun. ilk cümleyi okudum da ben bile tam anlamadım. o yüzden açıklama gereği duydum.
  • /
  • 2