turist deyince aklına seks gelen insan

kalabalık bir gruptur. yabancıları sadece seks unsuru olarak görmeyi huy edinmişlerdir.

(bkz: beyni belinden aşağıda olanlar)
beleş döviz gelen insandan evladır.
yurt dışındaki insanların cinsel doyum oranı ile türklerin cinsel doyum oranını karşılaştırdığınızda çok normal.
sanki her gelen vermeye geliyormuşcasına üşüşülür başlarına.
çoook gizli olduğu için kendi yurttaşları ile beraber olmaktan korkan abaza insan modeli. *
turist candır. hele ki italyanı hem candır hem canandır.
fethiyede paspatur civarında ve balık hali etrafındaki lokantalarda çalışan tüm garson, komi taifesinin varoluş sebebidir. genellikle güneydoğu illerinden gelen bu gençler çalıştıkları yerden maaş almazlar. sadece bahşişlerle (ki ona da tenezzül etmezler) ve burada buldukları kişisel müşterilerden aldıkları parayla geçinirler.
fethiyede yaşayan yaşlı ingiliz kadın ve erkekler buraya giderek şarap veya birasını yudumlarken etrafında pervane olan garson-komi taifesinden birini seçer ve eve götürür. bu arada yaşlının tanımı 65-90 yaşları arasıdır.

bir akşam misafirlerimi balık haline götürmüştüm ve restoranda bizden başka kimse yoktu. ardından 85 yaşlarında gözüken ağır makyajlı, aysel gürelin ingiliz versiyonu bir kadın geldi ve bir daha kimse bizimle ilgilenmedi. kadın çantasından sigara çıkardığında, 6 tane çakmak birden alev aldı. uzunca bir süre bekledikten sonra garsonlardan birini kıstırdım ve "birader, tamam anlıyorum meşgulsünüz ama biz de acıktık" dediğimde, bana "abi, bu hatunun eli çok boldur. eğer sabaha kadar memnun edersen 500 sterlin öder. o yüzden herkes ihaleyi almanın peşinde" demişti.
bir başka gün de alman bir bayanla bu konuyu konuşuyorduk. almanya dahil tüm avrupa ülkelerinde özellikle üniversiteli genç kızların marka giyinebilmek, son model teknolojik zımbırtılara sahip olmak için aldıkları bursun ya da ailelerinin verdiği paranın yetmediğini, bu yüzden çoğunun para karşılığı seks yaptığını söylemişti. "bu kızlar zaten liseden itibaren düzenli bir seks hayatına sahipler, nasıl olsa birileriyle sevişecekler, o yüzden kendi okullarındaki sümüklü veletlere vereceklerine parası bol işadamlarına veriyorlar" demişti. ayrıca bu kızların para karşılığı seksi bir iş veya görev değil, aynı zamanda macera ve zevk için yaptıklarından, dolayısıyla müşterilerini çok mutlu ettiklerinden bahsetti. hal böyle olunca da kimse 35 yaş üzeri kadınların suratına bile bakmıyor tabi diye ekledi. "kısacası almanya da bir kadının ister evli, ister bekar olsun seks hayatı 35 yaşında bitiyor ve o kadın yalnız başına türkiye ye geliyorsa, bilin ki seks için geliyordur ve eğer 35 yaşın üzerinde bir alman kadınla tanışırsanız, gözünün yaşına bakmayın, onu zikin" dedi. şirketteki stajyer çocuklardan biri kadına yaşını sorunca oğlanın gözlerinin içine bakarak "36 yaşındayım canım" dedi.
turistlerin gelmemesine sebep olan insandır.
şahin k'nın filmlerinden * * * biri aşağıdaki sahneyle başlar:

kahramanımız şahin, evi temizlemekte olan genç kadını salyaları akarak izlemektir, kadın çamaşırları makineden çıkarmak için eğildiğinde, kahramanımız önündeki manzara karşısında o kadar heyecanlanır ki, kendine hakim olamaz ve kadının kalçalarını sıkıştırmaya başlar. kadın sinirlenip "ne yapıyorsun sen be?" şeklinde kızıp bağırmaya başlayınca, şahin o meşhur cümleyi kurar:

"pardon bayan, ben sizi alman zannettim."
bu turist spencer reed olsa ben de o düşünenler arasında yer alırdım
daha rahat, daha serbest, daha tabusuz, daha açık gibi izlenim edindiğinden dolayı cinsel dürtüleri harekete geçen özellikle insan ilişkileri gelişememiş insan modelleri.
turistleri yolunacak tavuk olarak görmekten iyidir. bırakın karşılık buluyorsa tatile şehvetli günler eşlik etsin.
sarışın sarışın seksi çocuklar akla geliyor napalım. (bkz: ben değil de bir arkadaş böyle düşünüyor)
çünkü gelip geçicidirler. ciddi ya da derinliği olan bir olay değildir. tek kullanımlık peçete gibi bir izlenim uyandırırlar. küfür etsen canları acımaz falan. * * * *
italyan sanatçı pippa bacca acı bi örneğidir.. sen milanodan yola çık türkiyede tecavüze uğra yetmedi bide öldürül yazık... türkiyede atmosfer ziyanı çok adam var..
bu insanlardan birisi, gavur amı gibi yanmak gibi bir deyimi de kazandırmıştır güzel türkçemize. tebrik koyuyorum kendisine..
grindr sayesinde rüyaları gerçekleşen insandır, özellikle turistlerin çok olduğu bir bölgede yaşıyorsanız bir eliniz yağda bir eliniz baldadır.
"ağğbi yurt dışında kızlar teklif ediyo'muş!" mitinin son kertede raydan çıkarak kişi üzerine nüfuz eden halidir. **