ugur

Durum: 584 - 0 - 0 - 0 - 16.05.2014 17:54

Puan: 8792 - Sözlük Kezbanı

13 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Hayatı güncelliyor..
  • /
  • 30

tahinli kabak tatlısı

yıllardır kirece yatırılma suretiyle tahinsiz olarak yapılan sert malzemenin, nasıl sertleştiğini çözemediğim, en çok antalya da severek yediğim ve enerji bombardımanlarına uğradığım; damlasakızlı muhallebinin tek rakibi tatlıdır.

oralet

çocukluğumuzda büyüklerin çay içmesine özenip, onları taklit ederek keyifle içtiğimiz milli içecek. tadını şekerden aldığını çok da özgün olmadığını büyüdükçe anlıyoruz.

ağzı kokan sevgili

sevgilimse varsın koksun denir! neyden daha önemli olabilir?

göbekte trompet çalmak

nazlı olanların dokundurtmadığı yer olması itibarıyle, henüz karşımdakine yapmaya muvaffak olamadığım genel hadise. kendime yapıyorum, duşta şarkı söylerken, bilhassa "i feel good" derken.
  • /
  • 30
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 584

sırtı ve omuzları kıllı erkekler

zevklerin ve renklerin tartışılmadığı bir dünyada, gelen yorumlara şaşırılan ve bu nasıl bir ayıymış da beğenmezmiş dediğimiz yorumun, konu başlığı.

karides

küçükken yaşadığımız yerde, fiyatı çok ucuz olduğundan; 3-4 kilogram jumbo karides alınırdı. tombul babam temizler, tombul annem pişirirdi. ve afiyetle hepsini yerdik. bunu yıllar sonra bir ortamda söyledim, insanlar gözlerini kısıp hafif küçümseyerek bakaraktan, "zengin olduğunu ıspatlamaya çalışıyor" herhalde düşüncesini güdüyorlardı. :) salyangozu yedikten sonra deniz kabuklularını bırakıp, kara kabuklularını tüketmeye geçtim. *

ayıcanlardan pratik bilgiler

ayıcan dedik bağrımıza bastık çeşidinden bir ayıcandan gelen ve beni ölümün eşiğine götüren pratik bilgilerdir.

1) tuzruhu ve hipoyu kariştirip temizlikte kullanmayi herkese öneririm. ayrica bu karişimin kokusu da güzel , deneyin.

2) aseton malumunuz iyi bir cözücü ve temizleyicidir. kizartmak icin soyup dilimlediginiz patatesleri; kararip buruşmamasi icin asetonlu suda bekletebilirsiniz. süzüp fazla durulamadan direkt yaga atarsaniz, patatesleriniz altin renginde kizarir ve çocuklariniz bunu severek tüketir. ama saglik için tuzu az atin. eger yüksek tansiyon hastasi bir büyügünüz varsa, bol bol da tuz atabilirsiniz.

3) acil bir misafir mi geldi, kahve yapmak için sıcak su mu lazım?? veya kahve kreması kalmadı da acil süt mü ısıtmak gerekli... atın bunlardan birer bardak mikrodalga fırına, getirin high ayara ve 1 dakikada sıcacık su ve sütünüz hazır. dip not: en yüksek ayarda ısıtma yaparken, bardağın üstünün açık kalmasına özen gösterin ve mümkün olduğunca mikrodalganın yanında durun.

hayaterkegi

blogunu zevkle okuduğum sözlük yazarı.

ayı sözlük yazarlarının şu an okuduğu kitaplar

melek kobra-hatıratım.

türkiyenin ilk primmadonnalarından suzan lutfullahın yakın arkadaşı olan melek kobra - melek tayfur olarak da bilinir-, suzan lutfullahın vefatıyla, ünlü ayşe operetinde başrol oynar. muhsin ertuğrulun kızı olup, dönemin ünlü film ve dublaj artiti ferdi tayfur ile evlenmiştir. istanbul devlet tiyatrounda tam kadrolu oynamaya başladığı yıl tüberkloz rahatsızlığından dolayı tiyatroya ara verir. eşi ferdi tayfurun uyuşturucu müptelasına oda bulaşır. veremden ötürü 25 yaşında hayata gözlerini yummuştur. ilk olarak engin cezzarla evli olan tiyatro sanatçi gülriz sururi
in kitabında ismine rastlamaktayız.gülriz sururi, suzan lütfullah ve lütfullah sururinin kızıdır.

tanıştıkları ilk gün eve davet edilen gay

hayatımda hiç yapmadığım davet etme şeklidir.

evvela 6 ay messengerda yazışırım, sonraki 6 ay dışarıda buluşup vakit geçirip tanımaya çalışırım. ikinci yılın ilk aylarında arkadaşlarımızın olduğu ev partilerine ancak bana gelebilir. tabu falan oynarız. ikinci yılın sonuna doğru yemeğe davet edebilirim belki. ancak üçüncü yılın ortasında bende kalabilir, kanepede uyumak şartıyla! sonrasına bakarız.

ergen kız replikleri

yer bağdat caddesi, starbucks ,19-20 yaşlarında 2 genç kızın aralarında geçmektedir:

k1 - 3 kez össye girdiaam , kazanamadıaam.
k2 - evet yaa çok zor yapıyolaaar
k1 - bu sene de kazanamazsam amırikaya gidicıaam.
k2 - inanmıyoraam
k1 - ya evet cınaam, beyin göçü böyle oluyo işteaa ))

hoşlanılan erkekle duş almak

burnun hınkırıldığı ana kadar çok güzel geçen yıkanma şekli.

pisuvardaki siyah kil 3

burda tekrar görmekten mutluluk duyduğumuz yazardır.


(bkz: allahuekber wuhuu)

tunatuan

pasifliği abartmış kişi. pipisinin kalkıp kalmadığını hakkatten merak ettim.

kürtlerin yok sayılması sorunu

şahsen bu mümkün değil, onlar unutulamaz. neden derseniz: bizim mahallede soyulmayan ev kalmadı. hırsızların hepside kürttü.

kürt dili bayramı

hiç duymadım böyle bir bayram. o yüzden yoktur.

gereksiz yere yabancı dilde konuşma ve yazışma ihtiyacı duyan insan

insan ayrımcılığının düştüğü son nokta!

kürtçe de konuşsa fark etmez, insan insandır. 3-5 kelime ingilizce serpiştirmenin zarureti olmaz. dilimizin yarısı zaten yabancı dillerden gelme.
üstelik malum anda "ohhh! yeaaah baby! thats amazing ass!!!" lafları güzel gitmiyor değil. *

ayı sözlük baskılı t shirt

şirin olmamış dediğim t-shirttür.

penisle resim yapabilmek

penisi olmayanlar utansın!