seda sayan

halk kahramanı. diksiyon bozukluğundan ötürü r harflerini yanlış telaffuz eder, errrrkek demek zorunda kalmış kadın şarkıcı.
diş kıran cinsten sabah şekeri. programında fonda devasa büyüklükteki fotoşoplu fotoğraflarının hastasıyım. çok ironik.
şaka gibidir. çok samimi numarasını iyi yapar. o kadar estetik ve benzer işlemlerden geçti ki -botox- tamamen yüz felçli gibi oldu. dediğim gibi, şaka gibidir.
sabah sabah seda sayan gibisin
annelerin hannah montanası
dudakları birleşmeyen hatun.
kamer genç'in sünnetli mi sünnetsiz mi olduğunu kafaya takıp erol köse'ye çemkiren hatun.
erol köseyle uğraşacak tek kadı(n)rgalı.
( http://videonuz.ensonhaber.com/izle/seda-sayan-in-canli-yayinda-cildirdigi-anlar )
aynı kanalda program yapan ece erken'in konuk aldığı ankaralı turgut'u reklam arasında kovdurtmuş. sebebi ankaralı turgut ile mahkemelik olmasıymış falan. koca kanal bu kadının eline bakıyor anlaşılan. düşündüm de erol köse buna az bile yapıyor. biri zikse şu kadını harbiden herkes rahatlasa.

http://www.sabah.com.tr/yasam/2012/02/10/seda-sayan-studyoyu-basti
her programında kokulu kokulu öpücükler gönderen ve neredeyse her gördüğümde sağ işaret parmağı sağ yanağında* iken dudaklarını öpücük gönderir pozisyonunda olan şarkıcı.
artık eskisi gibi ilgi görmemesinden ötürü gelen konuklarını tokat manyağı yapan ekran buldumcuğu.
gerçek adı aysel gürsaçar olan lakabı kadırgalı aysel olan nihat doğan, mahsun kırmızıgül ile aşk yaşamış, gençken çektirdiği resimler sebebiyle erol köse ile polemiğe girmiş bir zamanlar en güvenilir türk listesinde 1 numara olmuş arabesk fantezi müzikçisi.
http://www.ucankus.com/detay/82161/flas-video-haber-seda-sayanin-ece-erkenin-studyosunu-bastigi-goruntuler-ortaya-cikti
adresinden en son karıştığı ece erken'in programınında ankaralı turgut'u parçalama anı izlenebilir.
taklidi en çok yapılan ünlülerden birisi. diğeri (bkz: bülent ersoy)
" r " harfini en baskın şekilde kullanan sanatçılarımızdan biridir. bu sabah dışardaki işlerimi halletmek için çıktığımda nedense dilime şu şarkısı takıldı;

" eğeerrrr sevmiyorrrsan söyleee bileyim,
aşkımı kalbimeee gömerrrrrr giderrrim
birrrr daha arramaaam yemin ederrrrimm
yeterrrr ki sevgilim gerrrçekçiii ol."*
taşşakları olsa tam çılgın sedat.
programının çekildiği stüdyo duvarına eşşek kadar " herkes kendi kalbinin ekmeğini yer" afişi asan güzelliktir. belki de bu samimiyeti sayesinde türkiye'nin en güvenilir ünlüsü seçilmiştir.*

(bkz: kurban olsun sana götürdüğün koliler)
reklam aralarında, kastingden getirilen seyirci kadınları azarlayan, ağzının bozukluğu yedi düvele nam salmış delibozuk gacı. mantici olmasıyla da ünlü. çıtır seviyor kadın.
kameralara ve tribünlere bu kadar iyi oynayanını görmedim.militarist,ahlakçı,dinci ,namus timsali,ayaklarıyla akşama kadar evde pinekleyen bacılarımızın gözdesi olmuştur.
bir dönem pepsi'nin reklam videosunda da oynayan ve "pöpsii yaşşattırr seni pöppsi" diye tv'deki reklam kuşağında yerini kaplayan, sarışın mı sarışın, harbi mi harbi (!), hoş bir o kadar da boş inleyen bir namedir seda.


  • /
  • 3