yetkim olsa bir dakika durmam türkiye'de twitter'ı yasaklarım

yandaş udcu coşkun sabah isimli zatın söylemi. neymiş efendim ülkedeki bütün olaylar twitter üzerinde organize olan gruplar tarafından çıkarılıyormuş. bu yüzden twitter yasaklanmalıymış. kendisi olsa hemen yasaklarmış.
adamlar kayyum aracılığı ile mesamın başına geldiler. demokrasi demokrasi diye çığlıklar atarken, birden demokrasiyi ayaklar altına alıp, tepeden inme anlayışla koltuğa oturdular. arkalarını sağlama alır almaz da başladılar ötmeye.
insanın azıcık onuru olur diyecem de, sizde nerde o meziyet.
eski kafalı olduğunu her fırsatta dile getiren tiplerin söylediği söz öbeği. insanlar hiç yazmasın, konuşmasın, koyun gibi sürü psikolojisiyle yönetilsinler, seslerini çıkarmasınlar. sosyal medyadan korkuyorlar, hatta titriyorlar. bu sebeple de sosyal medya araçlarını yok etmek amacındalar.
iş tutabilmek için yandaş gibi görünüp yıkama yağlama yapmak sanatçılar da moda oldu zaten.yapmayanı da sosyal medyanın nimetlerinden de faydalanarak linç etmekten çekinmediler .algı operasyonlarının yeni ayağı sanatçılarla devam ediyor.
"yetkim olsa bir dakika durmam türkiye'de" kısmına kadar iyi geldi, gerisini okumadım.
yetkim olsa 65 yaş üstü interneti kullanmayı beceremeyen kesimin kendi beceriksizliklerine tepki olarak kafalarına göre internete yasak getirmelerini yasaklarım.
yetkim olsa sana saç boyasını yasaklarım coşkun.. göz zevki..