110 kilo olup ben seçilmem seçerim diyen ayı

kendisini pek de seçen olmadığı gerçeğini gizlemektedir.

(aşağılıyorum sanılmasın, 125 kilo olduğum için kendimden biliyorum)
105 olan birisi olarak düşündüğüm, iki ucu boklu değnek durumudur, şöyle ki : genelde herkes yanında iyi görünen-iyiden kastım boylu ve özellikle de kaslı- erkeklerden hoşlanır, bu zamana kadar aksi olduğunu pek düşünmüyorum. yalan değil, hetero kızlar da biz birçok gay de bu tarz, iç çamaşırı mankeni gibi heriflerden hoşlanıyoruz ilk başta, cinsel çekim olarak.zaten piyasadaki bu tarz insanlar gittikçe artarken ve durum da böyleyken size olmayan talep de iyi düşer. önünüze gelene razı olmak gibi bir durum sözkonusu olur ne yazık ki, aynı aslında yukarıda denildiği gibi. bunlar da ya delik arayan ''gay olmayan'' arkadaşlar, ya yaşlı amcalar ya da daha kötüsü kendince ölmeden önce yapılacaklar listesinde ''do it with a fat guy'' fantazisi olan çarpık tipler olur.

o yüzden kendinize değer verip biraz aşırı da olsa bu tavrı takınırsınız. sırf sizin beğendiğiniz six packli abiler sizi beğenmiyor diye de her önünüze gelen alakasız tiplere de razı olacaksınız diye bir durum yok. şahsi görüşüm, birazcık kendinize değer veriyorsanız zaten hoşunuza gitmeyecek bile olsa, durmanız, kendinizin değerini bilmeniz. birilerin çarpık bir macerası olmak kimsenin hoşuna gitmez diye düşünüyorum. dahası, sabahında yanınızdakine bakıp ''ben ne yaptım'' diyip de kendinizden iğrenmek kadar da iğrenç bir şey yoktur.
10 kilo versin gelsin ben seçilmye hazırım.
götü çok kalkmış o ayının . kendini fok gobi çekimli sanıyor sanırım .
kafa yapısının kilo ile ne ilgisi var anlamadım ki?

pardon, genelgeçer bir takım kurallara uygun fiziği yoksa ezik olmak zorunda, öyle mi?

saçma geldi bana da neyse...
önemli olan yüz güzelliği bebeğim. adamın yüzü güzelse seçer valla, kimse de bişey diyemez.
boy kriterini bu kadar yavana atmaniz kendiniz de dahil cevrenizde kimsenin 170 den yukari boyda olmadigini gosteriyor efinim.


110 kilo o kadar da marjinal bir kilo degil acikcasi. pek cok 185 ustu insan bu civarda kilolarda oluyor ve gayet de guzel duruyor. eger cevre ork gibin hobbit gibin 164 adamlarla dolunca oyle gorunuyor uzaktan demekki.
böyle bir konunun var olması üzücü. ''ben seçilmem seçerim diyen ayı '' değilde neden ''110 kilo'' diye bastırma gereği duyulmuş anlamadım. konu bu sözü söylemekten çok kilolu kişileri rencide edici bir konu olmuş. sadece fit, kaslı, ya da zayıf insanların mı böyle bir hakkı var anlamadım. isteyen istediği şekilde düşünmekte özgür, bunun sonucuna zaten kendileri katlanır.

*
normal durumdur.herkesin zevki farklıdır.her hangi bir arayışta bulunurken istediklerini talep etmeler gayet normal.aşağılamaya gerek yok.120 kilo bir adam için iki ibnenin tartıştıklarını gördükten sonra inanılmaz gelmiyor insanın kulağına.ötekileştirmeyelim adamceyizi ha yüksek egoluysa kilosu yüzünden değil egosu yüzünden aşağılana bilir aksi halde ayıptır.

sözlükten yazıyorum şişkolar ölsün
basit bir tanımla başlıkta espri ya da troll gayelerle " kilolular ölsün" şeklinde bir alt metin yaratılmaya çalışılmış. hani şu feminenler ölsün minvalinde olan türden. ancak şu da var 110 kilo olan ayı +190 boyunda ise ciddi anlamda seçiçi olabilir, çünkü boyu boyuna kilosu kilosuna birini istiyordur.

110 kilo olan ve kısa boylu olarak tanımlanabilecek bir ayı da seçme durumunu komikleştirmediği sürece cidden tatlı çekici bir adamsa pekala seçici biri olabilir. bu durum onu garip ya da tuhaf biri yapmaz. ancak bu noktada zayıf birinden farkı yoktur.

kilolu tiplerin seçme hakkının olmadığı ve ne çıkarsa bahtına misali onları seçenle yetinmek zorunda olduklarını düşünmek tuhaf.

örneğin bir dönem 100 kiloluk bir ayı tarafından reddedilmiştim çünkü adam kilolu seviyordu abi al sana seçme hakkı işte.
" ben seçilmem seçerim " kısmına takılmamız gerektiğini söyleyen psk3'ün, " 110 kilo olup " kelime grubunu kullanarak, kesinlikle anlam bozukluğuna yol açtığını düşündüren başlık...

sebebi neydi ki?
oww beden faşizmi alırım bir dal..

(bkz: max blum ) egoysa ego. kimse beni beğendi diye güle oynaya onun olmam. bakar, aralarından uygunu varsa vuslat ererim.
isterse kaslı fit olsun isterse 185 olsun 75 kilo olsun, ben seçilmem seçerim egousu ne lan? bu cümledeki gerizekalılık zaten ortada of eşcinselin de varoşu çekilmiyor hiç
110 kiloda da, 105 kiloda da, 100 kiloda da bulunmuş bir insan olarak özgüvenine hayran kaldığım insan. bazen diyorum ki, kendini kimsenin sevmeyeceğini düşünmektense bu kadar egoist olmak daha mı iyidir acaba?
seçme ve seçilme hakkının kiloya göre verildiğini düşünen yazar başlığıdir. lakinki öyle değildir.
varoşluk? gerizekalılık? loser? egoist? 120 olmaya adayım 80'den beri seçiyorum ki seçiciyim de. kilo bu konuya malzeme edilecek bir unsur değil. ayrıca gayette olağan bir istek. henüz çorbacı olmadım. önüme gelenle sevişmedim ve yatmadım. belli başlı hoşlantı kriterlerimin olduğu doğru ve çoğu insanda seçicidir. ve seçici olmak birilerini aşağılamak gibi algılanması asıl zavallılık gibi geliyor bana. belki de asıl beyin yoksulluğu da bu düşünceye kapılmaktır. götün büyüklüğü, penisin küçüklüğü ve meme ucunun olup olmadığı hiç umrumda değil. ama bunların dışında da olmasını istediğim şeyler her zaman oluyor tabi ki de. adamın yüzü, ses tonu hal ve hareketleri gibi. gülünç ayrıntılarını gizlemek isteyen insanların burada durumu alaşağı etmeye çalışması ve bu insanları yerin dibine sokma heveslerini anlayabilmiş değilim. aynaya bakmadan önce potansiyel can acıtıcı sandığınız vuruşlarınızı görmediğiniz bir anda suratınızda hissetmek istemeniz de bir o kadar abez. bu şişkolar ne yaptı da bu sözlük bu kadar gardını ileride tutuyor hâlâ bir mana getiremedim. cılkını çıkartmayın derim.
  • /
  • 2