17 mart 2016 braga fenerbahçe maçı

hakemin oldukça taraflı yönettiği maç. en son kartlar havada uçuyordu, pereira da tribüne gönderildi. alper'in golüyle durum 1-1. aksilik olmazsa çeyrek finale çıkan taraf fenerbehçe olacaktır.
ivan bebek gibi ayrımcı, ırkçı ve düşman ruhlu avrupalıları görünce, hem tüm avrupadan tiksiniyor hem de hak veriyorum biraz heriflere!
kim sever bizim gibi iğrençliklere sahip bir uyduruk toplumu?
hele gittikçe islamcılaşırken ahlaken ve sosyo-ekonomik açıdan dibe vuruyorsak, avrupa niye ciddiye alsın ki bizi? diye düşünmek durumunda kalıyor insan...

(bkz: hakem terörü)
4-1 braga'nın galibiyetiyle sonuçlanmış müsabaka. fenerbahçe daha da farklı skorla kaybetmiş olsaydı kimsenin fener'i eleştireceğini sanmıyorum zira maçı katleden hakem müsveddesi vardı. bir de maç içinde bragalı futbolcuların kışkırtıcı hamlelerini herkes gözlemlemiştir şüphesiz, bu yüzden son 8'de dortmund'la eşleşmelerini ve travmatik şekilde elenmelerini umuyorum.
öncelikle ilk defa sözlükte biri için küfür edeceğim moderatör bu sefer affet.
hayatımda hiç bu kadar sinirlenmemiştim. üstelik bunun bir maç yüzünden olması beni ayrıca üzdü ve bunu düşünüp daha da sinirlendim. yani böyle karışık ve sinir edici bir durum.
bu bildiğin ırkçılık gözümde çünkü bu kararlar açıklanamaz demin vitor'a sorulan soru her şeyi açıklıyor ''acaba uefa türkiye'deki terör olaylarından dolayı maçı braga'ya mı verdi ?''..
baktı durum 1-1 fenerbahçe bastırıyor. penaltı ile hiç ama hiç alakası olmayan bir durumda penaltı ve kırmızı kart. öncesinde de verilen kararlar. bunun tek mantıklı açıklaması bu soru ve cevabı evet.
oruspu çocuğu * hakem maçı öyle bir katletti ki. sinirden bilgisayarı camdan atacaktım. üst üste sigara yakarak ve bağıra çağıra küfür ederek sakinleştim
galiba hırvatistan-türkiye maçında semihin götüne döşediği borunun acısı hala kalmış ki. parçaladı bizi. neyse sakinleşmek için bir sigara daha yakıyorum
son olarak ulan ivan bebek 6 kilo tuzlu çekirdek ye de dudakların şişsin,mosmor kesilsin; bir dudağın yerde diğeri gökte olsun inşallah * *