20 şubat 2024 vakıfbank vs imoco volley conegliano

yarın vakıfbank spor sarayında saat 19:30'da gerçekleşecek maç.
bakalım gui nasıl bir plan çizdi imoco için. uzun zamandır video analizler özel antremanlar yapıyorlardı. epey leziz bir maç olacak gibi hissediyorum.
tabii ortada santarelli gibi bir titan olduğunu da görmezden gelmemek lazım. santarelli uzun zaman sonra ilk mağlubiyetini alacak mı? yarın göreceğiz. s sport plus ve tivibu spor 1'den izlenebilecekmiş. bunlar dışında elbette ki linkler olacak. yarın güncellerim.


2 haftadır beklediğim maç. umarım uzun, güzel bir maç izleriz bi de vakıf yenerse tadından yenmez. vakıf kağıt üstünde favori değil ama "vakıf mentality" diye bir gerçek her zaman var. takıma güveniyorum, bu turu geçeceğiz. go vakıf!
cev şampiyonlar ligi'nde üç türk takımının bugün ve yarın maçları var. vakıfbank ligin en zor rakiplerinden biri ile karşılaşıyor. umarım geçen yıl olduğu gibi bu yıl da yarı finaldeki dört takımdan üçü bizim takımlarımız olur.

diğer cev şampiyonlar ligi maçları

(bkz:20 şubat 2024 mtv stuttgart vs fenerbahçe)
(bkz:21 şubat 2024 eczacıbaşı vs scandicci)
vakıfbank kendi evinde 3-1 kaybetti. italya'da işi artık çok daha zor. 2023 cev şampiyonlar ligi şampiyonu için erken veda diyebiliriz.