31 çeken terörist videosunu yayınlayan güvenlik güçleri

tsk aşkı ile dolu arkadaşlar seri eksilemiş başlığı..

baştan edit1:başlık harf sınırlamasına takılmamıştır umarım..
baştan edit2: başlığı instela'dan aşırdım evet..

ekteki vidyo termal kamera ile gözetlenen teröristin açık alanda kimsenin kendisini görmediğini düşünerek yaptığı masturbasyonun güvenlik güçlerince kaydedilip, yayınlanmasıdır..olay güvenlik zafiyeti olarak kayıtlara geçmeli zira devlerin bekası için alınan görüntüler sosyal medyaya düşmüş durumda..

ama olayı sadece osbir vakası olarak yorumlayan tiplere göre şaka mahiyetli bir paylaşım..
ülkenin en geniş gay porno arşivine sahip tsk'nin solo kategorilerdeki arşiv eksiğini gidermeye yönelik bir girişim de olabilir. hani şaşırtmaz yani.

edit: şu yazdığım şeyi eksileyen ibnelerin zavallılığından daha zavallı bir durum yoktur herhalde. ulan sizi obje yerine bile koymayan, doğanız gereği var olan benliğinizi her fırsatta aşağılayan. heteroseksüel bir insana kursa kan çıkacak (yine heteronormatif ahlaktan ötürü tabii) cümleyi hiç düşünmeden kurup "bize sikilirken bir videonu getir belgele" diyen kurumun yardakçılığını yapmaya ne meraklısınız be. gurursuzsunuz. onursuzsunuz hatta üzgünüm.
cami tuvaletindeki gay dayılar videosunu yayınlayan insanlardan pek farklı da değiller. ha belki görev stresi, biraz eğlenelim gülelim diye çektiler yani ama termal kamerada otuzbir çeken terörist röntgenlemek nasıl bir eğlence anlayışıdır? bunu yayan insan da ayrı gerizekalı.