a101

bimin birebir kopyası olan market. giderek çoğalmaktadır o da.
her yerde kocaman kocaman turkuaz renkli hoşbulduk afişleriyle boy gösteren marketler zinciri. bir senede nasıl oldu da bu kadar mantara bağladı her yerde bitmeye başladı anlamak zor.
bir baska cemaat marketidir.
hedefi 101 şube açmak olan market zinciri. sonra da tren yapcaklar. evet.
harca harca bitmez gibi ilginç bir sloganları var...
eczaneleri kapattırıp yerine açacakları drugstore'lar ile köşe olacaklarını sanmaktayken birden hükümete o kadar da yakın olmamanın verdiği eziklikle indirim market işine girmiş din üzerinden para kazanan bir başka grubun marketler zinciridir.
geçen günlerde bir tarih kitabı satın aldığım marketler zincirinin adı. * * *
özellikle salam, konserve ürünler ve haribo almak için gidiyorum denebilir. ha bir de puzzle almışlığım vardır vakt-i zamanında. *
bi markette 1 tane mi personel olur arkadaş. ne zaman bir şeyler alıp kasaya gitsem kimse yok, aldıklarımı kasaya bırakıp market ıcınde personel arıyorum.. poşet konusunda da çok pintiler
nedense elit semtlerde daha yaygın olan marketler zinciri. varoşlarda pek rastlanmaz. * * * *
her ay indirime giren uygun ürünlerin belirli günlerde satılması bireylerin o günü takip etmelerini sağlar. bireyler daha öncesinde indirime girecek ürünleri takip ederek satış gününde en yakın markete gidip alışverişlerini yaparlar. bu ürünler arasında çok uygun fiyatlara düşen ürünler de bulunmaktadır. bu yüzden birçok birey tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.
genellikle düşük gelirli mahallerde açılan market zinciridir. söz konusu indirimleri her hafta yayınlanan a101 aktüel ürünler broşürler ile takip etmek mümkün.