abdullah öcalan

(bkz: tuzluk modeli)

gerçekten hiçbir siyasi amacım yok lakin br ara tüm çarşı pazar apo modeli tuzluklarla doluydu. hatırladınız mı? şu kapağı bıyıklı aşçı kafası olanlar?
hala bebek katili olarak görülen zat. uyanın devlet sizi kandırdı. kandırıldınız. eşek yerine kondunuz. neye karşı olmanız gerektiğine siz karar verin. varsa bir katillik durumu apo yalnızca talimat verdi. asıl iş pkk de değil. o icra etti. bu ikisi yönetildi. hala fert üzerinden yürüyüp asıl görüntüyü kaçırıyorsunuz. peki pkk katil mi? çivi çiviyi söker. devlet katletti. ve kendi katilini yaratan ortam hazırladı. ve devlet onları besledi.

vatan hainiymiş. zaten bu vatan sizin babanızın tapulu malı. saygılar.
ne çok seveni varmış arkadaş bu adamın. bir orospu çocuğu dedik diye eksiler sıralandı valla. istediğiniz kadar eksileyin, binlerce insanın ölümüne neden olan, binlerce çocuğu yetim bırakan, binlerce anneyi acılar içinde bırakan adam orospu çocuğudur.
terörün lideri. 14 yıldır besleyip büyüttüğümüz, artık bir kadına ihtiyacı var hadi evlendirelim dediğimiz canlı. başbakanın fikir aldığı şahsiyet.* binlerce masumun katili.
türkiye cumhuriyeti devletinin şu sıralar, 90 yıllık kürt sorununu çözmek ve 30 yıllık çatışmalı ortama son vermek amacıyla siyasi müzakereler yaptığı kişi.

(bkz: yeni imralı süreci)
terörist başı, milletin huzuruna, refahına, canına, malına kasteden örgütün lideri.. umarım ak mı pak mı ne olduğunu anlamadığımız idarecilerimiz bir çırpıda terörist başını da aklayıp mecliste yanlarına oturtmazlar..
yakalandığında devletin hizmetine hazırım diye uçaktaki ajanları yalayan şahıs. böylesi oynar başlıklı bir liderdir. aynen jitemciler, korucular ve diğerleri gibi... bizim, onların, hepimizin kanını içip dışardan izleyenlerden sadece birtanesi. ama önemli birtanesi! kürt sorununa sahip çıkmak güzel, empati iyi birşey ama abdullah öcalan ve pkk güzellemesi yapmak ne zamandan beri sağduyulu solculuk oldu?
kürtlerin başına gelen en kötü şeylerden bir tanesidir.
devlet bir şekil de tüm kürtleri apoya mecbur bırakmış onu içeri atarak iradelerine kilit vurmuştur.her türk ve kürtün gözün de kendisi kürtlerin tanrısal başkanı ilelebet önderi olarak gözükmektedir.
aksini idda eden kürtlere hain satılmış devletçi dönek yaftaları yapıştırılmaktadır hala kürdistanda.kendisi yüzünden kürdistan da asla muhalif bir ses yeni bir siyasi kürt harekatı yeşermemiştir ve yeşermemektedir.
amacı kürdistanı kurmak değildir.pkk'nin kuruluş amacı bu olsa bile mahkum olduktan sonra demokratik özerklik gibi ucube yönetim sistemleri önermiştir.tek adamlığı için hala binlerce genç dağlarda can vermektedir.
vergilerimle yaşayan, ülkenin kürt değil, ermeni asıllı olduğu söylenen kişi.

(bkz: artin agopyan)
bülent arınç'a göre çok önemli bir aktördür.
adolf hitler'den sonra akıl sağlığında ciddi sorunlar olmasına rağmen liderlik koltuğuna oturmuş ikinci insan!
21 mart itibariyle türkiye siyasetinde 2.adamdır
bazı siyasetçilerin yıldızının parladığı anlar vardır. stefan zweig "insanlığın yıldızının parladığı anlar" adlı eserinde bunu çok güzel anlatır. işte abdullah öcalan'ın da yıldızı abd rte'yi türkiye'nin başına musallat etmeye karar verdiğinde parlamıştı ama o henüz bunun farkında değildi!
maşa ve piyon olarak girdiği hayatımıza * şu anda barış ve iyi niyet elçisi olarak devam eden yakalandığı ilk gün asılması gereken nefes alması bile haram bebek katili...koskoca ülkemin refahı ve mutluluğu bu soysuz köpek* tarafından gelecekse hiç gelmesin. sözlükteki yandaşlarının zafer çığlıkları yeteri kadar rahatsız edici boyutlara ulaşmış sessiz kaldıkça adam oldu bu ve bunun gibi düşünenler... sessiz kalmayın... * * **
  • /
  • 2