acun ılıcalı ile adriana lima'nın aşk yaşaması

nerden bilelim aşk yaşadıklarını sevişsinler de görelim..

(bkz: akp döneminde gerçekleşmiştir)
2013-2014 vsf showda adam levine'nin behati* podyuma çıkınca yaptığı sevgi gösterisinden bu sene acun da yapsın o zaman inanıcam.
ayrıca 70d lik memelere sahip bir adamla yatan dünyanın en güzel kadını da olsa midesizdir.
milli gururumuzdur, helal olsun artık adriana lima gibi bi yengeye sahibiz, senin sayende acun ılıcalı...
mevzu bahis "aldatmak" olunca, aldatan kişi üzre etmedik laflar bırakmayan insanların ne yanar döner olduğunu da göstermiş bulunuyor. sayesinde, ünlü bir insanın (ünü batsın) başka bir ünlü insanla olan aşkının methedilebileceğini, espri konusu olabileceğini ve dahi gurur duyulabilecek bir şey olduğunu bile gördüm. amma ve lakin, bu olayı metheden, olay hakkında komiklik yapan ve dahi bu olaydan gurur duyan insanlar, misal, ben kalkıp da "bugün dört kişiyle seviştim, oyş" dediğimde, eminim ki ahlak timi olacak, beni yerden yere vuracaklar.

elbette "aşk" dediğimiz mefhum gayet garabet bir şey. ancak ortada aşk diye bir şey göremiyorum ben. veyahut okumuş bulunduğum onca şiir beni deliler gibi romantize ettiğinden bir şey anlamıyorum bu meselden.

geyikse geyik;
adriana lima'yı yakın zamanda tesettüre de girmiş olarak görmek istiyorum. gerçekten bunu diliyorum. böylelikle yalakalıkta sınır tanımayan beyefendi, -yukarıda bahsini ettiğim- harikulade milletimiz tarafından daha da sevilecektir.

hey gidi...


ekleme:
biz bundan bahsederken, daha 17 ekim'de bedelli askerlik hakkında "fakir çocuğunun askerlik yapması, zengin çocuğun bedel ödeyerek askerlik yapmaması olmaz." diyen başbakan bugün bedelli askerliğin 2015 başında yürürlüğe gireceğini açıkladı.

hey gidi vol. 2.bir daha ekleme:
aynı gün, toki, mimarlar odası ankara şubesi'nin ak-saray maliyeti ile ilgili sorusuna "sarayın maliyetini açıklayamayız. bu, ülkenin ekonomi çıkarlarına zarar verir" diye cevap verdi. hıhı.

hey gidi vol. 3.