adalar

adalar, istanbul'un büyükada, heybeliada, burgazada, kınalıada, sedefadası, sivriada, yassıada, kaşık adası ve tavşan adası adlı 9 adadan oluşan ilçesidir.
bok kokusu, aksi ada sakinleri, yokuş çıkamayan hurda bisikletleri, atların canına okuyan faytoncularıyla, bir kilise göreceğim diye çık çık bitmez dimdik yokuşuyla *, 2000li yılların başında yerini kazıkçı, suratsız mekanlara bırakan sahipleri rum olan meyhaneler de kapanınca; sürekli karşısında göz göze geldiğimizden midir, klasik midir, istanbullu olmayan heveskar arkadaşımız mı çoktur bilinmez ama her nefes alma gününde * illa ki amelelik yapıp, vapur dolusu insanla gidilen yer.
bugünlerde sahillerinde boxer iç çamaşırlarıyla denize giren seksi kürtler bulunan adalardır. tansiyon 800.
gelecek istanbul depreminin merkez üssü olacağı tahmin edilen ilçe. bu sefer deprem, istanbul merkezinde olacağı için çok daha fazla zarar verecekmiş. özellikle avcılar çok fena zarar görecekmiş. deprem anında adalar, diğer ilçelerden zaten izole olduğu için yardım ulaştırması çok zor olacakmış ve adalar'daki herkes direkt ölecekmiş. ülkenin büyük miktardaki sanayi yerleri istanbul ve çevresinde olduğu için, ekonomilerde büyük çöküntüler yaşanacakmış.