aq

amına koyayımın kısaltılmışı.
akumulatorün de kısaltılmışı olabilir; akü, istersen olur,yaptım oldu aq var mı?
canım ülkemin insanlarının nokta, virgül, ünlem ve dahi bir çok noktalama işareti yerine kullandığı küfürün kısaltmasıdır.

(bkz: amına koyayım)
neden q ile kısaltıldığına bir türlü anlam veremediğim, bu haliyle kullananlara zaman zaman nefret beslememe sebep olan kısaltma.
aqua kelimesinin kısaltılmış hali.
amk ile pabucu dama atılan ergen kısaltması. amk'ı hadi anladım da q ne lan !
kimyada bileşiklerin suda çözülmüş olduğunu gösteren simgedir. formülün sağ altına yazılır.
ilk girideki, yani (bkz:#32443)'deki tanım baz alındığında, sosyal medya ortamlarında a harfinin küçük, q harfinin ise büyük yazılması daha karizmatik görünen bir kısaltmadır. ergen işi.*
aşağılıq ın ilk ve son harfleri tabiki...

a.q diye yazılır ki faciadır. a.q. olsa bari. a.q nedir ya? *
hiç sevmiyorum bu gafı.yaşıtlarımın çok kullanmasına rağmen (ergen tayfası) ben hiç kullanmadım , böyle bir üslupla konuşamıyorum. ben babamın ve annemin prensiyim demiyorum fakat bu tarz şeyler bana göre değil. ben her zaman olgun ve beyefendi çocuk olmuşumdur. kendimi kastığımdan değil , hep böyleydim. istemsizce yani.ben daha çok kralım. olgun bir çocuktum.olgun bir ergenim, aslında bazen olgunluğum gidiyor ama nadir.
sürekli bi amlara koyma arzusunun yazımda kısaltılmış versiyonudur.benim açımdan ilgilenmediğim bir mevzudur.fakat konuşurken ve yazışırken eksik etmediğim sevdiğim içten, samimi kullanımdır.
(bkz:amk)
#254464
değilmiş efenim alçaq ın ilk ve son harfiymiş.tişkirlir.