astral

  • /
  • 8
internet cafe de taktığı kulaklıklar ve al al olan traşlı asker yanakları enfesti marmariste çarşı izninde selfie çekeceğimiz günü hayal ediyorum sözlük.
bugün bana internet cafe de webcam show yapmış yazardır. an itibariyle şuraya da şafak atalım.* *
kraliçeler gibi askerliğini yapan, ayak parmak tırnağına bu süreçte taş bile değdirmeyen özlenen yazar.

bir tutkuluk olarak meydana dikerek daha çok entri girmesini talep etmekteyim.^^
askerliği bitti mi diye merak ettiğimiz arkadaşımız.
online listesini şereflendirmiştir. hoş gelmiş.
beni tivikırda bazen sinir eden sık sık sessize aldığım* dadlu yazar. eskiden aşırı mutahassıp bir bey olduğu için hep cuma namazında görüşürdük anca, şimdilerde ise benim gibi kendini aşıp pek çok ayıplı fantezi edinmiş eski atral gitmiş yerine ponçik bir zevk pezevengi gelmiş. bunları boşver of özleniyorsun olm ya.
kibar, egosuz ve guven veren bir yapısı var. anadolunun ucra bir cikmazini cikilabilir yapan iyi insanlardan biri gibi adeta.
not; sadece bi kere gorup bu izlenime kapildim.
orospu mu, ev kızı mı henüz kimseler tarafından netleştirilememiş yazardır..

kensine orospuluk hayatında başarılar dileriz..
elime geçirirsem muhtemelen ısıracağım yazar arkadaşım çok özledim olm o biçim lan insafın yok mu isyankar oldum senin hasretinden yeter. mmmyeh
ayı sözlük erotik erkek fotoğrafları kampanyası"na seksili nudeleri ile destek veren hakkıyla şukuları kapan ısırmalık ayu. beybi benden esirgedin bunları yıllarca aşgolsun sana demek isterdim ama daha önceden daha tatlılarını görmüştüm zaten. ebet beyendim ^^

(bkz:kalktı)
şu ara paso boş bkz veren insandır. swh
2015'ten beri bu sözlüğe girmiyordum. bu yazarla 3 yıl önce kapışmıştık. 3 yıl sonra bile nickimi hatırlayıp benim yazdığım başlıklara nefretini kusarak cevap verecek ne yaşamış olabilirsin sen ya? bu kadar kin ve nefret duymanın sebebi ne yani anlayamıyorum ben artık? kaldı ki bu yazar kim oluyor da beni ve sözlükteki yazarların çoğunu cahil olarak tanımlayabiliyor anlayamadım.

bu kadar yıl sonra bile sanal ortamda ne yaşatmış olduğumu anlayamadığım yazar.

ayrıca yok nick altıma yazıyor da falan filan demesin. o kadar hakaretinden sonra (özellikle köpeklerle ilgili olan) hakkımdır artık.

taktı yaa!
3. yaş gününün üzerinden tam 1 ay geçmişti, böbrekleri ile ilgili sorunlarından dolayı bayramın ilk gününden beri halsiz yatıyordu.. hekimler yapacak bir şey olmadığını söyleyip eve geri gönderiyordu..
bu sabah oğlum astrali kaybettim..
kedi babası güzel insan acını çok iyi anlıyorum çok üzüldüm
çalsın sazlar oynasın gogoboylarrrr bugün doğum günü olan sevimli insan evladı
e kutlu olsun o zaman holaley holaley holaley.
bende meleğini kaybetmiş bir kedi babası olarak seni çok iyi anlıyorum allah sabır versin :(
  • /
  • 8