astral

  • /
  • 7
e kutlu olsun o zaman holaley holaley holaley.
bende meleğini kaybetmiş bir kedi babası olarak seni çok iyi anlıyorum allah sabır versin :(
mayısta tanışıklığımızın 3. yılı şerefine bir mete özgencil parçası dinleyerek kulaklarını çınlattığım yazar, uzun zamandır sözlüğe bakmayışımdan astral bebeğin melek oluşundan da habersiz kalmışım. benim evlatla tanışamadan uçup gitmiş.. oysa babası askerdeyken bizimle kalacaktı.. kendisine derin üzüntülerimle başsağlığı diliyorum.

aynı enerjisi ve uzun paragraflarıyla yıllara meydan okuyor. dilerim yakın zamanda sosyal medya hesapları dışında da bir araya gelip yüzyüze tdk’dayı kurcalarız. belli mi olur tanı koyarız birbirimize karşılıklı(!)
süt gibi çocuk. allah-sama sahibine bağışlasın beybimi.
bu adamı yıllardır tanırım ilk kez birisi için böyle bir entry girdiğini görüyorum. yapma astral abisi çocuğun amacı dikkat çekmek zaten he he de geçer gider.
hakaret etmekten başka bir halt bildiği yok. siz buna mı 2.nesil yazar diyorsunuz?
neyse ki sadece bana hakaret etmiyormuş. onu da böyle kabullenelim arkadaşlar. takılsın kendince.
hepinize benden kalp aşkımlar <3

iyi ki birbirimizden nefret ediyoruz yoksa geçmez sözlük böyle mıy mıy..
düşüncelerin için teşekkür ederim. çok naziksin.
affedersiniz ama profil fotoğrafıyla ortalığın amına koymuş.
çirsel tabuları yıkmak için gönderilen astral, gerek sözlük içi gerek sözlük dışı etkileşimlerini bacak arasından kendisini yöneten çükü doğrultusunda geliştirmektedir..

sözlüğün son dönemde yaşadığı ağır, siyasi, sosyal süregelen akımını bozmak birincil vazifesidir..

durun ağalar beyler hemen eksilemeyin..

daha söylenecek çok seskler var!
oleyyyyyyyyyyyyy. daha fazla seksli başlık geliyor.
astral deyince nedense hep aklıma astra gelir. evet bildiğimiz opel astra :)
hatırlar mı bilmiyorum, ama yıllar yıllar evvel bir ada partisinde denk gelmiştik. partinin en seksileri biz olduğumuz için racon gereği az konuşmuş ve iletişimi hafif baş selamından daha ileriye götürmemiştik. partide hülya avşar da vardı. tenisi neden bıraktığından falan bahsediyordu sürekli.
herkes neden rüyada sevişiyor ben de rüyamda sevişmek istiyorum diye yakınan karatalihli arkadaşım. bunun cevap bulmak için yıldızlara kadar çıkmana gerek yok. işlediğin günahlarla kararmış, lekelenmiş zihninin derinliklerine inmen yeterli. indiğinde göreceksin ki, her şey boş, bir tek 31 gerçek. işte o zaman sahip olduğun hakikati sorgulamaman gerektiğini idrak edeceksin. çeyiz sandığın dolmadı mı bacım? kaçıncı tezini yazıyorsun? bir tezini de rüyada orgazm üzerine yaz. ne olacak. diye sormak istediim yazar arkadaşım.
bu kadar boş yaptıktan sonra ben gidiyorum. sabır ve dua ile… *
  • /
  • 7