astral

  • /
  • 7
bugün bana internet cafe de webcam show yapmış yazardır. an itibariyle şuraya da şafak atalım.* *
kraliçeler gibi askerliğini yapan, ayak parmak tırnağına bu süreçte taş bile değdirmeyen özlenen yazar.

bir tutkuluk olarak meydana dikerek daha çok entri girmesini talep etmekteyim.^^
askerliği bitti mi diye merak ettiğimiz arkadaşımız.
online listesini şereflendirmiştir. hoş gelmiş.
beni tivikırda bazen sinir eden sık sık sessize aldığım* dadlu yazar. eskiden aşırı mutahassıp bir bey olduğu için hep cuma namazında görüşürdük anca, şimdilerde ise benim gibi kendini aşıp pek çok ayıplı fantezi edinmiş eski atral gitmiş yerine ponçik bir zevk pezevengi gelmiş. bunları boşver of özleniyorsun olm ya.
kibar, egosuz ve guven veren bir yapısı var. anadolunun ucra bir cikmazini cikilabilir yapan iyi insanlardan biri gibi adeta.
not; sadece bi kere gorup bu izlenime kapildim.
orospu mu, ev kızı mı henüz kimseler tarafından netleştirilememiş yazardır..

kensine orospuluk hayatında başarılar dileriz..
elime geçirirsem muhtemelen ısıracağım yazar arkadaşım çok özledim olm o biçim lan insafın yok mu isyankar oldum senin hasretinden yeter. mmmyeh
ayı sözlük erotik erkek fotoğrafları kampanyası"na seksili nudeleri ile destek veren hakkıyla şukuları kapan ısırmalık ayu. beybi benden esirgedin bunları yıllarca aşgolsun sana demek isterdim ama daha önceden daha tatlılarını görmüştüm zaten. ebet beyendim ^^

(bkz:kalktı)
şu ara paso boş bkz veren insandır. swh
kedi babası güzel insan acını çok iyi anlıyorum çok üzüldüm
çalsın sazlar oynasın gogoboylarrrr bugün doğum günü olan sevimli insan evladı
e kutlu olsun o zaman holaley holaley holaley.
bende meleğini kaybetmiş bir kedi babası olarak seni çok iyi anlıyorum allah sabır versin :(
mayısta tanışıklığımızın 3. yılı şerefine bir mete özgencil parçası dinleyerek kulaklarını çınlattığım yazar, uzun zamandır sözlüğe bakmayışımdan astral bebeğin melek oluşundan da habersiz kalmışım. benim evlatla tanışamadan uçup gitmiş.. oysa babası askerdeyken bizimle kalacaktı.. kendisine derin üzüntülerimle başsağlığı diliyorum.

aynı enerjisi ve uzun paragraflarıyla yıllara meydan okuyor. dilerim yakın zamanda sosyal medya hesapları dışında da bir araya gelip yüzyüze tdk’dayı kurcalarız. belli mi olur tanı koyarız birbirimize karşılıklı(!)
süt gibi çocuk. allah-sama sahibine bağışlasın beybimi.
bu adamı yıllardır tanırım ilk kez birisi için böyle bir entry girdiğini görüyorum. yapma astral abisi çocuğun amacı dikkat çekmek zaten he he de geçer gider.
  • /
  • 7