ayı sözlük

  • /
  • 28
keske daha cok online insan olsa, ben burada takilmayi kendim gibi olan insanlarla sohbet etmeyi cok seviyorum. samimi insanlar oldugu gibi kendini begenmis, kibirli ve seksten baska bir sey dusunmeyen (hepsi ayri ayri kisiler icin ayri sifatlar) akli seyine kacmis insanlari da barindiriyor. daha cok cevrimici olsun daha cok insanla tanisalim.
kayıt olduktan sonra işlerin yoğunluğundan pek girememiştim. sonra unutulup gitti. uzun zaman sonra yeniden sözlüğe gelmek hem mutlu etti hem de eve gelen yeni misafir gibi hissettirdi. yeniden sizlerle olmak ne mutlu!
o kadar facebook adresini, instagram'ını falan nasıl yönetiyor anlamıyorum. valla büyük başarı.
son 1.5 aydır, her girişimde "başkasının adına utanma" duygusunu hissettiğim sözlük. (bu arada sjw'lere de bir not düşeyim, siz kendi entrylerinizi yayınlamadan önce hiç mi okuyup kendi adınıza utanmıyorsunuz ya, cidden "arda bektaş'ın azgın melekleri" loncasına katılabilmek için emin adımlarla ilerliyorsunuz, helal valla, belinize kuvvet)
beni kendine çekip, bağlayan sözlük.
arada soğuyup uzaklaştığım, sonra yine kendimi içinde bulduğum güzel site. çevremizdeki insanlarla paylaşamadığımız düşüncelerimizi ifade edebileceğimiz böyle yerler olması güzel. özellikle benim gibi küçük kasabalarda yaşayan gaylerin fikir alışverişi yapabildiği bir ortam olmasını seviyorum.
az önce arayüzle mi oynadılar giremedik? asadgfasgf diye başlıklar açıldı.
sözlüğü kendi serverımıza taşıdık nihayet.
uzun bir süre önce üye olup, yazmadan sadece başlıkları takip ettim ama artık yazmamın vaktinin geldiğini düşündüğüm muhteşem sözlük platformu. eminim burada güzel arkadaşlıklar kurup, ayısözlük ruhunu sonsuza kadar yaşatacağız.
heterolar yazmasa da olur, lgbt'ler yazsa gene iyi.

sadece g'ler yazıyor. açılan başlıklar yalnızca onlara hitap ediyor.

(bkz: ayı sözlük erotik erkek fotoğrafları kampanyası)
(bkz: rus erkekleri)
(bkz: eşcinsel erkeklerdeki büyük penis merakı)
(bkz: bir heteroseksüele aşık olan geyin yapması gerekenler)
(bkz: gay sex orgy'de ben aseksüelim çığlığı atmak)
(bkz: yazarlardan bear fotoğrafları)
bunlardan bazıları.

heteroyu geç, bi lezbiyen bu başlıklara yazamaz. sadece anket doldurabilir, alttaki yazara soru sorabilir. kadından bahsedilen başlık yok.
zamanla gay sözlüğüne doğru gidecek sanırım... şurada 2 veya 3 lezbiyen falan varız koruma kanunu talep ediyoruz.
mesaj önizlemesi kısmında okunmadığı halde okundu gösterip ardından mesaja tıklayınca okunmadığını anladığımız sözlük (bazen doğru gösteriyor listte ilk 2 durum hep yanlış).
naber lan sözlük? uzun zamandır ayrı kaldık birbirimizden özledim hee. bu arada ufak değişiklikler yapmışsın kendinde farketmedim sanma. yakışır...
sözlükte bir yavaşlama mı mevcut yoksa sadece bende olan bir şey mi? entry yazdıktan sonra göndere basınca bir düşünüyor böyle göndersem mi göndermesem mi diye. diğer bir olay ise mesajlaşmalar da da bir sorun var. eskiden mesajınız okundu ibaresi mesajı açmadan görünürdü. halen öyle görünüyor ama şimdi mesajı açınca okundu görünüyor olmasına rağmen okunmadığını söylüyor. sözlükteki ufak yenilikler başka aksilikler doğurmuş belli ki.
tanım bulmaya ekşi kadar kafası takık bi sözlük mü merak ediyorum , çünkü ben entry girerken ortamı foruma döndürüyomuşum gibi hissediyorum. henüz herhangi bi modumuz entrymi silmediği için -benim bildiğim- sanırım herhangi bi kurala uymazlık etmemişim ama emin de olmak istiyorum.
burada gördüğüm ayıları diskavri çenıl'da görmedim.
ayı sözlüğün istatistiklererine bakıyorum bu ay, bu hafta ve bugün en çok entry giren yazarları şöyle:
1. albertcamus
2. çıldırdım
3. thepillars
üç liste de böyle.
kayıt olurken cinsiyet sormamasıyla beni çok şaşırtmış, nadide sözlüklerden biri.
  • /
  • 28