ayı sözlük

  • /
  • 29
keske daha cok online insan olsa, ben burada takilmayi kendim gibi olan insanlarla sohbet etmeyi cok seviyorum. samimi insanlar oldugu gibi kendini begenmis, kibirli ve seksten baska bir sey dusunmeyen (hepsi ayri ayri kisiler icin ayri sifatlar) akli seyine kacmis insanlari da barindiriyor. daha cok cevrimici olsun daha cok insanla tanisalim.
kayıt olduktan sonra işlerin yoğunluğundan pek girememiştim. sonra unutulup gitti. uzun zaman sonra yeniden sözlüğe gelmek hem mutlu etti hem de eve gelen yeni misafir gibi hissettirdi. yeniden sizlerle olmak ne mutlu!
o kadar facebook adresini, instagram'ını falan nasıl yönetiyor anlamıyorum. valla büyük başarı.
son 1.5 aydır, her girişimde "başkasının adına utanma" duygusunu hissettiğim sözlük. (bu arada sjw'lere de bir not düşeyim, siz kendi entrylerinizi yayınlamadan önce hiç mi okuyup kendi adınıza utanmıyorsunuz ya, cidden "arda bektaş'ın azgın melekleri" loncasına katılabilmek için emin adımlarla ilerliyorsunuz, helal valla, belinize kuvvet)
beni kendine çekip, bağlayan sözlük.
arada soğuyup uzaklaştığım, sonra yine kendimi içinde bulduğum güzel site. çevremizdeki insanlarla paylaşamadığımız düşüncelerimizi ifade edebileceğimiz böyle yerler olması güzel. özellikle benim gibi küçük kasabalarda yaşayan gaylerin fikir alışverişi yapabildiği bir ortam olmasını seviyorum.
az önce arayüzle mi oynadılar giremedik? asadgfasgf diye başlıklar açıldı.
sözlüğü kendi serverımıza taşıdık nihayet.
uzun bir süre önce üye olup, yazmadan sadece başlıkları takip ettim ama artık yazmamın vaktinin geldiğini düşündüğüm muhteşem sözlük platformu. eminim burada güzel arkadaşlıklar kurup, ayısözlük ruhunu sonsuza kadar yaşatacağız.
heterolar yazmasa da olur, lgbt'ler yazsa gene iyi.

sadece g'ler yazıyor. açılan başlıklar yalnızca onlara hitap ediyor.

(bkz: ayı sözlük erotik erkek fotoğrafları kampanyası)
(bkz: rus erkekleri)
(bkz: eşcinsel erkeklerdeki büyük penis merakı)
(bkz: bir heteroseksüele aşık olan geyin yapması gerekenler)
(bkz: gay sex orgy'de ben aseksüelim çığlığı atmak)
(bkz: yazarlardan bear fotoğrafları)
bunlardan bazıları.

heteroyu geç, bi lezbiyen bu başlıklara yazamaz. sadece anket doldurabilir, alttaki yazara soru sorabilir. kadından bahsedilen başlık yok.
zamanla gay sözlüğüne doğru gidecek sanırım... şurada 2 veya 3 lezbiyen falan varız koruma kanunu talep ediyoruz.
mesaj önizlemesi kısmında okunmadığı halde okundu gösterip ardından mesaja tıklayınca okunmadığını anladığımız sözlük (bazen doğru gösteriyor listte ilk 2 durum hep yanlış).
naber lan sözlük? uzun zamandır ayrı kaldık birbirimizden özledim hee. bu arada ufak değişiklikler yapmışsın kendinde farketmedim sanma. yakışır...
tanım bulmaya ekşi kadar kafası takık bi sözlük mü merak ediyorum , çünkü ben entry girerken ortamı foruma döndürüyomuşum gibi hissediyorum. henüz herhangi bi modumuz entrymi silmediği için -benim bildiğim- sanırım herhangi bi kurala uymazlık etmemişim ama emin de olmak istiyorum.
burada gördüğüm ayıları diskavri çenıl'da görmedim.
kayıt olurken cinsiyet sormamasıyla beni çok şaşırtmış, nadide sözlüklerden biri.
garip bir özgüven hâkim bu sözlükte, garipten ziyade komik. türkçeyi nasıl kullanacağını dahi bilmeyen, iki kelimeyi bir araya getirip bir paragraf yazı bile yazamayan, açtığı başlıkların altını dolduramayan insanlar bile çelimsiz ve hakaret dolu ifadeleriyle koca koca paragrafları, içi dolu cümleleri eleştirmeyi hak görüyorlar kendilerinde. size de çok acınası gelmiyor mu? kendilerine özgü düşünce yapısı oluşturamamış insanlar daima saldırgan oluyor sanırım. üstelik çok verimsizler, düşünceleri yok, kısır cümleleri var. toplumdaki temel sorunlardan biri de bu sanırım. okumayan ve düşünemeyen, cümleler kurup bir ifade oluşturamayan kesimin düşünen insanın düşüncelerini eleştirmesi... daha ne okuduklarını bile anlayabildiklerini sanmıyorum gerçi. onun dışında güzel insanlar, güzel, değişik ya da iyi karşıt fikirler var. ama o dediğim sığ insanlar içini dolduramadıkları tuhaf başlıklarla kirletiyorlar bence sözlüğü.
seviyorum ben bu siteyi ya. bakalım bir 10 yıl sonra falan nasıl olacak?
  • /
  • 29