ayı sözlük boston gay men's chorus konseri zirvesi

son bir kaç aydır zirve çılgınlığı yaşanan sözlükte yeni bir zirve daha. hem göze hem kulağa hitap edecek olan konser için, etkinlik ve event meraklılarını zirveye bekliyoruz. üstelik dünyanın en güzel manzarası eşliğinde. belki de hayatınız boyunca bir kez canlı izleme fırsatı bulacağınız bu beyler için zirveye ve konsere gelmeye değer derim.

ulaşım için hisarüstünden metro ya da otobüs kullanabilir, daha da zevkini çıkarmak istiyorsanız bebek girişinden güney kampüse doğru yürüyebilirsiniz.

boston eşcinsel erkek korosu istanbul konseri
boğaziçi üniversitesi güney kampüs
27 haziran cumartesi
saat 16:00

ücretsiz bilet almak için; https://www.biletino.com/event/eventdetail/1562
bu zirve kaçmaz, bu adamlar harika dostum. bunca polemik sonrası bu konsere katılmam gerektiğini düşündüğüm için mutlaka gideceğim. homofobik medyaya ve mekanlara cevap için oranın tıklım tıklım dolması lazım.
konsere gelecek yazarlar iycof adresine girerek lütfen katılım formunu doldursun. yoğun talep olduğu için konsere sadece davetliler alınacak. konser ücretsiz.

şurdan: https://www.biletino.com/event/eventdetail/1562
gelen mailin çıktısını alıp girişte göstermek gerekecek öyleyse. bir ara ekşifestlere de bu şekilde giriliyordu. güvenlik için de gerekli böyle bir şey. bilgi için teşekkür ettim.
katılım için aşağıdaki linkten ücretsiz bilet edininiz.

https://www.biletino.com/event/eventdetail/1562
lubunya boğaziçi grubundan arkadaşlara ulaştım. sanırım sistemsel bir sıkıntı sebebiyle mailler gelmiyor. sms olarak da link isteyin arkadaşlar. ayı sözlük yazarı olduğunuzu da belirtin girişte, sms i gösterdiğinizde kapıda yardımcı olacaklarını belirttiler.

edit: sistemsel sıkıntı çözülmüş. pdf dosyası maile geliyor artık. formu tekrar doldurup biletinizi edinebilirsiniz.
simdiden gidemiyecegim icin kendimi acilar dunyasina kitlemek istedigim konser
bir de bu güney kampüsüne nasıl gidilir onu çok merak ederim
levent metrosundan inip hisarüstü metrosuna geçilerek son durakta inilerek gidilebiliyor.
belki de söyledikleri hiç bir eseri bilmiyor olacağım, sadece şakirt homofobik medyaya tepki vermek için orada olmayı çok istiyorum. naturel ve stonewall ile beraber de orda olacağım bir aksilik olmaz ise.
naturel, stonewall, futurelavirs ve naringergedan ile beraber konserdeyiz. yağmur ile sınandık ama şimdi her şey güzel. yumiyum da yoldaymış.
yağmurun bile sabote edemediği konser+zirve ikilisi.

gayet ağır abilerin gayet klasik yer yer senfonik bir repertuar ile karşımıza çıktığı konserde, madonna ve katy perry şarkıları ilaç gibi geldi.

konser boyunca kah oturup kalkan kah buğulanan naturel, dark bear, stonewall ve naringergedan'a çok çok hörmetler bu arada.
boston gay men's chorus istanbul konseri çok ayıp geçti, koca koca adamlar şarkı falan söylediler...! takım elbiseleriyle kendilerini hiç bozmadan sadece şarkı söylediler, evet, hepsi bu. böyle bir nefrete hiç gerek yokmuş demek ki. demek ki korkulacak hiç bir şey yokmuş. seyirciler arasında gey ikonlarımızdan hiç birinin olmaması da oldukça dikkat çekiciydi. pembe sermaye para ediyor tabi, lafta destekçilik, gerçekte cepçilik! bir güzel eğlendik zirvede, müziğe doyduk. sesler ve performanlar gerçekten çok iyiydi. katılanlar arkadaşlara teşekkürler ve selamlar.
zirvenin sonundan kısa bir video;
aklımda kalan en efsanevi zirvelerden biriydi. boğaziçi üniversitesi'nin güzelliği de cabasıydı tabi.