ayı sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

işe yarayıp yaramadığını deneyim görmek istediğim başlık. aslında buradaki çoğu kişi gibi amacım fuck buddy değil beraber güzel zaman geçirebileceğim ve dahi sevişebileceğim kimselerle tanışmak.
hornet kezbanı mode on *fotosuzyazma *erkekimsi *feminenleryazmasın *sağlamtipler

alkdlaşskdlşkasd.

şaka bir yana var mı la burdan yiyişenler. az ibne değilsiniz yemnediyorum.
canım beyaz tenli, 20'li yaşlarının sonunda kumral bir ayı çekti. yok mu hiç? *
olabildiğince kıllı ve fantezi meraklısı, tercihen uzun boylu bir ayı arıyorum. yer var allah için. cv'mi de gönderebilirim isterseniz, oral seks konusundaki sertifikalarımı görünce çok memnun kalacağınızdan eminim.
çalışıp çalışmadığını merak ettiğim hede.
yaş 27, istanbul, oldukça kıllı, tecrübesiz.
antalya'dan cub seven var mı?
deneyelim bakalım.
24-30 yaş arası
bayan
alkol iyi olur sigara farketmez.
istanbul
tecrübe farketmez
öncesinde tanışma ve bir kahve şart bir de yeri olsa iyi olur.
chaser candır derim susarımm
güzel insanlar uzakta hep
balıkesir akçayda sanki çok var :d
aramak yerine şu ara devretmekle uğraştığım beylerdir sayıca baya fazlalar. çok uğraştım ama fakbadilerimi hala elden çıkaramadım. çoğu bana artık uygun değil. gayet az kullanışlı ve temizler. sürümüne hatta anlaşırsak bedavaya yakın bir teklifle hemen devredebilirim. belki alanın hayrına dokunur yüzü güler. talip olanlar ulaşsın.*

yeri gelmişken istanbul avrupa yakasından bir adet tam zamanlı yeni bir fakbadi arıyorum. aradığım özellikler: 25-33 yaş arasında, orman gibi kıllı, kalın bacaklı ve baldırlı hafif kaslı bir otter olması. tercihen esmer ve 1.70-1.80 cm arasında ve yalnız yaşayan.
aramadığım ilanlardır.

arkadaşlar sahiden bu kadar aç kalmış olamazsınız herhalde? aa şaşırdım şu an.
kaç yıllık deneyimsizim artık deneyimsizlikten tavana falan tırmanıyorum hiç böyle bir entry nin altına ilan vermek geçmedi aklımdan neyse güzel fikirler veriyor bu entry bana buraya birşeyler düşüneceğim.
formatın içine edelim o zaman.antalyadan 20 yaşında hayli uzun boylu bir erkeğim.şöyle kendini bilen birisi olsa fena olmaz.
şurada üç beş kişiyiz zaten, çoğu kişi birbirini tanıyor. insan sözlük kardeşini siker mi öküz herifler! gidin ekşi sözlük’te aranın. hehe.
19/pasif biseksüel/istanbul
yakacakla çakacağın kötüsü olmaz. "aman beni beğenmez." demeyin, uyuşma ihtimalimiz neden olmasın?
(çakacak derken, yani bana çakacak)
profilime kananlar tarafından mesaj kutum doldurulacak.bu sefer resmi görevlerimi aksatmak zorunda kalacağım.hiç gerek yok.
  • /
  • 4