ayı sözlük homojen dergi ve lavaşk parti zirvesi

pre-pride partileri 2016'nın ilk etkinliğinin ayı sözlük üçüncü taksim muhabbet zirvesi ile aynı güne denk gelmesi nedeniyle iki etkinliğe de katılmış sabahın ilk ışıklarına kadar coop'ta eğlenmiştik. bu kez hem homojen dergiyi konuşmak hem de partiye katılıp eğlenmek için tesadüfi değil planlı şekilde daha fazla bir katılımla bir araya geliyoruz.

bu amaçla 23 nisan 2016 saat 18:00 de coffee brew lab'da gerçekleşecek olan zirvemiz öncesinde homojen dergi ile ilgili sohbetler edeceğiz, sonrasında leyla terastaki pre-pride partileri 2016 partylerinin ikincisi olan lavaşk parti'ye katılacağız. gelecek olanlar zirvetörde işaretleme yapmayı ihmal etmesinler.

23 nisan 2016
saat:18:00
coffee brew lab
kuloğlu mah. yeni çarşı cad.
5/b, beyoğlu/istanbul
tel:(0212) 244 7089

notlar:
1. zirve mekan ve saati değişmeyecek.
2. zirveye bir yazar dahi katılsa gerçekleştirilecek iptal edilmeyecek.
3. zirveye katılacağını beyan edip son dakikada "ben çok hastayım canım ya gelemiyorum keşke orda olabilsem" şeklinde zirvedekilere mesaj atarak bu şeklinde gol atma gayreti içinde olan, ancak bir saat sonra jet hızıyla iyileşerek gay barlarda öpüşmeli sevişmeli check-in yapan ilgiye muhtaç yazarlara; daha önceki zirvelerde sık sık yaşayıp şoka girdiğim alternatif zirve yaparak bu zirveyi sabote etmeye çalışma kafasında olan yazarlara; burdan öpücüklerimizi sunuyorum. bu algıda iseler lütfen zirvetörü işaretlemesinler. sonra hasta olduklarını duyunca oturup ağlıyoruz gözlerimiz kanıyor fala m.

şimdiden iyi eğlenceler.
zirvetördeki fotoğrafı görünce elim kaymış geliyorum diye işaretlemiş bulundum. sanırım bir çeşit naked coffee party olacak. çok sevindim çünkü üzerimde kıyafetler varken boğazımdan bişey geçmiyor. ben elimde kahvem ile hanım hanımcık oturmayı planlıyorum. şöle bişeyler:
leyle teras kalp ben,
bir aksilik olmazsa geleceğim!
ya da bu da iptal olmazsa!
oradayım tabiki, sevişmemiz gereken konular var.
6 kişilik kadrosuyla müthiş kahkahalı geçen zirve. 1 saat sonra lavaşk partiye geçiş yapacağız.
bu 6 yazar ile lavaşk partiye katılım sağlayıp desteğimizi verdik. oraya 6 kişi gittiğimizde sözlükten başka 5-6 yazarlarımız daha partiye katıldılar. sanırım bir doğum günü kutlamışlar, o sebeple bizim kahve keyfimize dahil olamamışlar.

leyla teras'ın bunaltıcı sıcağına daha fazla dayanamayarak saat 00:30 gibi tekyön'e giderek zirveyi noktaladık.

çok eğlenceli geçen bir zirve oldu, hem lavaşk partisi hem de tek yön partisi çok güzel geçti. gelenek değişmedi, kesin geleceğini belirtip; mazeret sunup gelemeyen ancak alakasız yerlerde check-in yapan yazarlarla sınandık gene. ama hep dediğim gibi ne kadar az sayı varsa samimiyet o denli tavan oluyor.

önce zirveyi coffee brew lab cihangir'de başlattık sonra coffee brew lab beyoğlu'na geçtik; acayip eğlendik. zirveye katılan cake, dark bear ve aşırı gizemli yakışıklı arkadaşına, fatoş"a ve futurelavirs in kolisi'ne teşekkürler.