ayı sözlük nostaljik facebook seks grubu

sözlüğe yazar olarak giren sonra sözlükten sevgili yapan ayrılınca da sözlükteki tüm ayıları bir başlık altında toplayip seks kölesi yapmak isteyen bir yazar tarafından kurulan grup. fazla cesur bir adımdı ama akıl eksik olunca grup olayı tutmadı haliyle.

mesela gruba üye olmak icin belli kilonun üzerinde olmak ve belli yağ oraninda olmak gerekiyordu. üyelik basvurum "yağ oranin neredeyse sıfır" diye reddedilmisti.

grubu kuran yazar ileri düzeyde kilolu bir bear olmak istedigi icin ve kafayi ayilarla bozduğu icin; yiyip içip sıçmayarak sismanlamayı da kafaya takmıştı bu arada. umarım şişip patlamamamıştir.

bildiğim kadarı ile gruba üye olanlar grubu kuranla yatmak yerine kendi aralarında yattilar. boylece grup kurucunun götünde patladı. gruptan ekmek yiyemedi zaten ailesi mutaassıp oldugu icin evden disari bile cikarmiyordu.

devam ettigini sanmıyorum ancak devam ediyorsa da muhtelemen sözlük kisvesi olmayan düz bir seks grubu olmustur heralde. zaten sözlüğü temsil etmeyen sadece sözlük adini kullanan bir düzmece oluşumdu. grup kurucusu yazar farklı adlarla sözlüğe kayit olsa da 2 kez sözlükten ucurulunca pes etti sanırım bir daha dönmedi bu topraklara.
grup seks düzenleyip gruptan dışlanmak. rezalet gibi rezalet. dram gibi dram. hahah
dedektif füğçır olay yerinde ve iş başında. grup tamamen dağılmış. aldığım habere gore grubu kuran çakma ayı yazar sık sık evden kaçtığı için ailesi evden çıkarmıyormuş. anadolu yakasında yasayan bir sözlük yazarına aşık olmuş ismi bende kalsın ancak o da grup olaylari yüzünden onu reddetmiş.

füğçır bildirdi söz tekrar sizlerde^^
(bkz:bu başlık neden var)

işin ilginci, bu facebook grubundaki yaşananlar, whatsapp grubundaki yaşananların tıpa tıp aynısı lan. sadece karakterler ve yerler değişik.
whatsapp grubunda ne dönmüş ya neden bana anlatmıyorsunuz. sifi bana özelden anlatsana.

ben de geçen hornette konuştuğumda bir adamdan sözlük hakkında bir şeyler duydum ama anoo
şu muhabbetten lgbt film senaryosu bile çıkar.
bulduğu hiçbir sevişme fırsatını kaçırmayan üstüne sosyalleştiği her mecrada kendine yeni seks fırsatları yaratmaya çalışan libidosu tavan yapmış istanbullu bir ayının dramı.
kilo almak için yiyip yiyip sıçmama geyiğini ve kendi kurduğu guruptan şutlanma anlarınıda komedi öğesi olarak senaryoya eklersek tadından yenmez.
facebook, whatsapp grupları falan. ne güzel. beni niye almıyonuz lan böyle gruplara? insanlığa sığar mı bu yaptığınız? sığar mı fuğçir, sığar mı sphy?
sözlüğün kurucusunun dışlandığı facebook sözlük gurubu. kral adamlarsınız gerçekten. *