ayı sözlük'ten beklenen hizmetler

  • /
  • 10
tahmin ediyorum sözlük bile bazen çok yorucu olabiliyordur ama youtube kanalımız da hareketlense her hafta yeni videoları beklesek ne güzel olurdu
ha buraya da yazayım. akşam zirvede de söylerim belki. yazarların doğum günlerini hatırlatan bir uygulama yapılsa ya sözlüğe. ne güzel olurdu. tüm gün o yazarı konuşsaydık. tebrik etseydik. kutlasaydık. neyse umarım olur.
varsa bir grup sex alırım.
az önce entrimi düzenlerken farkettim.
spoiler butonunu kullanırken içeriğe yazılan yazıda paragraf başlangıç boşluğu bırakamıyormuşuz. acaba bu düzeltilebilir mi? yani güncelleme yapılacaksa buna da dikkat edilirse iyi olur sanki. en azından okunma kolaylığı açısından iyi olurdu. bütün bir metni okumak bazen göz yorucu olabiliyor.
profilde bulunan "takip ettikleri" kısmının, takip edilen yazarın gün içinde ne yazdığını gösteren ve bildiren bir uyarı sistemi olmasını istiyorum. zira bu şekilde daha anlamlı olacağını düşünüyorum. mevcut hali ile pek işlevsiz.
arama motoru çok verimsiz. sadece aradığın kelimeyi çıkarıyor. alternatif vermiyor. bunun düzeltilmesi gerekiyor. yoksa başlık kirliliğinden geçilmez buralar.

bir de eskiden öneri başlıklar vardı. nerde onlar? laf lafı açar gibi oluyordu. yine olsa iyi olur.
başlıklari takip etme olayı da getirilebilir, ilgilenilen başlıkta kimler ne düşünmüş görulebilmesi adına. böylece istediğin kitleye hitap etmen kolaylaşır.
organize grup sex partileri duzenlemesi.
morning sex hizmeti devreye girsin artık.
yeni eşcinsel sitesi yaptığım için, başlığa bi bakayım dedim, belki eşcinsellerin isteyeceği bir şey vardır diye. arkadaş hep mi ayı istiyosunuz. yapmıyorum site falan.
eşcinsel içerikli kısa hikaye ,karikatür, çizgi roman ve şiirlerin bulunduğu eğlencelik alternatif bir dergi çıkarılabilir.adıda homojen extra olup mesela yılda bir yayınlanabilir.
yeni üye alımı yaparken yeterli zeka düzeyi için bir test yapılsın böylece sözlük daha temiz ve daha güzel olur
daha önce bahsedildi mi bilmiyorum. mümkünse bankacibear'ın entry-tekrar sorunu düzeltilsin. biliyorum onun suçu değil (belli ki kodlama hatası) ama aynı entry'i en az 6 kez okuyoruz.
her yıl sonunda yapılan yılbaşı partisinde sozlugun enlerinin belirlendiği bir ödül töreni. en birincimize de sözlükten istediği ve arzuladigi on yazarla harem temalı bir tatilin biletleri verilsin. seçilen yazarlar kabul etmezse tez kellesi yerine poposu vurula diye emir çıkarılsin. bu da istenmeyen kişiyle harem temasina girmek istemeyen yazarların sözlükte birinci olup seçme şansını yakalamasi için daha aktif ve verimli bir yazı hayatına geçmesini sağlar diye düşünüyorum. kaybedenler de kusura bakmayip zevk almaya baksın. şimdi siz aktif ve verim kelimelerini bir cümlede görünce yanlış anladınız biliyorum ama amaç daha interaktif bir sözlük ortamı yaratmak.
merhaba ponçik yazar arkadaşlarım,

bu başlık altında sözlük içerisinde görmek veyahut olmasını istediğiniz ek özellikleri belirtebilirsiniz. bundan yola çıkarak, daha verimli bir site haline bürünebiliriz.

benim önerim;

mesaj ve bildirimlerin yan sekmede değilde facebook stili ana panel içinde gömülü olması.
mobil uygulama oluşturulması.
üye alımının 10 girdi ile değil 50+ girdi ile sağlanarak yazarların yazım kalitesinin olculdukten sonra üyelik sahibi olmalarini sağlamak en çok istediğim şey.
nstrgt yazarlık onay bekleme entry sayısı 5'e indirgenmiş. ayrıca şu süre zarfında çevrimiçi üye sayısının arttırılması için makul bir düşünce olabileceği kanaatinde değilim. buranın 50+ çevrimiçi üye olduğu zamanları da iyi bilirim.
sadece mobil uygulaması olması gerekiyor bence.
bu gidişle ben yapıp hediye edeceğim.
  • /
  • 10