ayı sözlük'ten beklenen hizmetler

  • /
  • 9
site içi arama fonksiyonu eklenmesi.
başlığını hatırlayamadımız konuları rahatça bulabilmemizi sağlar.
(bkz: google)
zam!
ücretsiz ve sansürsüz, hızlı internet bağlantısı.
ayrıca zam. malum, döviz fiyatlarındaki son artışların, türk lirası cinsinden maaş alan yazarlara yansıtılması lazım!
zam demiş miydim?
ha, unutmadan, zam yapılsa fena olmazdı hani.*

now playing eklentisi sjdjjsjdjkff whatsappa gelmedi bari buraya gelsin, atarlanalım, giderlenelim.
yazdığımız bir entryde sözlük içerisindeki bir başka entrye link vermek istiyorsak, gördüğüm kadarıyla bunu sadece entry id numarası ile yapabiliyoruz ve bu sistem ve yazarın id numarası aramasını gerektirmesi, hem de okuyucunun linkin hangi başlıktaki bir entryi refere ettiğini görmemesi yüzünden zorlayıcı. başka sözlüklerdeki gibi "(bkz: başlık/@mimar)" şeklinde her iki tarafın da hayatını kolaylaştırıcı, sözlüğün eskiden yazılmış entrylerine ulaşmayı da kolaylaştırıcı bir yöntem olsa iyi olur. var da ben bilmiyorsam kusura bakmayın ama sözlükte ben başka entrylerde de rastlamadım. naçizane fikrim.
detaylı aradan bu işlem mümkün. şey kısmına başlıktan bir kelime yazmanız ve yazar nicki yazmanız durumunda ilgili entrylere ulaşabilirsiniz.
engellenen yazarların girilerinin de gösterilmemesi olabilir..
(bkz: ayı sözlük akademi)

engin bilgilerini, yeni nesillere akademik bir üslupla aktarmak isteyenler; eğitimini tamamlayıp "elit" bir lgbtqia birey olmak isteyenler için güzel bir hizmet olabilir..
gün değişimi olan geceyarısında sol framedeki tüm başlıkların silinmemesini, ekşi'deki gibi yeni günün belirtilmesi ile beraber başlıklarda devamlılık sağlanmasını istiyorum. gözlemlerime göre zaten gece 11'den sonra entry girişinde belirgin bir yavaşlama oluyor zaten bir saat sonra görünmeyecek diye. boş sol frame görmek de hoş değil geceyarısından sonra. arz ederim.

bir de adet olduğu üzere (bkz: sözlük bana herif bul lan allahsız)
yazarların istediği yazarları direk engelleyebilmesi

böyle mesaj atamaz anlamında değil ama entry'lerini falan da görmek istemiyorum çünki her başlık altında ne kadar pasif olduğunu belirtip kendini bafiletme derdi olduğunu belirtiyor, tiksiniyorum
şu sezon süresinin 3 ay olmasını falan istiyorum. her girişimde kullanıcı adı girmek bayıyor artık.
entrylere sadece yorum değil entry numarası otomatik çıkan mesaj yazılabilsin. o olmuyorsa, yorumlara cevap yazabilme özelliği gelsin. bu ikisi niye ayrı zaten anlamadım hala.

birinin entrysine yorum yazıldığında, size cevap verebilmek için mesaj yazıyor, mesajı da geç yazmışsa ve hangi yoruma istinaden yazdığını da mesaj içinde belirtmemişse, bön bön bakıyorsun bu mesajı neye istinaden yazdıydı diye. ya da ben gene birşeyleri nasıl kullanmam gerektiğini bilmiyorum.
eksileyenleri de görmemiz gerektiği kanısındayım.
yönetimin bir günlüğüne bizlere devredilip sol frame ile oynayabilmek, arka plana resimler koymak, her yeri pembeye boyayabilmek
ayı sözlük'e telefondan girince bir takım sorunlar yaşıyorum. muhtemelen diğer yazarlar da pek çok defa yaşadılar. bunlar çözülebilir veya güzelinden bir ayı sözlük mobil uygulaması kurulabilir.**
yazdığımız bir kelime, cümle ya da linki bkz, gizli bkz, url vb. tuşlardan birine dönüştürmek istediğimizde yazıyı seçip bu tuşlardan birine basınca otomatik olarak parantezlerin içine alsa ve bizi manuel olarak tekrardan yazma derdinden kurtarsa süper olacak.

bir de siteye girerken alkış efekti verilebiliyorsa harika olur. insan morali bozukken bazen kendini assolist gibi hissetmek isteyebiliyor. bu ikincisi çok daha mühim şidflk.
harbi yaa kimse hesap nosu falan sormuyor nereye bildiriyoruz? boşuna mı yazıyoruz ulan! (bkz:şşşırakkkhhh) buraya kırbaç sesi geliyor.
(bkz:senelerin goygoyu)
takip ettiğiniz yazarin, sizin oluşturduğunuz ya da hazırda açılmış olan bir entry hakkında entry girmesi için dürtebilmek. daha çok entry girilmesi için teşvik olacağını düşünmekteyim.
  • /
  • 9