ayı sözlük'ten heteroseksüel erkeklere tavsiyeler

biz sizi evet heteroseksüel biliyoruz, öyle kalın ya da içinizdeki gizlediğiniz o küçük çocuğu dışarı çıkarın birlikte sevelim.

(bkz: kadınların yanında feminenleşen heteroseksüel erkek)
- biraz paylaşımcı olun yahu, mezara mı götüreceksiniz. sizinkine gösterip de vermemek denir resmen.
bu hayata kaç kere geleceksiniz ki, takılın işte kafanıza göre. kendinize sınırlar çizmeyin! okuyorsunuz işte, hayat bize güzel.
etrafınızdaki tüm gayler sizinle yatmak için deli olmuyor. denersen seni reddeden kızdan daha fazla seni reddeden gay olacağını görürsün.

bir de homofobik olma, kızlar da sevmiyor homofobik erkekleri. ilerde oğlun kızın gay olursa görmezden gelme, sana açılması konusunda destekle ve ona sahip çık.
heteroseksüel arkadaşlarınla eğlendiğinin kat kat fazlasını yaşarsın gaylerle; o yüzden bırak devekuşluğunu, çıkar o at gözlüklerini.
homofobik olup, bir topun peşinde bir o tarafa bir bu tarafa koşan 22 erkeğe, makatınızı yırtarak tezahürat etmenizi hiç aklım almıyor. biraz açarsanız bu konuyu harbi çok ama çok makbüle geçer.
evet tamam, kabul. bazılarınızın inanılmaz gideri var; ama lütfen öyle kasım kasım kasılmayın çok itici olabiliyorsunuz. bir arkadaşınız size eşcinsel olduğunu açıkladığında kaçacak delik aramayın, yüksek ihtimalle size saldırmayacaktır* ya da '' ahanda ben bunu s*kerim.'' moduna girmeyin, vermeme ihtimali çok yüksektir.
biz dost değiliz! basın gidin burdan! şaka lan şaka küsme hemen. vallahi ne diyeyim bilemedim şimdi. vacayna mı diyorsunuz ne diyorsunuz o şeye. hah işte ondan. o şeyi o kadar çok seviyorsan aynanın karşısına geç ve çükünü bacaklarının arasına sıkıştırıp 31 çek vallahi birebir aynısı oluyor. dur lan dur gitme yine şaka yaptım. bak bu sefer ciddi bir tavsiye vereceğim. şimdi biliyorsun biz ibnelerin sizin hatunlarla arası çok iyidir. bize bütün sırlarını anlatıyorlar. sana o sırlardan en önemlisini veriyorum, yıldızın içine bak *
ne yanlış ne de yalnızsın bacım. seni de böyle kabul edeceğiz artık, sonuçta bu senin cinsel tercihin. ama bak ben de eskiden heteroseksüeldim. geçiyo zamanla.** ama rica ederim ailemin ya da arkadaşlarımın yanında kızlardan hoşlandığını söyleme. ne gerek var, bu sonuçta yatak işi, barına git bul birilerini, evine at, seviş. kişisel bişi bu, herkes bilmek zorunda değil.

(bkz: heteroseksüellere sorulabilinecek sorular)
lan tipinize bakmıyosunuzda her eşcinselin size asılacağını düşünüyorsunuz.tamam bizden de sizdeki gibi midesizler var ama azınlıktalar.yani göt korkusu yaşamanın gereği yok.siz o çirkin karılarınızı becermeye devam edin
her lezbiyeni arasına girilecek iki kadın olarak görmeyi bırakın zira hiç komik de olmuyorsunuz. (bkz: hayallerde yaşıyor bazı heteroseksüeller)
aileniz bunu biliyor mu? nasıl açıkladınız? ne tepki verdiler? bence bir psikolog eşliğinde bunu açıklamalısınız.
eşcinsel olduğunuzu en azından eşcinsel dostlarınıza açıklayın.
her gördüğün kadın pipine atlamak istemiyor bunu bir kafana sok yavrum.
ha bir de altarnatif kızlar veriyormuş çok azgınlarmış diye duyup öyle takılmaya çalışma lakin onlardan baya bir var zaten elimizde.
hep tek çiçek üzerinde durmayın canlarım . daha sonra da " ne içersin ? " .
homoseksüellere hakaret edince daha erkek olmuyorsunuz
sanatla ilgilenmek seni gay yapmaz tıpkı kadınlarla ilgilenmenin seni adam yapmadığı gibi
kadınlara hakaret etme onların yerine karar verme onların da beyni var kabullen
bir kızın mini etek giymesi ona laf atabileceğin anlamına gelmiyor açıkça davet edilmedikçe kimseyi sexe zorlama
daha az sinirlen gülen erkek en iyisidir
doğayı sev
yeşili koru
ayıyı öp
heteroseksüellerden tavsiye almak istemeyen homoseksüellerden tavsiye almayın.

her şey karşılıklı ama di mi?!

zaten almıyor musun? ama alsana. bak bedava. beyin yani.
delikleriniz sadece sıçmak için değildir. bu kadar düz olmayın pls.
  • /
  • 2