ayı sözlük'ten heteroseksüel erkeklere tavsiyeler

lütfen seviştikten sonra seks hakkında konuşun bakir halinizle burnunuzu sokmayın .
hiç birini kale almayın zira bir işe yaramayacak tavsiyelerdir. bize ne amk heterolarından. ne bok yerseniz yiyin, neden size tavsiye veriyoruz ki? haa homofobik olmayın o ayrı tabi amk.
'ibneeee, tooop, götverennn' gibi düzeysiz ve yaratıcılık anlayışı küf tutup bozulmuş iğrenç kelimeleriniz de siz de bi bitmediniz beyler. onaylamıyorsanız, uzakta kendi tercihlerinizi yaşayın, sataşmayın.
bir eşcinsel arkadaşınız size yönelimini açıkladıysa öküzlük yapmayın ve anlamaya çalışın. bir ilişkisi olduğunda denyoluk yapmayın, ilişkisini "sadece seks amaçlı" bir birliktelik olarak değerlendirmeyin. eğer sadece seks amaçlı olsaydı kimse kimseden ayrılmaz, kimse kimseyle gereksiz gurur savaşlarına girmezdi emin olun. siktirmeyin sülalenizi.
erkekliğinizi kanıtlayacaksınız diye dışarda ağır abi gezip sonra da sevgilinize liseli kız tribi atmayın. ''aşkııaam beni hiç aramıyosaan'' gibisinden. sonra o kız arkadaşınız bana geliyor ve ben saatlerce kendisinde sorun olmadığını sorunun siz olduğunu anlatmaya çalışıyorum, aynı anda sizi söverekten.

az adam olun duygularınızı gösterin, ne erkekliğinizden bi şey azalır ne ölürsünüz.
eşcinsel olduğumu benden yahut başka bir kaynaktan duyduktan sonra "abi bana dokunmadığın sürece " gibi espri amaçlı hödükçe şeyler söylerseniz, karşıma çıkamayacak noktaya gelirsiniz. beni herhangi bir heteroseksüel erkek arkadaşınızdan farklı bir gözle değerlendirirseniz can sıkarım. son olarak, ortaokul tadında bir erkeklik taslama; efendime söyleyeyim çirkinleşme yahut kabadayılık yapma gibi bir gaflette bulunursanız çok büyük ihtimalle burnunuzu kırarım.

bunları söylerken pek çok eşcinsel erkek adına konuştuğuma inanıyorum. söylediklerim aslında ezcümlesinde "insan olun" minvalli şeyler. insan olun, canımı yiyin.
arkadan birşeyler sokun 31 çekerken...

erkeğin orgazmını yaratan prostat bezine baskı yaparak gelince anlarsınız önceden pek de az boşaldığınızı.

anal seks, fizyolojik yapı açısından erkekler içindir, kadınlar değil.
kendini bil!

(kadim apollon tapınağının girişinde yazılı olup, anadolu bilgeliğindeki en eski ilkelerden biridir)
(bkz: nosce te ipsum)
amm.. birbirinizin içinde hal hareketleriniz şakalarınız tavırlarınız iğrenç. tüm kızlar bu yapınızdan haberdar olsa erkekleri hayatından çıkarıp eşeysiz üremeyi icat ederlerdi. o derece. az kibar olun * gay, lezbiyen ve biseksüelleri üzmeyin * travestilerin kartvizitlerini alıp işletmeye çalışmayın * ayrıca tüm lgbti?ler emin olun sizden daha uyanık dattebayo.
hetero olmayın, dahası var mı?

hayat dünya üzerindeki 5664565 tane aynı sıkıcı yaşamı yaşamak için kısa.

come to the rainbow side, we are an army of fabulous luke skywalkers!
aptal olmayın okuyun cahilliğinizi toparlayın.
eşcinsel olmadığınız halde -ya da her ne sikimseniz- biseks bayan arayışı adı altında kadın düşürmek için için gay accountları kullanmayı bırakın. lakin eşcinsel app'lerde " heteroyum evli çift arıyorum" ya da " gay değilim biseks kadınlar" yazsın türünden arayışlarınız midemi bulandırıyor.

kabul etmediğin bir cinsel yönelimin ekmeğini yeme hakkın yok, siktir git şimdi.
gay değilim aktifim kafanızı değiştirin...
vurmayın şu sevgililerinize , eşinize , çocuklarınıza .
şiddet hiç bir zaman çözüm değil , olayı dahada alevlendiren , kötüye götüren bir durumdur .
yapmayın !
penis boyunuzu çok problem etmeyin. eğer erken boşalma ve ereksiyon sorununuz varsa onu problem edin.
kendine bakarak mastürbasyon yapmak eşcinsellik değildir.
öküz olmayın, avrupa'nın heteroları mis gibi, siz ise halis anadolu çomarı. yontun kaba taraflarınızı biraz.
  • /
  • 2