ayı sözlük yazarları tekrar dünyaya gelse eşcinsel olmak istermiydi

isterdim elbette. ikinci kez dünyaya geldiğimi de bilmek isterdim. hatta kaç hakkım daha kaldığını kaç kez daha gelebileceğimi de bilmek isterdim. yaşadıklarım yaşayacaklarımın popisidir derdim.
(bkz:entry sıçmak)
istemezdim çünkü;

toplum huzurunda bir ilişkim olurdu. bir ailem, çocuğum olabilirdi, her zaman arkadaşlarımdan sıyrılmak için yalan söylemek zorunda kalmazdım. esrarengiz yönlerim olmazdı. gece geç saate kadar kaldığım zamanlar değişik yalanlar uydurma ihtiyacı duymazdım. herkes gibi bilgisayarımı ortada bırakma rahatlığı olurdu. telefonum birinin eline geçti mi ya da biri telefonundan bi şeye bakayım dediğinde ecel teri dökmezdim.

isterdim çünkü;

insanın en büyük zevklerinden biri cinsellik ve doyum noktasına ulaşıyorsun. yeni insanlarla tanışmak, ilk defa gördüğün insanlarla kaynaşmak insanlarla ilişkilerini acaip derecede geliştiriyor. sevgilinle gizli olmak zorundasın ve gizemli şeyler her zaman çekici olur. en önemlisi de öyle muhteşem bir varlık var ki... değil tekrar, tekrar tekrar gelmek isterdim.
türkiyede olmak istemediğim yarısından fazlası akıl hastası sebebide ülke oldumu sana sonsuz döngü?
kesinlikle isterdim. kendimle çok iyi bir ilişkim var ve renklerimi "heteroseksist" düzene uyum sağlamak için karartacak değilim.
tekrar dünyaya gelmek istemezdim.
aynı dünyaya gelmeyeceksem isterdim
kişiden kaynaklı. gözleri gülen adam. 1 milyon kere daha gelsem sana aşık olmak için yine eşcinsel olmak isterdim.
daha adam akıllı bir ülkede, evet. mesela ispanya, eşcinselsen azınlık olan da sen olmuyorsun. ohh
hayır kesinlikle istemezdim nedeni türkiye de değil baskılarda değil nedeni eşcinseller evet evet eşcinseller bana dost gibi gözüküp arkamdan kuyumu kazan mı dersiniz beni kıskanıp sürekli gömmeye çalışan beni sadece bir delikten ibaret gören abazaları mı match olupta kafasına göre yazmayanı mı hatta yanlış bildiğin bir şeyi seninle alay ede ede seni bıktırması mı veyahut kendini çok çok üstlerde görüp te hımmm yazım yanlışı mı yaptın o zaman bir daha konuşma benimle diyen mi dersiniz hatta sizden hoşlanıp sizi ellemeye çalışan birine yapma diyince sizi küfürlere mi boğmasını dersiniz evet eşcinsel olmak zor sizin yüzünüzden bu ortam yüzünden çok çok zor bu eksi yağmuruna tutulacak biliyorum çokta umursamıyorum zaten eksileyeceksiniz.
son olarak:tanrım keşke beni eşcinsel yönelimli olarak yaratmasaydın keşke aseksüel olsaydımda seksten pornodan tiksinseydim de bir duygu hissetmeseydim keşke beni eşcinsel olarak yaratmasaydın keşke sapsalak amsalak bir hetero olsaydım keşke
kesinlikle istemezdim, yalnız ölme düşüncesi berbat
şu an eşcinselliği istediğin için yaşamadığından dolayı bilemezdin. çünkü tercih edilebilen bi şey değil. bende gf olmayı tercih etmedim.
arkadaşlarım çeyiz baktıklarında ya da sevgililerini ailelerine tanıştırdıklarında içim burkulmuyor değil. hetero olsaydım da güzel bir hayatım olacağı da meçhul. hetero arkadaşlarımın bazıları da evlenemiyor; kimisinin sevdiği işsiz diye kimisinin görüş farklılığı var diye aileleri karşı çıkıyor. sorunlar yine var yani bizimki kadar elbette değil ama.
eşcinselliğimle barışalı 3-4 yıl oldu. o zamana kadar isyan ederdim hep her şey zamanlaymış. beni ben yapan şey de buymuş, ben de böyle güzelim. evet zor bir yaşam ama kendimle barıştım artık bu konuda. yine eşcinsel olurdum diyorum ben.
türkiye ve ortadoğu bataklığı ülkelerinden birinde doğmayacaksam evet derim.
  • /
  • 2