ayı sözlük yazarlarının aşık olma sayıları

ali, veli,
üç de ondan evveli,
recep, şaban, ramazan,
bir de rahmetli baban,

anan koca mı gördü kızıııım!
1. ve halen devam etmekte...
3 ama en sonu varya.. ne kavuşmayı bilirim ne unutmayı.
orta okul , lise ve üniversite de birer tane olmak kaydıyla 3.
ilk ikisi çocukluğuma bağlıyorum ama üniversitedeki gerçek aşktı. en çok heyecanlandıran ve en çok acı çektiren olarak oscarı sonuna kadar hakketti.
ben ise 3. sınıf komedi filmlerindeki 3. kişiyi baya başarılı oynadığımı düşünüyorum. actor in a supporting role oscar goes to mr nobody
öyle işte
(bkz: hayat ne garip vapurlar falan )
bir aşk bir çok aşktan yapılıyor ve ayrılınmıyor hiçbir seferinde.
- murathan mungan (terastaki havlu)
az olsa da ki ninja kaplumbağaların bir elinin kadar falan işte ama bu son olsun, seyirlik değil ömürlük olsun dediğim sonuncusu son olsun diyerekten aşkın insanı ne hale getirdiğini de kanıtladıktan sonra herkesi üç evetle uğurluyorum.
hoşlanılan olsa 1254263887526540 falan derdim belki. ama 1 kişiye aşık oldum sadece.

bu arada itiraf et yukarıdaki sayıyı okumadın. üçç kaaatçı seniii.
biri yenilerde olmak üzere 4.
aşık olunca fena oluyorum. ilk sevgilimden ayrıldığımda barışmak için kral tv'den alt yazı geçirtmek, posta gazetesine ilan vermek, 8 sayfa mektup yazmak gibi eylemlerde bulunmuşluğum var. aşık olunca orospuluğu bir kenara kaldırıp piyasadan çekiliyorum, ki şu an öyle bir durumdayım. heyhat henüz karşılığı yok.
1.

aslında bundan önce "4-5" falan diyebilirdim, ama dünyamın bütün dengeleri oynadıktan sonra farkettim ki diğerleri aşk falan değilmiş.
hoşlantı sayıları diye bir şey olsaymış cevap verebilirdim belki... ama aşk tanımlaması yapmam mümkün değil. o yüzden dana gözü (0)
şimdi burda herkes 1 ( yazıyla bir) yazmış, arkadaşlar bi kere kendinizi kandırmayın. hiç olmazsa en az bir defa matematik öğretmeninize vuruldunuz. sonra ilk aşkınız var; üstüne biraz daha tecrübe kazandığınız ama berbat bir kavga ile sonlandirdiginiz ikinci aşkınız var. e asansörde karşılaştığınız pala bıyıklı sucu amca var. daha sayayım mi?

e aklınız halen matematik öğretmenindeyse level 1 de takıldınız demek.
1.
yazıyla bir.
hala da aşığım.