ayı sözlük yazarlarının birbirlerinden nefret etmesi

işsizlikten dantel donlarını yemeye başlamış yazarımsı beyanı.
(bkz: anna ben başlık sıçtım) (bkz: canı sıkılan ayı sözlük yazarları)
(bkz: müşahede )
(bkz: hodkam )
(bkz: temerküz )
(bkz: hede )

türkçenin hangi lehçesini kullanıyorsun gardaş ? bülent ablam sen misin ?

not: ben hepinizi seviyorum diğerlerini boşverin
sanalda tanışıp birbirine aşık olan tiplerin bir alt tiplemesi. zaten aşkla nefret arasında ince bir çizgi olduğunu düşünecek olursak bu yazarın internetten tanıştığı adamlar aşık olmasıda olası.
nefret nedir bilmeyen bünyem de olmayan durum lakin acıdığım yazarlarda oluyor.misal pisuvardaki siyah kil 3 adlı yazar.efendim kendisi ünlülerinde sakinlerinin olduğu ülke çapında meşhur bir psikiyatri kliniğinde halen tedavi görmektedir.bakıcılarının gözetimi altında yaşayan ve urfalı bir temizlikçiye aşık bir hastadır.bir hemşire arkadaş yine bu klinikte görev yapmaktadır.psk ablam hakkında bazı şeyler söyledi.tıbbi etik kaygılarım olmakla beraber bunları sizinle paylaşmak istiyorum çünkü bu kendisinin tedavi sürecine de olumlu katkıda bulunacak.
ablama ileri derece de şizofreni teşhisi koymuştur profösör.tabi kendisi şekilci bir ibne olduğundan yaşlı profösörün teşhisi beğenmemiş balamoz kart tüylü horoz ben hasta değilim sen çirkin ve şişmansın asıl sen tedavi olmalısın diye çemkirince bunu tek kişilik bir hücreye kapatmışlar.agresif ve saldırgan hali nedeniyle kendisinin tek sosyal aktivitesi olan diğer hastalarla beraber satranç oynama ve el işi yapma seanslarına da girmesi yasaklanmış.ailesi ile de sırf yaşlı ve ingilizce bilmiyorlar diye görüşmeyi redediyor.
bu şekilde şizofreni ile gelişen ağır depresyon süreci de başlamış.doktoru kendisine yararlı olduğunu düşündüğü için haftada bir kere bir saati geçmemek üzere internet hakkı vermiş.işte bu kısıtlı zaman da sevgili ablam 5 dakikasını kaslı erkek resimlerine bakıp boşaldıktan sonra kalan vaktinide buraya girip kendisinin çok seksi güzel zengin en az üç dil bilen bir ibne olarak tanıtıp benim gibi vicdan sahibi ve bir o kadar elit olan bir geye hakaret edip iftira atmakla değerlendiriyor.
ben onun söylediği gibi yaşlı,kilolu,çirkin ve varoş değilim bütün bunlar zavallı pisuvardaki siyah kil 3 ablamın kafasında kurup yazdığı şeyler.

sevgili psk ablam umarım yeni başladığın ilaçlar ve uygulamalı sosyal seansların işe yarar ve tekrar aramıza katılırsın bu arada maalesef üzülerek söylüyorum ki o urfalı temizlikçi kaslı dövmeli adonisli ve atletik değil.şişman 45 yaşında ve çok kıllı.

kib öptm bye.
gofrettin'in bilge bir kahin olduğunu bir kere daha gösteren başlık
nefret değil de saygısız ve tahammülsüz olduğumuz kesin.