ayı sözlük zirvelerinin yapılma sebebinin koli bulmak olması

koli bulmak isteyen zirve yapılmasını niye beklesin? o kişi zirve yapılmasını bekleyene kadar çatlar bence! sözlükte entrylerini beğendiği yazarlara özel mesaj atarak yavşamasını çok da güzel bir şekilde yapabilir öyle bir niyeti olan kişi. koli bulmak için zirve olmasını bekleyecek, orada gözüne birisini kestirecek, onunla iletişime geçmek için uygun anı kollayıp konuyu koliye getirecek de... vallahi çok uzun prosedür, daha yazarken yoruldum! *
zirvelerin trollenmesine alışkınız artık...
trajikomik iddialardan bir başkasıdır bu.
zirveye katılmaya cesareti olmayan trolllerin doğru olmasını diledikleri kaynak götüm olayı. evet belki de koli bulmak için katılanlar var. sana ne? zirvenin oluşturulmasının amacı da tanışmak, dostluk kurmak, sevgili bulmak, ayrıca koli bulmak bile olabilir. yine tekrardan sana ne? kimse senden zorla bir şey almıyor. kimse seni koliye zorlamıyor. kimse sana rahatsızlık da vermiyorsa, sana ne?
şahit olmadığım durum. bakın böyle bir fonksiyon var da bana söylemiyorsanız hepinizi rencide ederim. en çok da benim ihtiyacım var zira.
madem öyleydi neden bize söylemediniz? biz de saf gibi kardeş kardeş eğlendik günah ayol!*
yok ben dönüşte bim'in kapısının önündekileri topladım, lazım oluyo filan.
tonla zirve tertip ettim, tonla zirveye katıldım ve zirve sonrası hiç koli alıkamadım. genelleme içeren başlık başlığı açanın götünde başlayan cinsten.
onca zirvede bir tane bile koli bulamışlara ne ani biz çirkin miyiz dedirtten başlıktır. bu konuda sözlükteki deneyimli arkadaşların kurs açmasını talep edilmektedir.
kesinliği net olmayan önermedir.
genelde sözlük yazarlarının tanışıp kaynaşması,sosyalleşmesi için yapılıyordur.
ama katılanların amacı nedir bilemiyciiim.
hiçbir zirveye katılmadığım için bilemiyeceğim durumudr.
alan memnun satan memnun ise denecek birşey yok.

ama tavsiyem bari herkese tek tek yürümeyin.
(bkz:ya tutarsa)
birisine yamanmak adına, ancak çaresiz kalınarak girilebilecek bir niyetle düzenlenebilecek zirvedir ki ancak bu kadar vizyon fakiri olunabilirdi.