ayıseverayı

yeni yazarlarımızdan. hoş geldin aramıza.

(bkz:askk)
bu yazarcağız acar baltaş türkiye'nin en seksi erkeğidir diye bir başlık açmış. ben de merak ettim ve google görsellerden baktım. acar baltaş denen yaşlı tonton amcayı türkiye'nin en seksi erkeği ilan etmek nasıl bir kafadır ya? hayretler içindeyim yani şu anda. bu nasıl bir zihniyet. empati yapmaya çalışıyorum ama olmuyor. inanın çok zorladım kendimi empati yapmak için tüm samimiyetimle söylüyorum.

bakın diğer başlık ise phil collins'in poposunu düşünmek. phil collins de yaşlı ve karizmatik de olmayan bir amca ve poposu sıradan bir popo yani. benim popom daha güzel bence.

afedersiniz ama muharrem ince hakkında da böyle düşünceleri var. muharrem ince'den bahsediyoruz!

bu yazar ne yapmak, nereye varmak istemektedir çok merak ediyorum.
nick’ini “amcaseverayı” olarak değiştirmesini önerdiğim yazarcan.

edit: entry’im eleştiri içermiyor, kişisel beğeni meselesi. ayrıca, ben de bazı amcaları beğenirim.
yaşlı sevenler vardır. bu yazar da belli ki yaşlı erkeklerden hoşlanıyor. asıl ilginç olan insanların beğeni kriterlerini eleştirmek. size göre yakışıklı olmayan başkasına göre oldukça yakışıklı gelebilir. sizin beğendiğinizi başka biri beğenmeyebilir, burada hayret edilecek ne var anlam veremedim.
zevklerinden dolayı kınanan yazardır, "bir insanın zevkleri neden başka bir insana dert yaratır" sorusunu akla getirir.
kimsenin, kimsenin zevkinene karıştığı yok seriye bağladığı başlıklarıyla göze çarparak yazarların tepkisini almıştır. bir başka konu da falanca kişi türkiyenin en sexi erkeğidir tarzında sığ başlıklar açması. tabii ki hoşlanabilirsin buna karışmak kimsenin haddi değil ama gözünü seveyim facede arayış gruplarına post açar gibi başlık açmak nedir? neyse daha fazla uzatmıyım. zaten entry im sabahı bulur mu o da belirsiz.
daddy bear kavramını tekrar hatırlamakta faide var sanırım..
vuhu benim kafada olan yazar lakin ben de üst yaş skalasında yer yer amca seven biriyim. sözlükte yalanuz olmadığımı bilmek iyi hissettirdi^^

kaldı ki ben de amca yaşındayım kendime pay çıkarmam lazım bir şekilde hehehe.