barbaros şansal

yaptıklarıyla mütevazi, haksızlığa uğrayan kendi ya da bir başkası için değme gaylerin eline su dökemeyeceği çirkeflikte eğlenceli, aklı başında, güzel türkçe konuşan, ağzı iyi laf yapan namı diğer terzi yamağı. bir eşcinsel olarak eşcinseller hakkında aşağılayıcı, dışlayıcı bir tavır içinde bulunmadığından, medyanın ekmeğine yağ sürmediği için, bildiği doğrulardan şaşmadığı için medyanın yasaklı listesinde yer alan özel bir değer. huysuz virjin bile kendini inkar edip, gayleri öteledi. barbaros şansalsa hala burnunun dikinde ve cesur. son olarak bugün iktidarın tepesinde olan bazı adamlar benim koynumdan geçti açıklamasıyla gündeme bomba gibi düşmüştür.
eşcinsel olduğunu sonunda açıklamıştır.
okan bayülgen in programında eşcinsel oluşundan bahsetmişir.
eşcinsel olduğunu açıklamış az sayıda modacıdan biridir.
mor bülten/ayı sözlük söyleşisini twitlemiştir. teşekkürü borç biliriz.
beyaz tv deki katıldığı programdaki konuşmalarının izlenmesi gerekir.

http://www.facebook.com/photo.php?v=110942479073581

http://www.facebook.com/photo.php?v=110976085736887
an itibariyle ülke tv de şeriatçı hocaya geçiriyor.

http://www.ulketv.com.tr/index.php?actio...
şaşkınlık içerisinde şu anda ülke tv de eşcinsellik tartışmasında izlediğimiz zaatı muhteremdir. *
ülke tv'de yayınlanan eşcinsellik programını buradan izleyebilirsiniz.
sevdiğim adam. söylemleri hoştur.
uykusuz insan. 3-4 saatlik uykularla dolaşıyor. akşam sohbet ettik biraz. onur yürüyüşü ve devamıyla ilgili bir çok fikir ve projesinin olduğundan bahsetti. türkiye'nin lgbtlerin böyle insanlara her zaman ihtiyacı var. son dönemde artı 1 tv ve ulusal tv de de programlar yapıyor olması da ayrıca güzel olmuştur. takibe devam.
kendisine saygı duyuyorum çünkü hem türkiye gibi bir ülkede ünlü olmasına rağmen eşcinsel olduğunu açıkça söyleyebilecek kadar cesurdur, hem mesleği sorulduğunda terzi yamağı diyebilecek kadar egolarından arınmıştır, hem de gerçekten bilgili dopdolu ve ağzı güzel laf yapan bir adamdır. sivri insanları severim, barbaros şansal da bunlardan biri.
80 döneminde polisin taciz ve tecavüzlerine uğradığını açıklamıştır.

http://t24.com.tr/haber/barbaros-sansal-1980-doneminde-polislerin-bana-taciz-ve-tecavuzleri-unutmadim/218736
hep konuşsun hiç susmasın....barborosun önüyün kılıyıh..
parçanın coverları yığınlar halinde internette gezinmektedir.

bokunu çıkartanı ya da batıranı daha görmedim.

klipteki bas gitarist abimize de selam yolluyorum. ceketleri çok güzel, bir çift istiyorum. izmir fuarı'nda sahne alırım belki... kim bilir...
an itibariyle halk tv'de döktürmekte akp'ye ayar üstüne ayar çekmektedir.
hakkında açilmış davalardan bahsediyor.

(bkz: dava adamı)
nasıl bir enerjisi var anlamıyorum. adam her yerde. bir kaç tv kanalında birden program yapıyor. tüm etkinliklerde mutlaka var. bir de tüm ülkedeki etkinliklere katılım sağlıyor. soruyorum "nasıl başarıyorsun? " diye, ''uyumuyorum'' diyor. ''birilerinin bir şeyler yapması şart'' diyor. bir takım anlamsız düşmanlık besleyenler de var bu adama. sanırım kendilerini bir türlü açıklayamamış olmanın etkisiyle bu adama yükleniyorlar. haksızlık ediyorlar...

ayı sözlük ve ayı sözlük iki yaşında zirvesi ne de desteğini sürekli belirtiyor. "istanbul'daysam mutlaka geleceğim" demesi de mutluluk verici.
cemil ipekçi ve bülent ersoy'a tepki olarak dünyaya gelmiş şahsiyetli adam
moda dünyasında tescilli olan yaratıcılığını gözlem ve cümleleriyle de devam ettiren yamak bey.

taksim'de bir kaç ay önce uğradığı ve hükümet destekli olduğu anlaşılan saldırıya rağmen twitter üzerinden harikalar yaratmaya devam ediyor kendileri. bugün timeline'ımıza düşen tweet'i ise şöyle: "namus insanın kıçında olsaydı kıllar, dışkıyı iktidara taşımazdı!" evet söz göt kıllarında efenim.
  • /
  • 4