bearcity 2

şahsen bearcity1 hoşuma gitmişti.2.si de güzel olacağa benziyor.
http://www.bearcity2.com/trailer.php
bearcity filminin devamı olarak, 2012 de abd de gösterime girecek, iple çekiyoruz. trailer için;

http://www.imdb.com/video/imdb/vi3872693785/
ilkinden çok daha fazla ilgi çekmesi muhtemel olan ve ayı kültürüne kalpten bağlı film.
sabırsızlıkla beklenen bearcity nin 2. ayağı.

http://ayilarock.ayisozluk.com/bearcity-2-the-proposal/
fragmanı bile güldürmek için yeterli olan, içinde bol bol ayı barındıran bearcity filminin 2. ayağı yada pençesi.
bearcity1 de oynayan aktörlerden biriyle yatmışlığım vardır. darısı bearcity2 dekiler. gerçi hala gözüm bearcity1deki meksikalı chaserda.
ikinci filme ek olarak tom of finland (pete) oynamaktadır. allah'ım, ne gülücez ne gülücez. işte trailer:
izlediğim ilk ve tek ayı filmi olma açısından iyiydi. iyi bir başlangıç yaptığımı düşünüyorum, çünkü oldukça keyifli bir filmdi. ne çok komik, ne çok duygusal, kıvamında bir filmdi diyebilirim.

(bkz: bearcity 2) the proposal
malum ortamlara (torrent falan) düşmüş olan yapımdır.

tükçe alt yazısı çıkmadığı için sorun yaratsa da, görüntülerde ki ayılara can kurban...

--- spoiler ---

temel mantıkta eşcinsel evliliği temalı gidiyor, zaten ismindende anlaşılacağı gibi bearcity 2: teklif ..

ortam güzel, ayılar süper. ayılar arasında yasanan tüm sorunlar ve olayların karikatürize edilmiş halleri görülebilir. eski sevgili olayına ve birleşme (evlenme korkusunu) iyi anlatmışlar.

kaslı ayılara can kurban, sırf bu yüzden yurt dışı etkinliklerine katılmak lazım.

daha fazlası için izleyin...


--- spoiler ---

ayı sözlük bearcity 2 izlencesi zirvesi olur mu, zaman gösterir.
--- spoiler ---

1. versiyonuna oranla daha fazla bütçe ve profesyonellikle yapılsa da en azından 1.si gibi sonu mutlu mesut bitmiyor*. ama şunu da söylemem gerek ki, film boyu kendimi cennette hissettim. işte dedim bu tarz bir ortamım olmalı, böyle bir toplum arasında yaşamalıyım. yalan yok, imrendim, içim gitti.


--- spoiler ---
bearcity'nin devam filmi,güzel film,güzelliklerle dolu film
adeta bir ayı pornosu olmasının yanısıra esasında eğlenceli bir film ama carlos'a o uzun saçlar olmamış. ben onu kısa saçlarıyla sevmiştim. bir de ekipte en güldüğüm adam olan simon'a biraz daha fazla bişeler yazabilirlerdi. iyi malzeme kendisi. roger efendi bazen çekici bazen itici geliyor bana lakin iyice gıcık oldum kendisine, ty desen hiç sevmem. sonu da bok gibi oldu ne bçim de oldu, türkiyede olsa kesn kan çıkar, o ne genişlik, ne anlayışlılık öyle...
bearcity filminin 2. serisidir. filmin başlığından da anlaşıldığı gibi ''proposal'' yani evlenme teklifi ve düğünle ilgili olaylar zinciri anlatılmaktadır..turkish_bears_chat kanalındaki dostlarımın ısrarı üzerine oturup çevirisini yapayım bari dediğim film aynı zamanda. 1.sinin altyazısını topakbear yapmış, 2. sinin altyazısının henüz olmadığını görünce neden olmasın dedim. daha önce 2 defa izlediğim filmi 15 saat boyunca bir kez daha izlememe rağmen hala sıkılmadım.

buyrun buradan torrent linkini ve altyazı linkini bulabilirsiniz. ayrıca torrent kullanımı ile ilgili videolu anlatım da eklemiştir diax arkadaşımız. bununla birlikte direk indirme linki de vereceğini söyledi, şuan filmi yüklemekteymiş kendisi. linki yine buradan paylaşacağım torrent kullanamayanlar için.

http://bearcity2.blogspot.com/2013/07/in...
sadece, ortamın güzel olduğunu, müthiş chubby'lerin, ayı haftası keşke bizim ülkede de olsa dedirten, sinema anlamında çok bir şey beklememek gereken bir film. konular havada kalıyor, klişe karakterler filan bolca. ayısevmeyenin çok da beğeneceği bir film değil esasen.