being a gay in turkey

türkiyede eşcinsel olmak; sevdiceğinizle düşünsel ve hissel olarak gizli saklı yaşamaktır. bilinçsiz toplum ile çatışmaktır, aşağılanmaktır. hatta size yaratıkmışsınız gibi şaşkın gözlerle bakarlar. göremedikleri tek bir şey vardır ki bir heteroseksüelden daha saf aşk yaşarlar ama toplum sizin ne hissettiğinizi anlayamaz. bence toplumun hissettiğiniz duygulara olan tavrı çok da önemli değildir.

being a gay in turkey means that living with your love in secret with spiritually and emotionally. conflicting with unawere and ignorant society, to be humiliated by them. even they are looking for you as a creature with bemused eyes. there is only one thing that they could not see, the gays fall in love more pure than heterosexual individuals, however society is unable to understand what you feel. i think that the attitude of society against your feelings are not so important
kişiden kişiye göre değişebilen durumdur . zorluk veya kolaylık açısından .


condition que varient de personne à personne. en termes de difficulté ou la facilité. * **
ah keşke o topa girmeseydin bebeğim dedirten başlıktır. şuna benzemiş: (bkz: i don't wanna see the back i want to see the front)