beraber duş alırken arkanı dön abdest alacağım diyen partner

olmaz artık kapı açık
arkanı dön ve çık istenmiyorsun artık
bir zamanlar sen de bana acımadın
yalnız kaldım yıkılmadım ayaktayım

oh yaşadım yaşıyorum
başım yukarda meydan okuyorum hayata ve sana
gönlüm doluyor aşkla barıştım bak hayatla
başladım hey yaşamaya hey hey
saygı duyarım. ama bilgi eksikliği var. arkasını dönmekle olmuyor o işler. yine kabul olmaz. her ibadette olduğu gibi bunda da bazı şartlar var ve arkanı dönmesi ile ı-ıı olmadı canım. cenabetlik devam..
seks sonrası hidayete eren libido yüzünden günah çıkartmak aktivitesi olabilitesi yüksek.

alternatifi için : seks sonrası tövbe namazı kılmak
namaz kıldığı için her sevişmeden sonra abdest alan eski sevgilime sabah namazı için abdest almaya gittiğinde '' namazını kılacak kadar al fazla oyalanma bekliyorum'' şeklinde yorumum
biraz önce içinde, üstünde, arkanda, önünde olan partnerin eli, gözü belki de karanlıkta yolunu kolayca bulurken, arkanda kaldığında suyun yarattığı arınma hissiyle temiz bir sayfa açabileceğine inanmayı nasıl açıklayacağı merak edilen partnerdir.
saygı gösterilmesi gereken partnerdir.sevişmesi dini ritüellerini yerine getirmemesi manasına gelmiyor.yardımcı olmak en güzeli.şimdi bizim ultra allahsız ibneler taşağa sarmış ama siklerini yalarken veya götlerini sikerken böyle davranmıyorlar.
ayrıca gusül abdesti yapılması gereken bir farzdır.günah işleyip bağışlanmak adına yapılmaz.kendini günahkar ve pis hisseden müslüman ibneler sizde en az allahsız ibneler kadar komiksiniz.
'bana yardım etsene hadi abdestimi sen aldır bna aşqmm:s ayyh çok tatlı ki bnm minik kuşm hihi' diyebilecek kişidir. bence.
hadi ne yapalim da inanan insanlarla dalga gecelim biraz diye dusunulup entry girilen basliktir. sizin zihniyetinizi seveyim ben. ne kadar da esprituelsiniz oyle.
"arkanı dön abdest alacağım" diyeniyle çok güzel dalga geçilir. dini ritüelle dalga geçilmiyor burada. uygulama şekli ironik.

üç kez her göğüs ucuna, üç kez her koltuk altına