bir erkeği tavlama teknikleri

tecrübeli yazarlardan benim gibi çaylaklara bir şeyler öğretebilecekleri başlık. allahını seven bu başlığa gelsin.
kişinin doğuştan gelen seksapalitesi yoksa asla başaramayacağı eylem
ona usulca yaklaşın ve merhaba diyin. oldu bile.
çok basittir. o'nu kesin ve bırakın, o'da sizi keser ve bırakırsa bir önceki hareketi tekrar edin, sizi tekrar keserse bu iş tamamdır.

şaka ya. böyle olması gerekiyor gibi ama yok anam olmuyor.
" ya oglum bu hazineci bizi isletiyor mu yoksa" dedigim teknikler.
homofobik bir ulkede ufak tefek jestlerle filan adam goturuyosun, gerci herifcioglu ilk dakika da " hadi gel seni bi sikeyim " demiyo tabi ama yine de.. netice, ben asosyalim ya da hic bi sekilde giderim yok demekki.
bear olmam yeterli chaserlar için
ne istediğini bilmek gereklidir. karşındaki insanın talebi nedir ne değildir bilmeden girilecek bütün çabalar bosuna olacaktır. yani söyle düşünülebilir önünüzde iki çukur var ve bunlardan birisi bir şekilde çoktan dolmuş kapanmış. siz gözünüz kapalı halde dolu olana bişeyler eklemeye calışırsanız sadece yorulursunuz. yani hangi boşluğu doldurulması gerektiğini görmelisinizdir, bilmelisinizdir.
öncelikle gay olup olmadığını anlamak gerekli. zor işler.
eğer gay değilse sürekli erkekliği ile övünüyorsa üç adımda seks tarifi listesi veriyorum
1.bolca içki içirin
2.konuyu kadınlara getirin bu sürekli anlatır şöyle yaptım böyle yaptım diye laf sokun abartma lan bu kadar böbürlendigine göre seninki 5 cm’dir filan tarzı
3.ilk iki maddeyi max 5-6 kere tekrarlayın kafası iyiyken erkekliğine yediremeyip ispatlarım filan diyecektir o zaman gel ispatla tarzı ergence yaklaşın
sonuç ya istediğiniz olur ya da dayak yersiniz ben denedim dayak yemedim ama şans işi biraz ;)
nasil tavlandığımı anlatayım siz karar verin: herkes benzer cümlelerle yaklaşmaya çalışırken, o bir şey yaşamasak bile oturup seninle bir çay içmek isterdim dedi. bu yetti.
eğer birini bulursam bu tekniklerin hepsini uygulamaya çalışıcam. hatta net yapıcam. ama birini bulursam...
gel beni tavla diyeni bile tavlamayı beceremeyip eline yüzüne bulaştırmayı başarmış bünyeme çok faydalı olacağını umduğum başlık.
gayler için şunu söyleyeyim. bir gay tavlamak karşindakinin ilgi alanına giriyorsan hiç zor değil. karşılıklı sinyaller verilir ve gerisi gelir.

amma bir "hetero" veya çevrenizde eş dost arkadaş gibi gay olsa bile kesinlikle dışavurmayacak birini tavlamak istiyorsanız olay orada güzelleşir.

farklı yöntemler mevcuttur. yukarıda bunların bir kısmı anlatılmış. o nedenle girmeyeceğim.


ama şunu bilin ki en has hetero bile bu ilişkileri merak ediyor. büyük ihtimalle pasif olmayacaklardır. ama eline erkek eli değmemiş bir heteroya rahatlıkla verebilirsiniz. yeter ki isteyin.


peşin edit: tavladığım hetero sayısı iki elin parmaklarını geçer diye düşünüyorum.

edit 2: eğer bir erkekle yatıyorsa o hetero değildir diyenler olacaktır. ama meraktan dolayı yapıyorlar. ya da iclerindeki orospu uyanıyor. belki de zerrin özer'in dediği gibi "herkes aslında bisexüeldir"