bir gay fıkrası anlat

sanat güneşimiz ve biz gaylerin medarı iftiharı rahmetli zeki müren askerliğini yedek subay olarak yaparken bölük olarak tatbikata çıkmışlar. tatbikat icabı iki gruba ayrılan bölük birbiriyle savaş pozisyonu almış. karşılıklı birbirine saldırıyorlar. bütün askerler düşman cephesine el bombası fırlatıyor, sıra bizim rahmetli zeki müren'e gelmiş. bölük komutanı oğlum zeki ne duruyorsun düşman karşımızda atsana el bombasını diye bagırmış. zeki müren: iyi ama komutanım baksana şunlara yaa, ne kadar da tatlılar, ben bunları öldürmeye kıyamam demiş.
bir gün iki ibne uçaktaymis tam herkesin uyudugu sirada biri digerine;
- ''hadi sikişelim'' demis.
digeri;
- ''kafayimi yedin bi sürü insan var''.
digeri;
- ''merak etme hepsi uyuyuyordur bak istersen hostesten bi kola isteyecegim kimseden ses gelmez hostes bile uyuyordur''.
ibne;
- ''bi kola getirin''.
diye seslenmis kimseden tik yok bi daha istemis gene ayni daha sonra baslamislar sikişmeye sabah olunca hostes servise baslamis.
bir ihtiyar;
- ''ah kizim sabaha kadar basim agridi'' demis.
hostes;
- ''amca isteseydiniz size aspirin getirirdim'' demis.
ihtiyarda;
- ''kizim nasil isteyim, adamin biri kola istedi sabaha kadar siktiler''.
fobik bi fıkra gibime geldi: http://www.haydardumen.com.tr/fikralar/f...

ayrıca hiç komik değil.
durum komedisi gibi bir görsel ile anlatsam olur mu?
buyrun :
temel dursun'u sikmeyi aklına koymuş. bir gün beraber dışarıdalarmış ve hava soğukmuş. temel ile dursun donmaya başlamış. temel dursun'a demiş ki "dursun biliyor musun insan donmaya nereden başlar?" dursun da demiş ki "hayır bilmiyorum. nereden başlar?" temel cevap vermiş "insan yarrağından donmaya başlar. o yüzden benim bir planım var. sırayla birbirimize sokacağız ve ısınacağız". dursun bu konuda çekimsermiş ve temel de "o zaman ilk sen sok" demiş. dursun sokmuş ve beklemiş, yeterince ısınınca "tamam temel şimdi sen sokabilirsin" demiş. temel de girmiş dursun'un deliğine ve başlamış dursun'u sikmeye. dursun da bu durumdan huylanmış ve "temel ısınıyorsan sorun yok ama sikiyorsan ayıp ediyorsun" demiş.