bir koli mekanı olarak ayı sözlük

yurdumda çalı dibinde seks yapmak, köprü, viyadük, asfalt ve merdiven altlarında yiyişmek, bar tuvaletleri hatta kütüphanalerde kolileşmek gibisinden eylemlerin mümkün olduğu düşünülürse; sözlükten koli kadırmanın imkansız olmayacağına yönelik kanaattir.

ancak koli hırsı, ağza buna bulaşan scat porn'a dönüşmediği sürece... lakin akıllı insan he yerde gemisini yüzdürür ki gemisini yüzdürene kaptan denir. benim memurum işini bilir.*
orda duracaksın dedirten başlık. buraya yazmaya geldik.
entelli bamya sevenlerin, bayilacagi mekan .
esas amaç koli kaldırmaksa yanlış yer seçilmiştir.üstelik bunca date sitesi ya da uygulaması varken.
diğer kullanıcıların gözüne gözüne sokulduğunda hoş olmayan durum. yoksa diğer türlü insanlar buluşsun takılsın güzel güzel arkadaşlıklar kursun sevgili olsun ne güzel olur ve isterim de, bunu gelip yazmak diğer kullanıcıları soğutuyor. sözlük bu amaç için kurulmadı, koli amacıyla takılanları hornete, growlra falan davet ediyorum.

(bkz: sözlükten soğuma nedenleri)
genellikle "kim olduğunun ne önemi var önemli olan biri düşsün de gerisini sonra düşünürüz" şeklinde ortaya çıkan zarflama hali.

gözüne kestirdiği yazarlara toplu mesaj atarak geri dönenlere yürümek şeklinde gerçekleşen bu eylem; sözlüğün nimetlerinden biridir. sözlük yazarları arasında seks yapmayı yasaklayan bir düzenleme olmayıp başarabilene bravo demek gerekir. ancak sözlükte yaşanan hiçbir şey gizli kalmaz agalar; bunu da hesap ederek koli güzergahını tayin edin derim.
mesajlaşma ile yorumlar ile ortak payda da olabildiğinizi hissettiğiniz insanlarla beraber olabilme ihtimali vardır olacaktır. sözlüğe girerken kimse sözlükten kimse ile yatmam diye kesin bir kurala imza atmamıştır. dışarıda seni bir göreyim yahu kahve içel'im demek nasıl doğalsa kolileşmek olmasada yatmak o kadar doğaldır. fazla büyütmemek gerekir.
not: benim bildiğim sözlükten 2/3 sevgili yapan kişilerin burada ahkam kesmesi ise komiktir.
eksi sözlükte nasıl karı kız dusuruluyorsa burada da erkek düşürülebilir. oraya tepkim ne kadarsa buraya da o kadar. lafım her iki sözlükte de işi gücü birini düşürmek olan, yeni gelen her üyeye yanaşan yilisan , sırf bütün şartlar müsait diye seks teklif eden ucuz insanlara. öbür türlü bir şekilde yollar kesişir, kafalar uyuşur, bakarsın gelecek var bi şeyler yaşarsın ve bütün sözlük mutlu oluruz bu durumdan dolayı.
itirazım var ayı sözlük kadar aseksüel bir sözlük görmedim neden mi?
yazarlara mesaj atarsın buna ben de dahil temkinli yaklaşıyoruz sonra ise c2 veya wp ye geçiliyor daha sonrasında ise uzun süre konuştuğunuz için libido düşmesi oluyor daha sonra birbirinize fotoğrafınızı yolluyorsunuz sonra bir bakmışsınız bir elde ps4 diger elde dating app şuna çaktım kanka derken buluyorsunuz.
nude ve seks ile başlık açınlınca da millet çıplaklığı biraz abartıyor sonra çatışma çıkıyor vay seni gidi ahlaklı ahlaksız muhabbeti vs. sonuç olarak sözlük hariç her yer koli mekanı.
burada bulunmanın yegane amacı başlıktaki düşünce değilse, hiçbir sorun göremiyorum.
bir insanın kendisini anlayan, söylediğini anlayabildiği, paralel hayat görüşüne sahip, düşüncelerine önem verebileceği birisiyle tanışması kadar güzel bir şey var mı?
sözlükte, kafede, metroda, mahallede olması neyi değiştirir...
koli aramak için biraz komplike bi yer. sonuçta hornette bile aynı binada oturmadığın sürece "uzaksın bye" deniliyorsa, nasıl burada kolileşeceksin herkes türkiyenin* bambaşka yerlerinden yazarken. ha koli dışında, ötesinde bir şey aranıyorsa; uygun olabilir belki. uzak ilişki seviyosan tabi. *
halk bunu istiyor engel olamazsınız samfşsa
böyle düşüyor mu ya?
hayatımda en son aranacağım yer olur. zira o niyetle kullananların aksi düşüncesi ile buradayım. zararın neresinden dönerseniz kârdır, yol yakınken yazar olun diyeceğim bir eylem. pişman olacağınız bir aracı site olmasın burası. sonra nick altlarına nefret söylemleri ile doldurmayın.
"cidden düşüren var mı lan?" diye sorduğum sorudur. hayır, amaç oysa eğer bir çoğumuzun arasında yüzlerce, hatta binlerce kilometre var. hornette 3-5 km yakındakini düşürmek daha kolay olmaz mıydı?
koli değilde arkadaşlık olarak güzel bağlar kurabileceğimi düşündüğüm yer
diğer platformlardan nasibini alamamış veya umduğunu bulamamış bireylerin soluğunu alabileceği yer. amacına uygun yol izlenerek ilerleyebilirlerse mantıklı olabilir. sonuçta düşüncelerin belirtildiği bir platform. birinin hesabına girerek, girmiş olduğu entryleri ele alarak daha iyi bir seçim yapabilirler. bu amaçla kullanlar da olmuştur mutlaka.
  • /
  • 2