biseksüel farkındalık haftası

https://en.wikipedia.org/wiki/Bisexual_A...

bugün ilk günü.

biseksüel olmak bir ayrıcalık değil, farkındalıktır.
ay kıyamam hem kadınlarla hem erkeklerle sikiştikleri için eziliyorlarmış…

bisex full+full aktif evli çiftlere üçüncü olurum farkındalık haftası.

seri eksi bekliyorum.

not: buradaki elit biseksüellere diyorum, sizin elitliğiniz biseksüellerin çoğunun leş, sapık tipler olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
muhteşem topluluğumuzun ne kadar nefret dolu, çirkin ve ayrımcı olduğunu gösteren özel gün. güya ayrımcılığa uğradığımız için hepimiz buradayız. ama iş transeksüelliğe, feminenliğe, biseksüelliğe, full aktif olmaya gelince sonsuza kadar ayrımcılığa uğrayabiliriz. ikiyüzlülük buram buram resmen. en iyi sizsiniz üstün ap gayler. hem sikiliyorsunuz hem sikiyorsunuz. muhteşemsinizzzzzz ^^

no: eksi isteyenlere eksilerini verelim bence.
lol ayrımcılığa uğradığım için burada değilim, canım istediği için buradayım. her gay aktivist olmalı ve ayrımcılığa karşı sesini çıkarmalı vs. saçmalıklarınızı kendinize saklayın. burada yazmak istiyorum ve yazıyorum.

transeksüeller ve feminenler ayrımcılık yapmıyormuş gibi göstermeniz aşırı komik. maskülen pasiflere laf atmaktan geri durmaz hiçbiri, emin olun. homofobi, maskülen ve sakallı pasifler yüzünden artıyor diyen trans gördüm ben ahahah. neymiş pasif dediğin sakallı olamazmış.

her otu boku savunmayı kendinize düstur edinmeniz beni ilgilendirmiyor. ben gerektiği zaman ayrımcılık yapıyorum. full aktif sikicileri de savunacak değilim burada. ilkokulda sana top diyen hornet’te sikici tavırlarına giriyorsa ve sen de bunu savunuyorsan inan o senin bileceğin iş.

gay olmayı kendine hakaret sayan ben gay değilim biseksüelim diyen, 14-15 yaşında çocuk sikmeye meraklı kulamparacı orospu çocuğu dolu bir güruhu ise hiç savunmayacağım. senin tanıdığın cihangir solcusu biseksüellerden başka biseksüeller de var. fark ettiysen hepsi biseksüellerin biseksüel olduğunu her cümlesinde dile getirirler. çünkü onlar hem kadınla hem erkekle sikişebilen üstün varlıklar ve “ibne”’değiller gayler gibi.

ortada bir ikiyüzlülük göremedim ben.
ahaha gece gece iyi güldüm. kimse hiçbir şeyi savunmak zorunda demedim ben. ayrımcılığa karşı sesini çıkarmak istemeyen çıkamaz. o ayrımcılığa ortak oluyor ve böyle bir yorum yazıyorsan da gelecek tepkileri sonuna kadar hak ediyorsun demektir.

transekseksüellerin ve feminen gaylerin ayrımcılık yapmasına gelince patladım zaten asdvdhgavsaasa. kaç hornet profilinde #nofem gördünüz, kaç hornet profilinde #nomasc gördünüz? sadece bunu soruyorum. sema maraşlı'nın bile daha az komik söylemleri olmuştu.

gerektiği zaman ayrımcılık yapıyorum = ben bir ırkçıları sevmem bir de siyahileri xd arada hiçbir fark yok.

dipnot: bundan bahsetmeyi bile gerek görmüyordum ama entryini değiştirince bahsedeyim bari dedim. 3-5 kişi cinsel yönelimini kullanıp, suç işliyorsa ve bir insan da bununla tüm biseksüelleri aynı kefeye koyup, yargılayabiliyorsa diyecek bir şey yok zaten.
aynen. feminen ve transeksüeller aşırı fazla eziliyor. ve çok masumlar. kesinlikle ayrımcılık yapmıyorlar. devam böyle. lan asıl onlar yapıyor ayrımcılığı lol. yazsın bakıyım feminen biri transeksüelin birine aktif olmak istiyorum diye. sen mi sikeceksin beni ben erkekkk gibi erkekk arıyorum deyip hornet’te ifşa eder o transeksüel.

hornet’in yarısından fazlası fem arıyor. kıllı, sakallı uymaz yazınca direkt olarak #nomasc yazmış oluyor zaten. kimi savunuyorsun anlamadım, full aktifleri mi savunuyorsun?

birkaç insandan yola çıkarak bir kanıya varmayacaksak, senin kendi tanıdığın fem ve transların ayrımcılık yapmıyor diye, diğerleri de yapmayacak diye bir şey yok derim ben de.

gerektiği zaman ırkçılık da yapıyorum. tr’de hortlayan suri, afgan, paki alayının amına koyim.
ne leş bi başlık olmuş bu temizlik ekiplerini gönderin. hayatımda sadece bir kadın ile birlikte olmuşluğum vardır hem kukusunu bile yedim. benim farkındalık günüm lan bu kutlayacağım tabi.

bu ikisi yüzünden bir süre biseksüel olduğumu düşünmüşümdür. onların da bayramı mübarek olsun.