biseksüel

  • /
  • 8
evlendikten sonra olduğum şey. gizli gizli kaçamaklara devam.
ayşe arman demişti ya. gaylar için bisexler en büyük tehdit düşünsene seninle yatıyor ama orgazm olmak için bir kadını düşünüyor tanrım bifobi değilim fakat ayşe hanım da biraz haklı ya
ben biseksüelim.

bu yaşıma kadar hayatım boyunca kadın eksikliği yaşamadım ben. çok sık kız arkadaş değiştirdim. birlikte olduğum kızları da istediğim cinsel kalıba soktum yalan değil.
aynı zamanda erkeklerle de birlikte oldum. ama bir gönül bağım hiç olmadı. bu bana çok saçma geldi. iki erkeğin birbirine aşık olması bana imkansız geliyor. ben bir erkeği hiç öpmedim. ha sakso çektirdim evet ama öpmek? sevmek? bunlar çok uzak kavramlar bana..
evli çiftlerle de beraber okdum bir ara.. kocası seyrederken karısıyla oldum ama bu da bana çekici gelmedi. bu derece pornografi beni irite etti. şöyle söyleyeyim, tanga yerine beyaz pamuklu külot daha tahrik edici bence.
ve bir zaman sonra cinsellikte şunu keşfettim; her şeye açıktım ben ama her aşırılık ruhumda bir yara açıyordu. sadakat sorunum vardı.
kadınlarla olan her ilişkim kavgalı son buluyordu. yani arkamdan " güzel bir ilişkiydi, iyi biriydi" diyecek bir kadın yok..
ama erkekler öyle mi? sex üzerine kurgulu herşey.
nedense cinsel kimliğimden ötürü kendimi hiç yargılamadım, böyleyim işte ne yapayım??
şimdilik bu kadar.. editleyeceğim burayı.
ne şiş yansın ne kebap durumudur
kadınla yatıp erkekle uyanma hissi
hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin
çok eğlenceli gelsenize ^_^
açık kimlikle yaşayan az sayıda biseksüeli tenzih ediyorum ama geri kalanları oldukça sorunlu ve güvenilmez geliyor bana. şu başlık altında bile ibne, parlak vs. diyenler bu kategoride.
lgbt toplumunun parçası olmalarına rağmen, toplumun diğer bireyler tarafından dahi fobiye (ne yazık ki) maruz bırakılabilen bir cinsel zenginlik
daha önce biseksüel biriyle ilişki yaşamamış olmamı maskülen yapıda olmama bağlamamı hatırlatan başlık. sahi biseksüeller feminen yapıda insanları mı sevmekteler?
her zaman acaba doğru mu diye yaklaştığım konu. kendine biseksüel diyen kişilerden yeterince inandırıcı cevaplar alamadım bugüne kadar. bana sanki tek bir tarafla cinsel ve duygusal bir şey yaşayan, diğer tarafla sadece arada cinsellik yaşayan kişiler gibi geliyor. kaçamaklık yapan kişiler gibi yani. halbuki lgbt olmak cinsel kaçamaktan fazlası değil miydi?
sanırım benim erkeğe pasif kadına aktif oluyorum bipasif mi oluyorum ne oluyorum bilmiyorum
iki cinsle de ilişkiye giren kimse. buyrun benim.
bana nedense çok çekici geliyor
biseksüellik dışında da birşeyler bulabileceğiniz güzel bir video hazırlamış +90 youtube kanalı. buyrunuz

https://youtu.be/AaXxRF99Vpw
benim o kardeşim... ben hem kadınların memeleri, amcığı ve kalçalarından hoşlanıp sevişiyorum onları sikiyorum; hem de erkeklerin sikleri ve dudaklarından hoşlanıp sevişip, sakso çekip siklerini içime alıyorum ve kendimi siktiriyorum. sizin kalıplarınıza göre yaşamak zorunda değiliz, hem kadınları sikeceğim hem erkeklere siktireceğim size ne?
neden bu kadar tepki çektiğimizi anlamadığım durum. kadınları çok beğeniyorum. ama erkekleri de beğeniyorum. napayım yani, engel olamıyorum. hugh jackman için domalırım da, ömür boyunca seks kölesi olurum da mesela. ama gal gadot için de olurum. gal gadot ile bir gece sevişebilmek için birçok şeyi feda edebilirim. ne yapayım yani buna engel olamıyorsam benim suçum mu?
sadece gay ya da lezbiyen olanlar bunun doğal bir durum olduğunu savunurken, bizim hem erkek hem de kadınlarla beraber olma isteğimizi neden aşağılıyorlar?
ben bunu hak etmiyorum. tanrı (eğer varsa) bana bu özelliği vermişse ben tanrıma teşekkür ederim. tüm zevkleri alabilmem için biseksüel olmamı uygun görmüş. ve gerçekten kendisine teşekkür ediyorum.
şanslı bir kesimde olduğumu hissediyorum. her cinsiyetten teni tadabılme arzum olduğu için.
ha gay bireyler sadece erkeklerle birlikte olabildikleri için şanssız mı? ya da lezbiyen kardeşlerim şanssız mı? hayır tabi ki de.. cinselliğini özgürce yaşayabilen herkes şanslıdır.
ben iki cinsiyetle de birlikte olabilmenin sadece bir tık daha artı olduğunu düşünüyorum sadece.
her platformda lgbt üyeleri aşağılanırken, yürüyüşler engellenmeye çalışılırken, yasalar çıkıp, televizyonlarda bas bas aleyhimize bağırılırken lütfen biz birbirimize bunu yapmayalım.
onlar gibi olmayalım. herkes özgür. ben biseksüelim ve bu durumdan çok memnunum.
  • /
  • 8