biseksüel

  • /
  • 8
evlendikten sonra olduğum şey. gizli gizli kaçamaklara devam.
ayşe arman demişti ya. gaylar için bisexler en büyük tehdit düşünsene seninle yatıyor ama orgazm olmak için bir kadını düşünüyor tanrım bifobi değilim fakat ayşe hanım da biraz haklı ya
ben biseksüelim.

bu yaşıma kadar hayatım boyunca kadın eksikliği yaşamadım ben. çok sık kız arkadaş değiştirdim. birlikte olduğum kızları da istediğim cinsel kalıba soktum yalan değil.
aynı zamanda erkeklerle de birlikte oldum. ama bir gönül bağım hiç olmadı. bu bana çok saçma geldi. iki erkeğin birbirine aşık olması bana imkansız geliyor. ben bir erkeği hiç öpmedim. ha sakso çektirdim evet ama öpmek? sevmek? bunlar çok uzak kavramlar bana..
evli çiftlerle de beraber okdum bir ara.. kocası seyrederken karısıyla oldum ama bu da bana çekici gelmedi. bu derece pornografi beni irite etti. şöyle söyleyeyim, tanga yerine beyaz pamuklu külot daha tahrik edici bence.
ve bir zaman sonra cinsellikte şunu keşfettim; her şeye açıktım ben ama her aşırılık ruhumda bir yara açıyordu. sadakat sorunum vardı.
kadınlarla olan her ilişkim kavgalı son buluyordu. yani arkamdan " güzel bir ilişkiydi, iyi biriydi" diyecek bir kadın yok..
ama erkekler öyle mi? sex üzerine kurgulu herşey.
nedense cinsel kimliğimden ötürü kendimi hiç yargılamadım, böyleyim işte ne yapayım??
şimdilik bu kadar.. editleyeceğim burayı.
ne şiş yansın ne kebap durumudur
kadınla yatıp erkekle uyanma hissi
hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin
çok eğlenceli gelsenize ^_^
açık kimlikle yaşayan az sayıda biseksüeli tenzih ediyorum ama geri kalanları oldukça sorunlu ve güvenilmez geliyor bana. şu başlık altında bile ibne, parlak vs. diyenler bu kategoride.
lgbt toplumunun parçası olmalarına rağmen, toplumun diğer bireyler tarafından dahi fobiye (ne yazık ki) maruz bırakılabilen bir cinsel zenginlik
daha önce biseksüel biriyle ilişki yaşamamış olmamı maskülen yapıda olmama bağlamamı hatırlatan başlık. sahi biseksüeller feminen yapıda insanları mı sevmekteler?
olmaktan korktuğum yerdeyim
benimdir ve çok da mutluyum bu durumdan. ilişkilerdeki sorunlardan bahsetmiş herkes şu an benim karşı cinste bir sevgilim var ve ikimiz de biseksüeliz “bildiğim kadarıyla en azından” hiç bir sorun yok her şey normal ilerliyor. bence çok da kötümser yaklaşılmamalı olaya.
  • /
  • 8