azgınboğa

Durum: 87 - 10 - 8 - 6 - 06.12.2021 23:48

Puan: 1706 - Sözlük Kezbanı

3 ay önce kayıt oldu. 11.Nesil Yazar.

Lütfen sokakta yaşayan canlar için kapınızın önüne bir kap mama ve su bırakın. Sevgiler.
  • /
  • 5

azgınboğa’nın beni izmir’e davet etmesi

sonraki açacağın başlık ‘azgınboğa’nın beni evire çevire sikmesi’ olacak. bence şimdiden rez al sikik.

azgınboğa vs doeptyoha

yok yazmaya devam etmiyorum, sadece atmayı unutmuşsun bunları. ayrıca ortada bir yanlış görmüyorum. her kelime seni tanımlıyor orada.

azgınboğa vs doeptyoha

ben buradan nasıl göstereyeyim arkadaşım. açık adres veririm, izmir'e gelirsen senin üzerinde uygulamalı gösteririm.

azgınboğa vs doeptyoha

arkadaşım bak hala aynı yoldan gidiyorsun, yapma lütfen. ayrıca diğer yazarlara da seslenmek istiyorum, aga küfür ediyorum, bunun kalitelisi kalitesizi var mı? küfür eril olur ayrıca, başlayacağım duyarınıza ağız tadıyla küfür edemez olduk. ne diyecektim bok, kaka, pis herif falan mı? neyse üsteki arkadaş anonim olmanın keyfini sürsün. gerçek hayatta korkudan altına sıçardı da burada konuşuyor işte.

doepytoha bebișin hastalanması

hep yapmak istemişimdir.
doepytoha bebiş kim amk.
ekleme: küçük bir şaka idi. sakin ol ve seri eksileme. ayrıca hakaretin hoş değil rezil insan.

hayattaki en büyük motivasyon kaynağı

kırsalda yaşamak için para biriktiriyorum. hayattaki tek enerji kaynağım bu sanırım. küçük bir tarla satın almak istiyorum. üzerine de küçük kerpiç bir ev. kütüphanede kitaplar, bahçemde çiçekler. kaygısız, sorunsuz bir hayat.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

baldız

(bkz:#443608) yine seks hikayesi mi yazıyorsun feridun abi?
moğolca balçir (küçük çocuk, bebek) kelimesinden türkçe'ye geçen kelime.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

huzur içinde uyu süper star.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

biseksüellerin dünyanın en acınası insanları olması

tanımadığım biri bana bir yığın hakaret etmiş. nedenini anlayamadım ama olsun, ben de size iyilik diliyorum. umarım dilinizdeki bu kötülüğün kaynağı kalbiniz değildir de sadece dikkat çekmek istemişsinizdir. ne diyeyim?

eşcinsellerin dünyanın en acınası insanları olması

eğlenceli misiniz depresif misiniz bilemem ama anlama özürlü olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. sizin gibi bir kaç yazar sayesinde şu ortamdan kısa sürede soğudum. türkiye'de kabul gördüğünüzü de şimdi sayende öğrendim. bana gelince, birkaç defa belirttim yine belirteyim kendimi tam eşcinsel olarak görmüyorum. daha önce hiçbir erkekle ilişki yaşamadım. deneyimlemek istiyorum, belki de bana göre değil, zevk almıyorum deyip bırakacağım. ben zevk almaya bakıyorum herşeyden. yaşlı, genç, güzel, çirkin, uzun, kısa birçok kadınla birlikte oldum. buna erkekleri de katmayı düşünüyorum. haliyle kendimi hala sınıflandırmıyorum. aslında ben kendimi hiç sınıflandırmam. neyden zevk alırsam onu yaparım. oğlum ruh hastası falan mısınız? yakinen tanıdığım eşcinsel arkadaşlarım çok iyi kimselerdi, acınası bir halleri yoktu. ne yapayım şimdi onlara aslında depresif ve acınası olduklarını mı söylemem lazım. bu bir tespitti. genelleme yapmadım diyorum kaç defadır. ayrıca beni ayrıştırsan ne olur ayrıştırmasan ne olur. neyse sayende sanal ortamda daha az vakit geçirme motivasyonu edindim. admin hesabımı silebilirsin. hepinize kucak dolusu sevgiler, güzel bir hayat sürmenizi dilerim.

ekleme: sen abdulhamit'i savundun.

sabaha bir şarkı bırak

eşcinsellerin dünyanın en acınası insanları olması

bir genelleme yapmadım. bir çıkarım yapmak için yakından ve kısmen tanıdığım, eşcinsel olduğunu bildiğim yaklaşık bir düzine insanı baz aldım. haliyle o insanlar üzerinden düşüncelerimi yazıp tezimi oluşturdum. burada esas sorun antitez üretmek yerine, komut vermeyi yeğleyen, cümleyi kırpıp bkz. oluşturup manipülasyon yapan yazarlar bence. ben sözlüğe giriş yaptığımda gerek cinsel gerek toplumsal gerek entelektüel birçok bilgi edinebileceğim bir platforma girdiğimi düşünürken, polemik kültürünü benimsemiş kimselerle karşılaşmak üzücü. keşke okuduğunuzu anlayabilseydiniz.

eşcinsellerin dünyanın en acınası insanları olması

değerli doepytoha sanırım okuduklarını anlayamamışsın. ben birilerinin palyaçosusunuz demedim, etrafımda gözlemlediğim eşcinsellerin mutlu insanlar olduğunu, neşeli kimseler olduklarını aktardım. ayrıca gidin insanlarla arkadaş olun da demedim, yine gözlemlediğim eşcinsellerin mizah anlayışları, arkadaşlıkları, insanlıkları çok iyi olduğundan buradan hareketle eşcinsellik toplumda kabul görse heteroseksüel insanların eşcinsellerle sosyalleşmek isteyeceklerini, onlarla arkadaşlık kurmak isteyeceklerini belirtmeye çalıştım. kapsayıcı dil kısmına da değinmek isterim. sana ne ulan ayı benim kurduğum cümleden. sonunda cümle kurma işine de mi karışmaya başladınız!? var mı bunun da bir terimi lagalugaseksüel gibi bir kalıp.
bazen sizi anlayamıyorum. özgürlükten dem vurup insanların cümlelerine dahi karışabilme cüretinde bulunuyorsunuz. insanların cümlelerinin nasıl kurması gerektiğini dikte edebileceğinizi nasıl düşünebilirsiniz!?

sevdiğim çocuk bana abi deyince

hoşlanılan kızın kanka demesi ile benzerini yaşadığım durum. ah diloş ah, kanka nereden çıktı şimdi!?

xhamster

tek elle giriş yapıp kullanabildiğim video paylaşım sitesi.

eşcinsellerin dünyanın en acınası insanları olması

içlerinde neler yaşadığını bilmemekle beraber benim şahit olduğum bütün eşcinseller gayet şen şakrak, hayattan keyif alan, eğlenceli insanlardı. onların bu mutlu hallerini kıskanmıyor değildim. toplumda rahatça yaşama imkanı tanınsa ve önyargılar kırılsa eminim türkiye’de herkes eşcinsel arkadaş edinmek için birbirini ezer.

lana del rey

dünyanın en güzel kadını, yamuk ağzını burnunu yerim senin. he bir de müzik yapar kendileri.
  • /
  • 5

kaliteli sözlük kavgası vs varoş sözlük kavgası

hornet profil biomda da yazdığım gibi: kalite asla tesadüf değildir. ayı sözlük insanların birbirlerinin bitirme tezlerini çaldıkları kaliteli entelektüel bir ortamdan nereye evrildi. bütün çabamızı sözlüğümüzün hornet olmamasına verdik sonunda cennet mahallesine döndü işte.. mutlu musunuz?

azgınboğa vs doeptyoha

bana hala yazmaya devam ediyor

ayı sözlükte ekonomik krizin pek önemsenmemesi

açılın. açılın. balkanların ve ortadoğu'nun en iyi ekonomisti geldi. açılın.

şaka bir yana görünen köy kılavuz istemez. merkez bankasının bağımsız hareket etmemesi, uygulanan yanlış politikalar, döviz kurlarındaki hızlı artış, enerji fiyatlarındaki ve üretim maliyetlerindeki artışlar bizi sadece enflasyona değil işsizlikle birlikte stagflasyona doğru sürüklüyor. yani bunlar daha iyi günlerimiz bile olabilir. bütün bunlar yetmezmiş gibi globalde de kriz var. ilk yapılması gereken şey, gerçekten ilk yapılması gereken şey bir an önce erken seçime gidilmeli. sonrasında enflasyonla mücadelede kısa vadeli çözümlerin gelinen noktada artık pek de bir işe yaramadığı kabul edilmeli ve uzun vadede kesinlikle yapısal reformlara gidilmeli. ekonomik büyüme değil ekonomik kalkınma modeli hedeflenmeli. türkiye bir hukuk devleti olmalı. yani ekonomiden de önce insanlara demokratik ve özgür bir ortam sağlanmalı. buraya kadar yazdıklarım kesinlikle ama kesinlikle yapılması gereken şeyler. sonrası için benim düşüncem eğitime ve üretim maliyetleri düşük olan sektörlere yatırım yapılmalı ve bu yönde politikalar geliştirilmesi gerektiği. bu günlere 1 günde gelmedik. 10 yılda da gelmedik. belki 50 yıl önceden tohumları atıldı. şimdi de 1 günde düzelmeyecek maalesef.

yazarların şu an ihtiyacı olan şeyler

benimle onlyfans hesabı açacak emekçi partner.

her bokunu sözlüğe yazan yazar

demin umumi tuvalete sıçmak zorunda kaldım çok mutsuzum ya:((
ne oldu birini mi eleştiricem sandınız? yoo yazıyoz her bokumuzu nolucak ki

crossdresser

pixel art

uzun süredir uğraşıyorum. iyi miyim bu konuda bilmiyorum ama şöyle bi çalışmam var:2x olarak daha iyi görünürdü gerçi.

seri eksi oy veren şahıs

en üzüldüğüm nokta da şu: sözlüğe girip ciddi ciddi bu seri eksileri veren bir tayfa var (aynı zamanda belirli bir grubun birbirine seri artı ve favori verdiği tayfa da var). bu insanlar istediğini sindirebildiğini ya da göklere çıkarabildiğini zannediyorlar sanırım. topu topu 15 kişinin anca entry girdiği bir sözlüğe girip bu eksileri vermeye uğraşacak kadar işsiz insanların bulunduğu bir yerdeyiz. bu insanlar ilgi manyaklığını bu şekilde tatmin edebiliyorlar anca. çok çok üzülüyorum, yazık. büyük ihtimalle yalnız ve çaresiz oldukları için, içlerinde sadece nefret barındırdıkları için ciddi ciddi sahte hesap açıp teker teker bu eksileri vermeye uğraşıyorlar. ay allah vermesin. evet ben de çok sayko bir insanım ama hiç böyle eksileme şeylerine girmedim şükür. kini de sevmem, yalakalığı da.

sizin de suçunuz yok. sevgiliniz olsa, paranız olsa çıkıp gezmez miydiniz di mi?

seri eksi oy veren şahıs

arkadaşlar eksilerle üzülmüyoruz yada artılarla da sevinmiyoruz.
burada iyi kötü bir vakit geçiriyoruz ve bu butonları fikrimizi belirtmek için kullanıyoruz. çok önemli birşey olmasada bir muhabbet falan doğuyor güzel oluyor.
bir çoğunuzla bu şekilde sohbetler ettik gayet de güzel oldu bence.
bu nedenle kimse kimseye eksi oyun sebebini soracak değil.
ama görüyorum ki taciz etmek maksatlı olarak rahatsız etmek için devamlı surette bunu uygulayanlar var.
ben bunu kınıyorum. bu sizin için bir şey ifade etmez ama benim yapabileceğim şey bu.
hatta içinizden bazıları ile mesajlaştıktan sonra acaba görüşür müyüz arkadaş olur muyuz diye düşündüğüm de olmuştu ancak bir süredir görüyorum ki aynı kültürel yapıda değiliz. ben böyle takıntılı ve hastalıklı bir insan değilim.
günlerdir fake hesaplarından eksi verip de görünen hesabından favlayan bir kişi ile ben görüşmek asla istemem. neden mi yalancı, güvenilmez ve en önemlisi de lüzumsuz olduğu için.
kızdığım için değil yani. bu hastalıklı yapı rahatsız edici olduğu için.
tebrik ediyorum, aynen devam edin lütfen.
o kişi de kendini biliyor, artık sohbet mesaj hiç birşey istemiyorum. selam dahi istemiyorum.

geceye bir şarkı bırak

Toplam entry sayısı: 87

iş yerinde tacize uğramak

geçmiş olsun, şansa yaşıyoruz valla

vatan sağolsun

insan ırkım dünya vatanım, elbette sağolsun. ama suni sınırları olan, geçici, kağıt üzerinde, varlığını canlı yaşamının üzerine kuran oluşumların ne olacağını yaşam bize gösterecek.

yalnızlıktan sürekli şikayetçi olup elindeki fırsatları tepen mal

olayı tek taraflı okuduğumuz için yorum yapamadım. tam kafa dengi olduğunuzu, birbirinizin tipi olduğunu sen düşünüyorsun. belki de ona uygun değilsin gerçekten. bunu nasıl bilebilirsin. insanların seçimleri için onlara mal yaftası yapıştırmak da biraz yakışıksız olmuş.
ekleme: doepytoha'nın eksicisi bana musallat oldu galiba.

kim ne nerse desin aşk için

michael buble'dan alınma eser değildir. şarkı 1950'li yıllarda yazılmış, yanlış hatırlamıyorsam ilk olarak da dean martin tarafından okunmuştur. ajda pekkan tarafından şarkı 1970'li yıllarda okunmuştur. michael buble da 1970'li yıllarda doğmuştur. tamam michael buble'ı seviyorsunuz ve şarkıyı onunla özdeştiriyorsunuz, bunu anlıyorum ve saygı duyuyorum ama sözlüğe madde girerken küçük bir araştırma zahmetinde de mi bulunmuyorsunuz?

hayattaki en büyük motivasyon kaynağı

kırsalda yaşamak için para biriktiriyorum. hayattaki tek enerji kaynağım bu sanırım. küçük bir tarla satın almak istiyorum. üzerine de küçük kerpiç bir ev. kütüphanede kitaplar, bahçemde çiçekler. kaygısız, sorunsuz bir hayat.

iş yerinde tacize uğramak

geçmiş olsun, şansa yaşıyoruz valla

vatan sağolsun

insan ırkım dünya vatanım, elbette sağolsun. ama suni sınırları olan, geçici, kağıt üzerinde, varlığını canlı yaşamının üzerine kuran oluşumların ne olacağını yaşam bize gösterecek.

yalnızlıktan sürekli şikayetçi olup elindeki fırsatları tepen mal

olayı tek taraflı okuduğumuz için yorum yapamadım. tam kafa dengi olduğunuzu, birbirinizin tipi olduğunu sen düşünüyorsun. belki de ona uygun değilsin gerçekten. bunu nasıl bilebilirsin. insanların seçimleri için onlara mal yaftası yapıştırmak da biraz yakışıksız olmuş.
ekleme: doepytoha'nın eksicisi bana musallat oldu galiba.

eşcinsellerin dünyanın en acınası insanları olması

bir genelleme yapmadım. bir çıkarım yapmak için yakından ve kısmen tanıdığım, eşcinsel olduğunu bildiğim yaklaşık bir düzine insanı baz aldım. haliyle o insanlar üzerinden düşüncelerimi yazıp tezimi oluşturdum. burada esas sorun antitez üretmek yerine, komut vermeyi yeğleyen, cümleyi kırpıp bkz. oluşturup manipülasyon yapan yazarlar bence. ben sözlüğe giriş yaptığımda gerek cinsel gerek toplumsal gerek entelektüel birçok bilgi edinebileceğim bir platforma girdiğimi düşünürken, polemik kültürünü benimsemiş kimselerle karşılaşmak üzücü. keşke okuduğunuzu anlayabilseydiniz.

hayattaki en büyük motivasyon kaynağı

kırsalda yaşamak için para biriktiriyorum. hayattaki tek enerji kaynağım bu sanırım. küçük bir tarla satın almak istiyorum. üzerine de küçük kerpiç bir ev. kütüphanede kitaplar, bahçemde çiçekler. kaygısız, sorunsuz bir hayat.

full aktif

bazen ben de kendimi böyle tanımlıyorum, neden tepki çektiğini de pek anlamadım doğrusu.
insanları nasıl kalıba sokacağınızı şaşırmışsınız. tanrı yardımcınız olsun.

azgınboğa vs doeptyoha

yok yazmaya devam etmiyorum, sadece atmayı unutmuşsun bunları. ayrıca ortada bir yanlış görmüyorum. her kelime seni tanımlıyor orada.

biseksüellerin dünyanın en acınası insanları olması

tanımadığım biri bana bir yığın hakaret etmiş. nedenini anlayamadım ama olsun, ben de size iyilik diliyorum. umarım dilinizdeki bu kötülüğün kaynağı kalbiniz değildir de sadece dikkat çekmek istemişsinizdir. ne diyeyim?

eşcinsellerin dünyanın en acınası insanları olması

eğlenceli misiniz depresif misiniz bilemem ama anlama özürlü olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. sizin gibi bir kaç yazar sayesinde şu ortamdan kısa sürede soğudum. türkiye'de kabul gördüğünüzü de şimdi sayende öğrendim. bana gelince, birkaç defa belirttim yine belirteyim kendimi tam eşcinsel olarak görmüyorum. daha önce hiçbir erkekle ilişki yaşamadım. deneyimlemek istiyorum, belki de bana göre değil, zevk almıyorum deyip bırakacağım. ben zevk almaya bakıyorum herşeyden. yaşlı, genç, güzel, çirkin, uzun, kısa birçok kadınla birlikte oldum. buna erkekleri de katmayı düşünüyorum. haliyle kendimi hala sınıflandırmıyorum. aslında ben kendimi hiç sınıflandırmam. neyden zevk alırsam onu yaparım. oğlum ruh hastası falan mısınız? yakinen tanıdığım eşcinsel arkadaşlarım çok iyi kimselerdi, acınası bir halleri yoktu. ne yapayım şimdi onlara aslında depresif ve acınası olduklarını mı söylemem lazım. bu bir tespitti. genelleme yapmadım diyorum kaç defadır. ayrıca beni ayrıştırsan ne olur ayrıştırmasan ne olur. neyse sayende sanal ortamda daha az vakit geçirme motivasyonu edindim. admin hesabımı silebilirsin. hepinize kucak dolusu sevgiler, güzel bir hayat sürmenizi dilerim.

ekleme: sen abdulhamit'i savundun.

eşcinsellerin dünyanın en acınası insanları olması

değerli doepytoha sanırım okuduklarını anlayamamışsın. ben birilerinin palyaçosusunuz demedim, etrafımda gözlemlediğim eşcinsellerin mutlu insanlar olduğunu, neşeli kimseler olduklarını aktardım. ayrıca gidin insanlarla arkadaş olun da demedim, yine gözlemlediğim eşcinsellerin mizah anlayışları, arkadaşlıkları, insanlıkları çok iyi olduğundan buradan hareketle eşcinsellik toplumda kabul görse heteroseksüel insanların eşcinsellerle sosyalleşmek isteyeceklerini, onlarla arkadaşlık kurmak isteyeceklerini belirtmeye çalıştım. kapsayıcı dil kısmına da değinmek isterim. sana ne ulan ayı benim kurduğum cümleden. sonunda cümle kurma işine de mi karışmaya başladınız!? var mı bunun da bir terimi lagalugaseksüel gibi bir kalıp.
bazen sizi anlayamıyorum. özgürlükten dem vurup insanların cümlelerine dahi karışabilme cüretinde bulunuyorsunuz. insanların cümlelerinin nasıl kurması gerektiğini dikte edebileceğinizi nasıl düşünebilirsiniz!?