ayı sözlük heybeliada zirvesi

ayı sözlük 3. yaş zirvesinden sonra arayı soğutmayalım dedik. malumunuz eğlence hat safhaya çıkmış ve yinelenmesi istekleri gelmişti. biz de madem istek var, duymazlıktan gelmek ayıp olur düşüncesiyle bir piknik zirvesi oluşturduk. yağmurlar gelmeden sessiz ve huzurlu ada ortamında pikniğimizi yapalım dedik. katılan arkadaşlar yiyecekleri mümkünse kendileri yapsınlar. sözlük ortamında öle ben hamaratım naraları atmakla olmuyor, ahanda meydan gösterin hünerlerinizi.
herkesi bekliyoruz.
buluşma saati ve yeri olarak;
31 ağustos pazar - saat 10:00 da
buluşma yeri olarak kabataş iskelede

31 ağustos olarak tarihi güncellendi. daha çok katılım sağlayarak vapuru batırmayı planlıyoruz. ada vapuru yandan çarklı.
daha önce heybeliada deneyimim olmamıştı (şeytansı gülümsemeler.) işim olmazsa geleceyim. paylaşım güzel şey, herkes bi tabak fazla yaparsa sevinirim.
kim ne getiriyor bunları da paylaşalım aslında, biri de biber dolma ve yaprak sarma yaparsa süper olur.

benden börek ve kek.

herkesin aklında kek vardı galiba. neyse o vakte kadar düşüneyim, yeni tarifler öğreneyim hehe. umarım sınav tarihim çakışmaz da gelirim.
aslında mangalda fena olmazda ,büyük mangal lazım size . yoksa yetişmez ufakta.
patatesli böreği yazayım da buraya. başka adayı çıkmasın, onu yapmak bana düşer zira ehhe.
katılıyorum ama yeni yetme bir veganım hehe bol bol patlıcan ve salatalık getireceğim
ohh oh oh. en sevdiğim zirve şekli allah çarpsın. kesinlikle geliyorum. benden bir kısır ya da patates salatası işler.
lütfen yapıcaklarınızı aşırı hijyen kurallarına uyarak yapın, aramızda başak burcu olabilir.
karpuz aromalı karpuz şekilli kurabiyeler desem? * *

ayrıca yapılan yiyeceklerin içinden kıl çıkma olasılığı fazla olabilir, hepimiz ayıyız sonuçta. *

haddime mi bilemedim ama, katılacak arkadaşlar lütfen zirvetörden şeyapsanız, ona göre yiyeceklerin ne kadar yapılacağını da belirlemiş olurduk. *
güzel bi etkinliğe benziyor gerçekten... umarım bi aksilik falan çıkmazsa bende istiyorum gelmeyi. hem sözlük yazarları ile tanışmışta olabilirim böylelikle... hee gelirsem tiremisu ve mercimek köftesi benden.
yurda dönüşümün üzerinden 12 saat sonra gerçekleştiğinde asla katılamayacağım. bilinsin ki başınıza bir şey gelirse de benden kaynaklıdır.
o gün başka bir festivale katılacağım, fakat gelmeyeceğim sanılmasın, sadece biraz erken ayrılacağım aranızdan. sevimlibear ile beraber 10:00 da orada olacağız. wagaman ve belki serafettin de gelecek. orda olanlarla beraber heybelly'e geçeriz. gecikenlerle adada buluşuruz. öptüm
katılan herkese iyi eğlenceler .
kek ve mercimek köftelerim hazır. kaç kişi olacağız bilemiyorum, çantama plastikten 10 çatak, tabak, bardak koydum. bir de hava karardı, yağmur bulutları sardı gökyüzünü. umarım yarın hava dediğiniz gibi güzel olur.
bir kural daha var, eli boş gelenler içecekleri alır. ehehe
  • /
  • 2