ayı sözlük heybeliada zirvesi

16 gün sonra olsaydı gelme ihtamalim olabilecek piknik/zirve.** gidenlere iyi eğlenceler şimdiden afiyet olsun*
beylikdüzü'nden yola çıkıldı. hava gayet piknik için elverişli. uykusuz gelenlerle adalarda uyuyabiliriz. görüşmek üzere.
geldik oturduk sağdan sola doğru 3un5inlafi, patates puresi, makul ayi, ask olsn, doktor olcam ben, wagaman, dark bear, astral gay ve gizemli misafirimiz basel bey denize dogru yayıldık. su çok güzel, pasta börek getiren yazarları dikize aldım eh karın açlığı dönemide var bu işin. baya kodaman bi cafeye göç ettik şu an için umarım hesap sikertmez. eh iyiyiz böyle.
immm sarmalar borekler kekler bok kokuları ve güzel arkadaslarla heybelideyiz
bugün çok güzel bir gündü. harika insanlarla tanistim. herkese teşekkürler. . :)
güzel bir gündü... iyi insanlarla tanıştım ve cok eglendim. günü güzel kılan özellikle 3un5inlafi ve bütün arkadaşlara teşekkürler. tekrar gorusebilmeyi umut ediyorum. hoşçakalın.
çok güzeldi...herkese teşekkürler!
çok güzeldi. herkese çok teşekkür ederim. en kısa zamanda tekrarlanmalı böyle bir şey. tabii her birimiz hava çarpması sebebiyle üşütüp hasta olmazsak eheh.

3un5inlafi sana sonsuz teşekkürler, ne güzel eğlendik, güldük. * * *
astral gay zeytinyağlı dolmaların mükemmeldi, sohbetin de öyle. kendisinin kırmızı halısını sermem gerekirken, adada zor buldum onu. arkadaşın sözlüğe gelmeli.
honeyyy dönüşte dahi vakit yetmedi sohbetimize. biraz yarım mı kaldı ne hatta. tamamlamak gerek.
makul ayi dizideki behlül sensin değil mi? hadi söyle artık. hehe. gerçekten güzel vakit geçirdik hep beraber.
bearhairy onu tanıdığıma çok memnunum! bu zirveyi düzenlediği ve yorgun yorgun katılıp, o harika keki yaptığı için sonsuz teşekkür! dönüşte martılar bile tadına doyamadı kekin. ben de götürdüm tekrar ve tekrar tabi hehe.
ve daha eklenebilecek birsürü güzel anı.
herkese tekrar çok çok teşekkürler. çok memnun oldum tanıştığımıza! *
toplam 14 kişiden leziz şeyler yedik. bir çoğu kaldı gerçi ama etraftaki köpek ve güvercinler sebeplendiler, karınları doydu hayvancıkların. zirvede tek kusur rüzgardı, birde her şeyin paralı oluşu. hepsi ölsün bence. onun dışında herkes her şey harikaydı, katılan elit yazarlar ve yazar adaylarına teşekkürler. turist misafirimiz basel'e de ayrıca teşekkürler, kaç cm? *

yeni zirvelerde görüşmek, yiyişmek ümidiyle.
böyle bir sözlüğün varlığından o gün haberim olduğu ve gün içerisinde "anaa acaba nasıl geçmiştir ki la?" diye düşündüğüm, "dur kadıköy'e 10:15 adalar vapuruyla geçeyim, belki sözlük ahâlisini görürüm." dediğim tahmin ettiğim gibi çok da güzel geçen bir etkinlik olmuş. helâller olsun, hoşlar olsun. *
sözlükte dolanırken , denk geldiğim başlık.
nasıl güzel geçmişti, nasıl tatlıydı diye hayıflandığım ve üzerinden geçen seneleri görünce bir dumura uğradığım günün özeti başlık.
başlığını görünce sevinç içerisinde girdiğim ama hortlatıldığını görünce hayal kırıklığına uğradığım zirve.
gençliğimin de zirvesinde olduğum zirve. katıldığıma pişman mıyım? hayır. yine olsa yine katılır mıyım? evet. çünkü pek güzeldi. çoğu insanla o zirve sonrasında tanışıp arkadaşlık kurduk. güzel zamanlar geçirdik. vesile olanlara şükran borçluyuz.
  • /
  • 2