bitmiş bir ilişkinin tekrar başlaması

aklıma "sana git diyemem ama kal demek de gelmiyor içimden..." şarkısını getiren, sevdiğiniz ama bazı şeyleri olduramadiginiz, sadece sevmenin yetmediği, şarkıdaki gibi kolay kolay gidemediginiz ama daha fazla da kalamadiginiz bir durumdur.
dünden beri hatırlamaya çalıştığım şarkıyı bulmama vesile olan başlık

iyi ki diyeni bir kez gördüm, onlar da zaten ortaokul aşkıymış. ben ne zaman denediysem pişman oldum.
insan bir zaman sonra olgunlaştıkça yeni insan tanımaya korkar hale geliyor ve hepinizin unutamadığı ve sürekli yolunun kesiştiği birisi vardır. gidip elin pezevenginin kahrını çekeceğime gider sevdiğim adamın kahrını çekerim en azından bir sebebim var ve hayat kısa koy götüne gitsin yani mezarda grurur kalmayacak hepsi çürüyüp gidiyor güzel olanda kötü olanda evrende sizinle birlikte karanlığa gömülüyor rahat olun
ayrılığın sebebine göre, yorumun değişeceği durumdur. aldatma, şiddet, aşağılama gibi durumlarda tekrarlanmaması iyidir. öğrenilmesi gereken bir konu, çıkarılması gereken bir ders, değişmesi gereken bir durum karşısında ogrenme gerceklesiyor, ders alınıyor ve değişmesi gereken durum degisiyorsa bunlar için çaba varsa çaba neden olmasındir. her iliski süre tanınabilir olmalıdır.
"ex'den next olmaz" durumudur. kesinlikle o ihaleye girilmez. sonunun iyi olacağını düşünmüyorum.
ayrılık da sevdaya dahilse gerçekten şaşırılmayacak durum. benim için önce bir ilişkimin olması gerek, ilişki bakiriyim.
  • /
  • 3