bitmiş bir ilişkinin tekrar başlaması

yeniden alevlenip üzerine işenen küllerden ibaret de olabilir. aman diyim
anka kuşu mu ki, tekrar küllerinden dirilip aynı şey olsun?
şahsen intikam almak için kabul edilebilir bir durum
benim devam edemedi ikincisi. belki benden belki ondan sebep. olsa ne olurdu? karavanım olurdu herhalde
bir yangının külünü yeniden yakıp geçtin şarkısını söyletir.
araya başkaları girmediyse, sebepsiz yada mecburi bir ayrılıksa bitme nedeni, tekrar başlar hatta taraflar birbirlerinin kıymetini daha da iyi anladıkları için ilkinden daha düzgün gidebilir ilişki. ama araya bir düzine insan sokup tekrar birbirine dönen çiftler pek heves etmesin..yürümüyor kardeş.
ilişki arasının ne kadar olduğuna bağlı olarak değişil yorumlanabilir.
bütün ilişkilerim böyle oldu tad vermiyor
uzatmaları oynamak. bir insan bile bile lades der mi? bir de bunun tekrar evlenen versiyonları var gürgeni ıslıyıp ıslıyıp döveceksin.
bence belli bir yaşın üzerine çıkmış insanlarda daha çok oluyor sanki.
yaş ilerledikçe doğru insanı bulmak zorlaşıyor ve eski sevgiliye dönüş te kaçınılmaz oluyor.
elbette herkes için geçerli değildir ama yine azımsanamayacak sayıdadır tekrar başlayan ilişkiler.
mesela eski sevgililerimden biri var ki,yeniden başlasak mı dese hiç düşünmeden evet derdim.
iki taraf da mutlu olacaksa mümkün.* sönmüş bir ateşi tekrardan canlandırmak o ateşin yine aynı sebeplerden sönebileceği anlamına geliyor. evet tanıdık bir vücut, tanıdık bir kişilik, düşünüldüğünde bir zamanlar hayvan gibi sevilmiş birisi, birlikte geçirilmiş tüm o zamanlar falan ama o ilişkinin bitmiş olmasının bir nedeni var. tekrar başlanıyorsa o neden geri plana atılmamalı.. iki taraf da bu nedeni aşamıyor, bir türlü ilerlenemiyor ama yine de iki taraf birbirini kaybetmek istemiyorsa en fazla arkadaş kalınabilir, geçmişinizde çok sevmenize rağmen aptal problemler yüzünden tekrar ulaşamayacağınız birisi olarak kalması yerine ayda yılda bir kez hal hatır sorulup aptal problemleri unutup bir şeyler içilecek birisi olarak kalması daha mantıklı.
olmaz olmaz deme hiç


neden olmasın , ben eski manitalarımın hepsini hala seviyorum. sevginin çeşidi değişik sadece , hepsi benim için değerli. yeniden daha sık görüşüp bir yakınlaşma olmaması için bir neden yok . beraber olduğumuz dönem belki yanlış bir dönemdi,bir de bu dönemde onunla birliktelik deneyebilirim.
geçmiş ile geleceğin birbirine istesede yetişemeyeceği durum kadar netdir, bitmiş bir ilişkinin tekrardan başlaması. çünkü geçmiş, bitmiştir. gelecek, başlamaktır.
acaba diye, belki diye peşinden koşmaya devam ettiğim şey. çok yorucu ve yıpratıcı.
söndürülen sigarayı tekrar yakıp içmek gibi, ikisi de iğrenç.
olmuyor, akarsuda iki kere yıkanılmıyor, ayrılığa neden olan hurmalar gene gelip götü tırmalıyor, gene mutlu olunamıyor üstelik bu defa araya nefret de giriyor, ama bitmiş bir ilişki koli olarak başlarsa olur bak o.
bitiş sebebine dayalı olarak 2 başlı sonuçları olan durum. bitme sebebi aldatma ya da şiddet ise artık hiçbir şey eskisi gibi olamaz bence, ya yeter ki aldatma ya da şiddet olmasın diğerleri her türlü hallolur. diğer 2. baş da trip, kıskançlık vs halleri ki buna dayalı ayrılıklar aşılabilir.

kendime gelince; bir ilişkim bitince sürekli aşk acısı çekerim ta ki yeniden bir araya gelinceye kadar. yeniden başlayınca da genel olarak mutlu olan bir tipim. ama şimdiye kadar bir kez yaşadığım tekrar birleşme halinde karşımdakini hiç mutlu edemedim ve tekrar ayrıldık. bunu 3. ve 4. birleşmeler takip etti. hastalıklı şekilde ayrılıp ayrılıp barıştık. neden böyle olduğuna dair bir fikrim yok sanırım karşımdakine iyi gelmiyorum.

olmuyor bazen, ne yapsan da olmuyor.. boşuna hayale kapılmasın kimse .. sad bad true
  • /
  • 3