bıyık

bear'ların vazgeçilmez aksesurlarıdır
bir süredir bıraktığım, fenomen olma yolunda ilerleyen, tercihlerimi bilen kız arkadaşlarımın bile bıyıkların için senle evlenebilirim dediği, işimle alakalı sakal bırakamadığım için daha olgun durmamı sağladığını ve bana başka bir hava verdiğini düşündüğüm için saldığım kıl topluluğu
burak özçivit değilsen bıyık bırakamazsın sözüne sapına kadar katılan biriydim. sonra ahmet kural falan oldu genişlettim listeyi. bilmiyorum liste bu yani, olur da olur, birine daha yakışabilir.
genetik olarak "ülkücü" bıyığına sahip olduğum için bol sakalla desteklediğim ama bol sakalla da hacı adayı olduğum için sadece üşenmediğimde yüzümden çıkarttığım yüz aksesuarım.
yaklaşık ortaokul sonlarında çıkmaya başlayan, moda olmadan öncede sahip olduğum, bir çok insanın toplam vücut kılından daha yoğun bir şekilde dudağımın üzerinde konumlanan kızıllı karalı kıl topluluğu.
bende kısmı olarak çıkmayan yüzde bulunan kıl yumağı.çıkmayan kısım tam olarak hitlerin bıraktığı kısımdır. orda gıdım tüy bütmiyor, geri kalan sakal bıyık değil zımpara mübarek.
bu kıl birikintisine sahip olanların 90%'ına yakışmayan, sadece sakalla birlikte gideri olan gereksiz şey.
bazı erkekler için olmazsa olmaz dediğim dudak üstünde çıkan kıl grubu, herkese yakışmıyor tabi bu meret özellikle kampüste üç parça çıkmasına rağmen bıyık bırakma peşinde olan hırdolar insanın gününü ayrı bir neşelendiriyor.
öpüşürken zorluk çıkartan bir şey olmakla beraber erkeğin aksesuarı (bkz: buraközcivit )
her ne kadar bıraktığımda yanmış tel kadayıf yerken dudaklarına bulaştırmış izlenimi verse de, şu günlerde bıraktığım ve oynamaktan büyük keyif aldığım yüz kıllarım..

ayrıca karpuzsever kaşarı ülkücü bıyığı olarak hor görmüş bıyıklarımı, ona inat büreceğim *
bazı erkeklerde gerçekten çok güzel duran, öpüşürken güzel bir hissiyat veren kıl topluluğu.
opusurken insani gidiklayabilir.
çok uzayıp ağzınıza girmeye başlamışsa rahatsız eden kıllar bütünü. sakın ha mc'den falan dondurma alıp yemeye çalışmayın. elinizi ağzınızı temiz tutun sözlük.
lineda da bahsedilmis ben de 13 senesinde biraktiydim tabi 21 20 yaslarinda at sikine konmus kelebek gibi duruyordu :p
cok cekici bir unsur, en sevdigim, sakalan bile daha cok, ama herkese yakismiyor.
bazılarına çok yakışıyor gerçekten off off tadından yenmez.
bırakmadan önce iki kere düşünülmesi gerekendir zira kendiniz ve çevreniz bıyıklı halinize alışırsa bir daha kesemezsiniz,kestiğinizde başta siz olmak üzere tüm tanıdıklarınız yüzünüze yabancılaşır, garipser.ayrıca sürekli uzayan uçlarını düzeltmeniz gerekir yoksa yemek yerken sizi rahatsız eder bu da tıraşa ayırdığınız süreyi artırır,burnunuzu silmeyi zorlaştırır,öpüşürken rahatsız edebilir vs.
ama tüm zorluklarına rağmen bir kere bıraktıysanız ve yakıştığını düşünüyorsanız kesmeye kıyamazsınız.
21 yaşımda bıraktığım şey. umarım fazla rezil olmamışımdır.
yukarı tükürünce karşılaşılan olgu.
mucizevi bir durum yaşıyorum bu ikincil eşey özellik ile. son 1 yıldır (bkz:sakal) yerine bıyık bıraktım ve hayat değişti....
  • /
  • 3