buluşulan kişinin fotoğraflarından farklı görünmesi

dün başıma geldi yine.
özellikle kaz ayaklarını iyi şoplamış. dating app deki fotolardan 10 yaş fazla görünüyordu.
önce neden başkasının fotosuyla profil açıyorsun diye çıkıştım ama sadece filtre ve fotoşop kullandığını söyledi. ama montaj, ama şu, ama bu o fotolar benim dedi. valla böyle insanları cimere şikayet etmek lazım aslında! ama ülkede adalet yok ki!
bu yüzden dating app'lere puanlama özelliği gelmeli. tabii bunu bodyshaming'e varacak kadar ileri götürebilecek bir sistem değil de, mesela kategoriler altında insanlar oylanmalı. date'e zamanında geldi, fotoğraflarda göründüğü gibiydi, ilgi alanları fake değildi... gibi uzatılabilir. valla çok iyi hizmet olur, düşün bunu hornet.
çok mantıklı bu puanlama olayı dating applerde aslında ama bu sefer reddedilmeyi gururuna yediremeyen ezik tipler sanki köpek gibi yalvarmamışçasına "maymun suratlı" diye yorum yaparlar profiline jdfskl
cd'liğin cilvesi. burası avrupa değil, yapacak bişi yok. işten çıkıp hamdi abi olarak gidiyoruz buluşmaya. kafalar uyuşunca ceren'i de görürler elbet.
yakın bir arkadaşıma dert yandım bu konuda başıma gelenlerden. bir dokundum bin ah işittim. o da aynı dertten muzdaripmiş.
bunlar fetö taktiği. montajcı sahtekarlar fetöcüler diye bağırmaya başladı. acaba seçim sürecinde fazla mı politize oldu kankim ya. halbuki politikadan hiç anlamazdı.