cake

yeni sözlük yazarımız. aramıza hoşgeldin.
yeni yazarlar iyidir. kendisi anasınıfı arkadaşım olur.
genç yaşta ayı olmuştur. neyse yapıcak bişey yok.
genç yaşta gay olup , sonradan ayı olduğunun farkına varmıştır
, anaokuluna da hiç gitmemiştir . . .
bu arada dark benim adıma entry açmışsın burdan reklamımı yapabilirmiyim ?
her yazarın nickine başlık açılıp nick altı entryleri giriliyor. mesela dark bear veya anormal genc. kendini tanıtırsın tabisi reklam yapabilirsin, pazarlama vs. sözlüğe bişiler yazıp katkıda bulundukça diğer yazarlar da otomatik senin hakkında bişeyler yazıyorlar akabinde.

ayı sözlük ailesi olarak başarılar dileriz.
pampam olur,senelerdir sevişmeyiz.
müzik insanıdır. harika paylaşımlar içindeyiz. mutlu bir yeni yıl gecesi dilerim buradan. *
favori şarkılarımdan birisinin çıkış noktası....

http://www.dailymotion.com/video/x9fzr7_cake-never-there_music
bu aralar kendini kitap okumaya veren, msne bile adam akıllı girmeyen, sevimli mi sevimli hınzır mı hınzır, müzik zevklerimizin inanılmaz uyuştuğu güzel insan. kafasını kırıcam ama sözlükte daha çok yazsın diye *
yıllar sonra kolundan tutup sözlüğe geri getirdiğim yazar. unutmadım seni, aklımdaydın. ehehe
dün gece muhabbetin dibine vurduğumuz yazar. sosyolog oluşundan mıdır nedir kişileri yada olayları hiç ötekileştirmeden sağlamca eleştirebiliyor. durup dururken buluşlar falan da yapıyor, yaratıcılık da var kendisinde. alkol almasa da persona ve benim çakır kafamıza eşlik etti, bize sabretti, sağ olsun.
kendisi benim sevgilim değildir ama sevgilidir. kardeşim değil ama kardeştir karnımı doyurur, ruhumu doyurur, kısaca ömrüme ömür katar ama prenses olduğu zamanda kök söktürür. neticede müzik adamıdır yav.
yorgunluktan ötürü ihtiyacım olan omzu benden esirgemeyen yazar. benden duymuş olmayın göbeği de bir o kadar rahat olmalı.
yeni çıkan albümleri homojen dergi'de tanıtan yazarımız. devamını bekliyoruz.

http://homojen.ayisozluk.com/yeni-cikan-albumler/
"it's been a long time" ve "never there" şarkıları ile gönüllerde yer eden gruptur kendileri. gamsızlık seviyesini tavan yaptıkları doğrudur, bu sebeple bahar aylarında dinlenmesi lazım gelir.
chuck'ın açılış parçası olan "short skirt long jacket"ten hatırlanabilecek, bunun yanısıra birçok güzel parçaları ve başarılı coverları bulunan amerikalı alternatif rock grubudur. i will survive ve perhaps, perhaps, perhaps coverları ciddi anlamda bağımlılık yapacak cinsten.

short skirt long jacket-


i will survive-


perhaps, perhaps, perhaps-



ayrıca başrolde jennifer aniston'ın yer aldığı; biraz depresif, acıyla baş etme-devam etme konusunu işleyen 2014 tarihli yapımdır. film boyunca "filmin adı neden cake?" diye düşündürse de sonlara gelmeden insanı buruk bir şekilde gülümseten, jennifer aniston'ın yıllarca komedide harcandığını gösteren filmdir.
yine cake, yine yeni albüm önerileri;

http://homojen.ayisozluk.com/yeni-cikan-albumler-2/
david bowie hakkındaki yazısı;

http://homojen.ayisozluk.com/uzaydaki-garip-bir-yolculugun-sonu-david-bowie/
türkiye'de çocuk işgücü, çocuk işçiler ile ilgili yazdığı yazısı;

http://homojen.ayisozluk.com/turkiyede-cocuk-isgucu/
  • /
  • 3