çeçenistanda eşcinseller için işkence kampı

çeçenistan da escinseller ve cinsel azinliklar için toplama kampi kuruldu onlara işkence yapmak için... ne diyebilirim sizin vicdanınız yok umarim aynisini yasarsiniz... ki katliam savas yasamıs bir ırkın biraz daha humanist olmasini beklerdim yazık...
bu işkenceye dur demek istiyorsan sen de imzala

ad3e1
rusya'daki homofobi çeçenistan'da daha da şiddetli bir boyuta ulaşmış belli ki. bu büyük bir ayıp. 100'den fazla kişinin alıkonduğu ve işkence edildiği, 3 kişinin de hayatını kaybettiği söyleniyor. çeçen bölge yöneticisinin sözcüsü de iddiaları yalanlamış, çeçenistan'da eşcinsel yok demiş. bu açıklama zamanında yapılan iran'da eşcinsel yok açıklamasını aklıma getirdi.

http://asdilgbti.ayisozluk.com/2017/04/1...
tespitlerim şöyle;

çeçenistan'da eşcinseller için işkence kampı kurulmuş konulu travma.

yemeye ekmek bulamayıp açlıktan geberen savaş gazisi çeçenistan hangi ara adam olmuş da eşsinsel derdine düşmüş yahu.

savaş döneminde haritadan silinmekten son anda kurtulan çeçenistan eşcinsellerle uğraşmak yerine kendini fesh edip rusyaya katılmalı bence. çünkü rahatlık bunlara batmış.


(bkz: müslüman toplumların burnunun boktan çıkmaması)
avaaz'ın imza kampanyasına 5 saat içinde dünya üzerinde 295 bin imza atılmış. hızla artıyor.

kampanya linki;

7eac8
homofobik ülke başkanı ramazan kadirov, ramazan ayı başlamadan bütün geyleri ortadan kaldıracağım gibi açıklamalar yapmış. çıkan diğer haberlerde de kamplardan kurtulan eşcinsellerin bazıları yaşadıklarını anlatmışlar. kablolu dayak, işkenceler, elektrik şokları uygulanıyor, küçük hücrelere çok sayıda insan sıkıştırılarak tutuluyormuş.

http://www.pinknews.co.uk/2017/04/21/che...
almanya başkanı angel merkel bugün putin ile yaptığı görüşmede "eşcinsellere yönelik işkencelerle ilgili" bölgede önlem almaya çağırdı. putin ve rusya hala böyle bir şey yok dese de, işkence kamplarından kurtulanlar yaptıkları açıklamalarda neler yaşadıklarını bir bir anlatıyorlar.

http://asdilgbti.ayisozluk.com/2017/05/0...
içim yandı , içim yanıyor , gözlerim yaşarıyor.elimden birşey gelmiyor ...ah be ah
dünya üzerinden bir çok çağrıya rağmen çeçen yetkililer eşcinsel erkeklere karşı yürüttükleri homofobiye bir yenisini eklemiş durumda. eşcinsel oğlu olan anne babalara "eşcinsel oğlunuzu öldürün yoksa biz öldürürüz" çağrısında bulunmuşlar. bunun üzerine bir kaç ailenin de çocuğunu öldürdüğü yayılan haberler arasında! dünya her geçen gün daha da iğrenç bir hal alıyor. nefretten arınmak yerine daha da nefretle dolan bir döneme girilmiş durumda. nefretinizde boğulun...

http://asdilgbti.ayisozluk.com/2017/05/0...
oha ya...

yıl 2017 ve bu adamların uyguladığı işlere bakın. yazıklar olsun.
bu işkencelere ses çıkarmak adına twitterda #çeçenistandaneleroluyor ve #eyesonchechnya etiketiyle ses çıkarılıyor. siz de sessiz kalmayın.
rus lgbt aktivistlerinin paylaşımlarına göre işkenceler ve cinayetler sanırım devam ediyor.