chatroulette

sayesinde çeşit zengini olduğum kameralı chat sitesi bi de http://chatroulette.com.tr versiyonu var ki il il türkiye profilini görebilirsiniz...
herkesin sarhoş olduğu bir parti gecesinde, kızlı erkekli arkadaş grubumuzun sakarya'lı bir apachiyi donuna kadar, soyup randevu vermesine vesile olan chat sitesi. bir sürü abazan, hanzo ve çeşit çeşit tipin doluştuğu site geyik yapmak için birebir. kendini süper sikici sanan sakaryalı arkadaş, caddede hala bizim kızları bekliyor olabilir... çok fena güldük çok...
31 çekenler, reel seks arayanlar ve suratını ısrarla kapatan gizliliğe düçar olmuş sohbet edicilerin yoğunlukta olduğu, genelde zaman kaybı olarak vakit harcanan yer. türkiye lokasyonunda bir yere varmak ya da diyaloğa girmek mümkün değil lakin kimin ne aradığı belli değil, tavsiyem anlık seks kafasında değilseniz ve adam akıllı birileriyle muhattap olmak istiyorsanız yurt dışı lokasyonlarına yönelin.

yer var mı, kaç cm, uzak bye akımı da burada fazlasıyla yer kaplıyor durumda. özetle şu zamana kadar camda seks yapmak dışında bir sikime yaramayan sikkodan çet kanalı.
üç senaryosu vardır.

- beğenemezsin pass yaparsın, bir sonrakinde yine aynı kişi yaptığında adam parmaklarının marifetini gösterip sana nah dercesine pass yapar.

- beğenirsin, adam pass yapar. tekrar karşılaşırsın pass atar. hatta bazen yüklenmeden geçen insanların o kimseler olduğu paranoyası çekilmez çile.

- karşılıklı beğenirsin bir daha görmeyecek de olsan samimi bir sohbet başlar. o da %0.0000000000000001 ihtimal yani.